Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

hadi bakalım yüzünüzü güldürüm sonucu aldım 56,74 Allahım şükürler olsun nolur duanızı esirgemeyin inş.katlayarak gider

güllllllllllllllllll tebrik ederim canım arkadaşımmmmm!!!!
tüylerim diken diken olduu, gözlerim yaşardı valla
çok sevindim inannnnnnn
hadi hemen bize yaz, neler yapmalıyız? senin sayende zaten ovulasyon testi, dışarı çıkmamak, sırt üstü yatmak vs. bunları denemeye karar verdim :))))
bana ve herkesede dua et olur mu? topidiğin yumnurtlaması düzene girsin diye de dua et :)))))))
hadi berianurrr senden de güzel haber bekliyoruzzzzzzz

adetin 3.günü testlerini yaptırdınmı canım

hamile takvimi nası yapılıyor bana söyletin kaç aydır görüyordum çok hoşuma gidiyordu

az aci,l işim var 3 ayımı hepsini yazacam söz

Valla sanki benim kan testi sonucum gelecek gibi heyecan yaptım. Insallah hamilesinizdir kızlar.benimde bugun bat günüm şimdilik bişey yok inşallahda olmam. Birbirimize dua edelim.

Ne güzel bu güne kadar beklemişsin, benim bata daha var.. Hayırlısıyla sen de iyi haber verirsin inşallah

hadi bakalım yüzünüzü güldürüm sonucu aldım 56,74 Allahım şükürler olsun nolur duanızı esirgemeyin inş.katlayarak gider

ayyyyyyyyyyyyyyyy çokkkkkk sevindimmmmmmm Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin tebrik ederim canım
sıra özlemgök te inşAllah

Wawwwwwwww maşallah , subhanAllah Rabbim tamamına erdirsin inşallah ... Çok sevindim arkadaşım )))
İnandın mı ? Hamile gibi hissediyor musun :)) girdin mi moda???

bence hamile kalmayı planlayan herkesin önceden gidip bir kontrol olması gerekir.
diyorum ama ben oğluma doğum yaptığımdan beri gitmedim aslında benimde gitmem lazım bu hafta sonu düşünüyorum.

adetin 3.günü testlerini yaptırdınmı canım

Yok yaptırmadım, sadece 4 ay öncesinde doktora gittim bebek düşünüoz diye ultrasonla baktı alttan muayene etti bi sorun yok şu günler dene dedi okadar. Bide bi önceki ay reglim gecikkmişti bir sürü test hormon vs yapıldı bi sorun yok stres hormonların yükselmiş denildi

yaptır canım ben gecen ay yaptırdım belki ondan psikolojik rahatladım bu ay oldu

ayy siz beni öldürceksinizzzz kız bende hiç bi sorun yokken 1,5 yıl olmalı yaffff hemen 4 ayda olmayabilir ünlügül şanslı bu konuda bekle tabi 10 ay en az sonra git doktora canım benim hemen stres yapmayınnn

allahıımmmmm ne güzel ne bereketli bi gün bu mübarek hafatada bissürü hamişş lilililililiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bebişler gelio bebişlerrr heyyyyytttt beeee inşallah seninde benimde değerimiz tavan yapar senin ne kadar geçmişti günün ben 3 gün varken yaptirdim 33.47 çıktı :18:

çok özendim şu anda sizlere bendemi test yapsam hiçbi hamilleik belirtimde yok gerçi ama hamiş kızlar belirtilerinizi yazın bakimm kendimi test etcemm

canım kaç günde adet oluyorsun ben 24 .günde adet oluyorum adetin bugün 25.günü 1 gün geçmiş oluyor ama doktorlar 30 günü baz alıyor.onlara göre daha günüme 5 gün var :))))))ama senin degerde iyi emin ol şimdi 100 ü geçmişsindir takılma buna keyfini çıkar dua oku.elini karnına koy hergün dua et ve 20 kez ya mübdi oku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…