Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

oy sen beni öldüreceksin topidik,jelleri tavsiye etmiyen doktorlarda var canım biliiyormusun :KK70: o jeller spermide öldürebiliyormuş.sen kendin yapsana bak hiç bişeyinde bişey çıkmadı çıkanıda düzellttin eşinde de sorun yok bildiğim .3-4 aya hamile kalacaksın iş çıkarma kendine ovulasyon testini anladım.bende yapacak bu ay ama orana burana bişey sürme ,satmak için yazılanlara inanma

cnm bende bu ay aldım bi kere kullandım adet olmamma yakındı denemek olsun die :) adetim bitsin kullanıcam yeniden aplikatör kullandım yazdıı kadar cok kullanmadım biraz 30 lar da felan kullandım bence dene hem preseedin 2 ay beklemeside pek de doğru olmaz

ne akıllıyım öyle unlugulum yaa :S sen böyle yazınca ve kendimi okuyunca şimdi dedim topidik sen insanlara rahat ol, dene diyorsun, sonra gidip neler alıyorsun, ne kadar dengesizsin dedimmm :S ki ben ovülasyon testi bile almadım, her gün yapıp stres olmıyım diye. boşuna o kadar para verdim kııız

özlemahmet canım üstelik geldiğinde açtım kapağını, nasıl birşey görmek için baktım. yani etkisi azalmış mıdır? ay ben hiç kullanmıyım onu yaa, ya öldürürse benim kıymetli spermlerimiii? salak gibi kapağını açıp biraz elime sürmüştüm :KK70::KK70:

Son düzenleme:
EŞİMİN ARkadaşıda kazara hamile kaldı demiş.dedim sorsana arkadaşına o nasıl bir kazaymış.Allah o kazayı bizeede versin n:)))))))))))))))9

bizim bir arkadaşımız yazın evlendi. bekarlığa veda gecesinde bunlar tam korunamamışlar. balayından geldikten sonra kız hamile olduğunu anladı. ikisi de ağladılar, istemiyorduk ama diye. şimdi kızcağız doğurmak üzere, kocası bunalıma girdi. hergün eşimi arıyor, ben ne yapacağım, hayatım değişecek falan filan. sinir oluyorum. insanlar nice zorluklara göğüs geriyor, yıllarca denemedik yol bırakmıyor evlat sahibi olmak için, bazıları da bulup şikayet ediyor.

Rabbim dileyen, isteyen, o yavrulara annelik babalık yapabilecek her kuluna bu güzel duyguları yaşamayı nasib etsin. Tabii ki Nisan topiğindeki tümümüze de :))) AMİN

Son düzenleme:
benim durumumda olan hiç yokmu ya kendini suçlu hisseden :KK43: yani zaten olmasında ne bilim ya üfffffffffff

slm herkese
arkadaşlar benim yakında 3 yaşına girecek bir oğlum var. kazayla oldu diycem kızcaksınız:KK17: insan ilk evlendiği zamanlarda korunmayı tam beceremeyebiliyor.bizim de öyle bşeyler olmuştu işte. hazır olmadan dünyaya bir çocuk getirmek de çok zor bence..ben ilk bikaç ay alışamamıştım hamileliğe filan ama tabii sonradan annelik insana bunların hepsini unutturuyor.çok şükür Rabbim sağlıklı bir evlat verdi.şimdi ikinciyi istiyoruz bu ay bıraktık korunmayı.hayırlısı olsun inşallah
isteyen herkes istediği zamanda çocuk sahibi olur inşallah..ve tabii hayırlısıyla

benim durumumda olan hiç yokmu ya kendini suçlu hisseden :KK43: yani zaten olmasında ne bilim ya üfffffffffff

bana da pek doğru gelmiyo görev gibi ilişkiler.ama çocuk isteği insana bunu böyle yaptıran.hedef kutsal yani:) bence çok görmemek lazım

bana da pek doğru gelmiyo görev gibi ilişkiler.ama çocuk isteği insana bunu böyle yaptıran.hedef kutsal yani:) bence çok görmemek lazım

ya ne bilim kendimi kötü hissetirdi bana halada kötü hissetiriyor benimde bir oğlum var 4,5 yaşında onda korunmayı bıraktıktan bir ay sonra oldu bu kaybım olan bebekte öyle korunmayı bıraktıktan 2 ay sonra, şimdi ise görev gibi yapınca tuhaf geliyor bana kendimi kötü hissediyorum ama bir yandanda hemen olsun diyorum bi müddet uzak kalsam bu düşüncelerden ne güzel olur aslında

mesela bir yanım ovulasyon testi al diyor diğer yanım bunun psikolojimi daha kötü bozacağını söylüyor

ya bide ben bişi diymmi ilk kez mart ayında yumurtalama zamanımda özellikle ilişki olsun dedim normalde öyle bi perdiyodumuz yoktur afedersin canımız ne zaman isterse olurdu yani bu kez geçen ay yani sanki görevmiş gibi aman şu zaman lsun bugünü kaçırmayalım dedim ve kendimi kötü hissettim sanki görevmiş gibi eşimi damızlık kullanıyomuşum gibi geldi bana çok mutsuzdum halada mutsuzum oysa eşlerimiz bunu hak etmiyorlar bence

ben de öyle hissettim vallaa.onun için bu ay boşveriyorum.

