Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

etmemmi canım hepinize inş.ama tabi benimde kanda kesinleşmedi daha ((( heyecandan ölmezsem

inş herşey güzel olcak benim içimde bi his var seninle ilgili hiç şüphe yok içimde ii sonuç alacaksın canım

kendim için pek umutlu değilim ama umraım kendi hakkımda yanılmış olurum :)

gemi adam ne yafffff,canım benim de 16 yı bulabilir.sen öyle dediklerine bama senin erken çıkar hastaneler çabuk veriyor benim tıp merkezi dışarı gönderiyorlar geri geliyor falanda filan :))))))) ay hadi nolurrrrrrrrrrrr iyi haberler

ikimiz hepimiz için inşallah bir dahaki dönemlerinde herkessssssssssssss hamile kalırrrrrrrrrrrrrrr inş.ve sağ salim kucaklarına kucaklarımıza almak nasip olur

inş herşey güzel olcak benim içimde bi his var seninle ilgili hiç şüphe yok içimde ii sonuç alacaksın canım

kendim için pek umutlu değilim ama umraım kendi hakkımda yanılmış olurum :)

Son düzenleme:
Yanlış yazmışım yaa 15.00 da çıkacak sonuç :))
İnternetten bakacağım belki dedikleri saatten önce belli olur :)

aayyy heyecan yaptım kızlar merak ediyorum sonuçlarınızııııı :))) güzel haberlerinizi alalımmm bugüüüün:)

ikimiz hepimiz için inşallah bir dahaki dönemlerinde herkessssssssssssss hamile kalırrrrrrrrrrrrrrr inş.ve sağ salim kucaklarına kucaklarımıza almak nasip olur

Gemide çalışan kaptanlar çalışabilmek için yılda bir test yaptırıyormuş hayatım
Bu hastane de gemilerle anlaşmalıymış .. Küfür edesim geliyor çapanın göbeğindeki bi hastane bide , akıl etsinler ya gemi adamları ayrı yerde muayene vs etneyi

Valla sanki benim kan testi sonucum gelecek gibi heyecan yaptım. Insallah hamilesinizdir kızlar.benimde bugun bat günüm şimdilik bişey yok inşallahda olmam. Birbirimize dua edelim.

hadi bakalım yüzünüzü güldürüm sonucu aldım 56,74 Allahım şükürler olsun nolur duanızı esirgemeyin inş.katlayarak gider

Canım sen kaç aydır deniyodun ben o kısmı kaçırdım bi sorun varmıydı kaç aydır ovulasyon testi kullanıyodun????

hadi bakalım yüzünüzü güldürüm sonucu aldım 56,74 Allahım şükürler olsun nolur duanızı esirgemeyin inş.katlayarak gider

hayırlı olsun canım çok sevindim Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah.
Bizede nasip eder bu ay inşallah.

lay lay lommm lay lay lommmm, canımmmmmm bak bu sitede herkes hissetti senin hamişliğini yavrum benim beee!!!!! Yemin ederim gözlerim dolu dolu şu anda, offf bugün aldığım enn enn güzel haber bu :)))

Şimdi 2 günde bir tekrar et bakalım sonucu takip edelim. Ahahahahha valla biz burda kendimiz doktor olduk.

En son doktora gittiğimde kendi kendime yaptırdıgım testleri görünce doktor da şoka girdi zaten, bunları senin biliyor olman garip değil mi dedi bana

Senin adına çok sevindim canım. Rabbim bebeğinle çok güzel br ömür geçirmeyi nasip etsin inşallah. Hamileliğn tadını çıkar. Bizlerede dua et lütfen

3.ayımdı canım çok şükür.ovulasyon testini bu ay kullandım 2.ayımda yanı .3 .ay adet olmadım hatta ovulasyon testi aldım cuma günü adet olacam diye :)

Canım sen kaç aydır deniyodun ben o kısmı kaçırdım bi sorun varmıydı kaç aydır ovulasyon testi kullanıyodun????

Son düzenleme:
3.ayımdı canım çok şükür.ovulasyon testini bu ay kullandım 2.ayımda yanı .3 .ay adet olmadım hatta ovulasyon testi aldım cuma günü adet olacam diye :)

Anladım canım bende ovulasyon testi kullandım ama olmadı ,gün aşırı ilişki oldu çift çizgiyi görüncede de oldu ama ne bilim olmadı bi sorun var sanırım bende yada eşimde (( daha 4 aydır denioruz ovulasyon testide kullanıyorum sence doktora gitmelimi yoksa beklemelimiliyim bi kaç ay daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…