oy sen beni öldüreceksin topidik,jelleri tavsiye etmiyen doktorlarda var canım biliiyormusun :KK70: o jeller spermide öldürebiliyormuş.sen kendin yapsana bak hiç bişeyinde bişey çıkmadı çıkanıda düzellttin eşinde de sorun yok bildiğim .3-4 aya hamile kalacaksın iş çıkarma kendine ovulasyon testini anladım.bende yapacak bu ay ama orana burana bişey sürme ,satmak için yazılanlara inanma

bence de o jeller daha çok ıslaklık sağlamak içindir öyle bişey olacağına pek inanasım gelmiyor.

bende boşversem keşke offfff bugün hiç iyi değilim zaten sanırım adet olcam erkenden ne zaman adet olcak olsam sinirli ve mutsuz oluyorum çünkü sanırım c.tesi falan olurum

valla aynı beni anlattın :))bizdede hiçbir sorun yok çok şükür. bizde 9 aydır korunmuyoruz aynı zamanda başladık arkadaşlarla aynı döneme gelsin diye onlar nerdeyse doğuracak ben kaldım onlar adına çok sevinsemde gördükçe içim bi tuhaf oluyor :KK43: bende bu ay preseed jel aldım ve dün kullanmaya başladık inşallahh vesile olurda bizde bu ay hamile kalırız..bu yüzden anlattıkların bana çok yakın arkadaşım :) Allah hepimize hayırlısını versin

aynı şeyleri yaşıyoruz demekki :KK34: bat ne zamandı? benim 19 nisan.bugün başlıcam jeli kullanmaya..

EŞİMİN ARkadaşıda kazara hamile kaldı demiş.dedim sorsana arkadaşına o nasıl bir kazaymış.Allah o kazayı bizeede versin n:)))))))))))))))9

amin canım amin...ahhh bize de denk gelse o kaza.böyle olacağını bilsem yıllardır doğum kontrol hapı kullanmazdım.ilacı bir gün unutsam bir hafta dikkat ettim.şimdi de ortada bişey yok

kızlar ben de preseed jel almıştım, ama bu ay korunduğumuz için henüz hiç kullanmadım. adetimden sonra kullansam mı, yoksa bir ay kendimiz mi denesek diye düşünüyordum ben de. nasıl kullanıyorsunuz? kaç gram? aplikatör kullanıyor musunuz? birbirimizle preseed bilgilerimizi paylaşalım, ne dersiniz? :))

canım ben ilk defa bugün kullanıcam ama bilgi için şuraya bakabilirsin: :: PRE~SEED Türkiye- Doğal Yolla Hamile Kalmayı Destekleyen, Sperm Dostu Vajinal Jel ::

arkadaşlar bugun katıldım aranıza.. bu SAT nedir biri bana da söylesin.. bende bu ay gebelik olur mu ümidiyle yaşıyorum. gecen ay çatlatma iğnesi yaptım sonucunu bir hafta sonra görebileceğim ancak, bu bekleme işi beni çok geriyo.. siz nası başediyosunuz bi akıl verin :KK43:

arkadaşlar bugun katıldım aranıza.. bu SAT nedir biri bana da söylesin.. bende bu ay gebelik olur mu ümidiyle yaşıyorum. gecen ay çatlatma iğnesi yaptım sonucunu bir hafta sonra görebileceğim ancak, bu bekleme işi beni çok geriyo.. siz nası başediyosunuz bi akıl verin :KK43:
SAT sona adet tarihindir.

ne akıllıyım öyle unlugulum yaa :S sen böyle yazınca ve kendimi okuyunca şimdi dedim topidik sen insanlara rahat ol, dene diyorsun, sonra gidip neler alıyorsun, ne kadar dengesizsin dedimmm :S ki ben ovülasyon testi bile almadım, her gün yapıp stres olmıyım diye. boşuna o kadar para verdim kııız

özlemahmet canım üstelik geldiğinde açtım kapağını, nasıl birşey görmek için baktım. yani etkisi azalmış mıdır? ay ben hiç kullanmıyım onu yaa, ya öldürürse benim kıymetli spermlerimiii? salak gibi kapağını açıp biraz elime sürmüştüm :KK70::KK70:

cnm bence öle abartılcak bişey yok bnm arkadasım dr una sormus dr olur ama fazla ümitlenmesin demiş bence spermleri sağlıklı bi şekilde yumurtya iletebilio olabilir cünkü cok kişi duydum hu sekil hamile kalan almısken kullan bişey kaybetmezsin nasıl olsa eşine bi zararı yok hadi en kötü ihtimal spermler öldüğ dielim ama 1 ay dan bişi olmaz nelerdenemedik ki benm eşimdede spoerm hareketi az lığı var ben bu ay hem rahm filmi hem preseed denicen nasip belki vesilemiz budur:emir_bebek:

kızlar preseed diğer jeller gibi yalnızca vajinal kuruluk için kullanılmıyor..asıl amaç sperm hareketini önlememesi..zaten adamlar sitesinde açıklamışlar durumu..benim arkadaşım ilk ayında bu jeli kullandı,hamile kaldı..sonrasında 3.ayında düşük yaptı..sonra iyileşince yine bu jelle ilk ay hamile kaldı.şu anda 2 yaşında bebeği var.diğer jeller farklı..onları biliyorum..bunu arkadaşım önermişti bana.

$20130402_152606.jpg bu testi gördükten sonra dr gittim sabah yapıyorlarmış testi sabah gel dedi.. dönünce hemen 1 tane daha yaptım o da tek çizgi cıktı yani negatif .... test bozuk değilmi :KK43: adetim e 3 gün var...

X