Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

ayy siz beni öldürceksinizzzz kız bende hiç bi sorun yokken 1,5 yıl olmalı yaffff hemen 4 ayda olmayabilir ünlügül şanslı bu konuda bekle tabi 10 ay en az sonra git doktora canım benim hemen stres yapmayınnn

Diyosunnnn ve beni çookk rahatlatıyosun. Peki bu 1,5 yıl yumurtlama günlerindemi ilişki oldu, doktora gittinmi ne dedi doktor

bana niye kimse şu hamilelik takvimini yapmayı ögretmiyorrr :KK43:((

ay hamileler anlatır diye bekledim. tatlım profil düzenleme kısmına gir. orda son adet tarihini girince bebeğimiz doğacağı muhtemel tarih diye kendi hespalıyorç aynı yerden hamilelik takvimi linki de var. tıkla bakim, sen bulacaksın, akıllı kızsın :)

unlugul senin bebe de silkeletme bebesi olacak, değil miii??? :)

ben daha yastık koyup ayaklarımı bile kaldıramıyorum,ko cama göre bunlar saçma ve doğruluğu olmayan şeylermiş. bu ay normal sırt üstü uzanayım da olmazsa gelecek ay yastık koymaya başlıycam. bizim adama göre kendiliğinden giden gidiyormuş zaten.

valla unlugul ün günü hiç geçemdiğine göre kesin bişey var hala bişey yok gördüğüm kadarıyla,silkelemeyse ben de denerim valla :)

c.tesi gününe randevu aldım oğluma kontrol için hemen kendimede aldım bende bir kontrole gireyim dedim.
benim kafama bir şey takıldı ama şimdi biz çalışıyoruzya full time :) benim yumurtlama günüm 25 i randevumda 27 si tutsa birşey olsa doktor farkedermi ultrasonda ???

canım görmedin sanırım 56,74 degerim çok şükür darısı sizlere en kısa zamanda az işlrim var toparlım 3 ayımı anlatacam

valla unlugul ün günü hiç geçemdiğine göre kesin bişey var hala bişey yok gördüğüm kadarıyla,silkelemeyse ben de denerim valla :)

hamilelik takvimi yaptım kendime :))) ağlıcam şimdi 255 gün kalmıs allahım o günleride gösterir inşallah hepimize

Diyosunnnn ve beni çookk rahatlatıyosun. Peki bu 1,5 yıl yumurtlama günlerindemi ilişki oldu, doktora gittinmi ne dedi doktor

sana kısaca hayat hikayemei özetleyeyim 10 ay yaklaşık korunmasız ilişkiden sonra tabi yumurtalama günü takip etmedim o zmanlar hamile kalamayınca doktora gittim dedi klomenle yumurta takibi yaparız 6 ay yumurta takibi yaptırdım olmadı doktor bende yumurtalama probnlemi olmadığı için eşimede sperm testi yaptırdı ikimizdede bi sorun yoktu sonra dedi ikinizdede sorun yok bende bi kaç aya daha deneyin sonra aşılamaya geçeriz tamam dedim sonraki ay hamile kaldım hayatımda 16 ay sonra yaşadığım en güzel andı pozitifi görmek tabi sonra hemen doktora koştumm değerim 1000 di 4 haftalık hamileyim sonra 2 hafta sonra gel kalp atışlarına bakalım dedi gittiğimde yoktu çok umutsuzdu doktor 4 5 gün sonra gene gel dedi gittim eşimle tabi o 5 günün nasıl geçtiğini bir ben birde allah biliyo sonra kalp atışlarını duyduk şok oldu doktorda bende tabi sonra 8, haftada tekrar durdu ve kürtaj oldummm :KK43:(

rabbim bi daha böyle acı yaşatmasın artık bi bebeğimin olmasını çok istiyorum inş benimde yüzüm güler ....

c.tesi gününe randevu aldım oğluma kontrol için hemen kendimede aldım bende bir kontrole gireyim dedim.
benim kafama bir şey takıldı ama şimdi biz çalışıyoruzya full time :) benim yumurtlama günüm 25 i randevumda 27 si tutsa birşey olsa doktor farkedermi ultrasonda ???

farketmez canım tabiki 4 haftalıkkne bende anaca bi nokta görmüştü ondan önce bişey göremediler

hadi bakalım yüzünüzü güldürüm sonucu aldım 56,74 Allahım şükürler olsun nolur duanızı esirgemeyin inş.katlayarak gider

tebrik ederim canım değerin çok iyi:):nazar::nazar::nazar:
katlayacak merak etme:) muhtemel doğum tarihin ne zaman gosteriyor?? bwnim aralık başı.. umarım enin ocağa kayar bikaç günden yıl kaybı olmaz.. amannnn sağlık olsun da o da mühim diil:)

Sonuç 59,42 :))
Rabbim tamamına erdirir inşallah

Beta - HCG

59.42
mIU/ml
0 5 (Negatif)
Beta - HCG
3.HAFTA

mIU/ml
5.8 71.2 (3.hafta)

sağol canım benim senin dogum benim eşimin dogum gününe denk gelio gibi ben gecen ay çok istemiştim ama kısmet bu aymış çok şükür olsunda

tebrik ederim canım değerin çok iyi:):nazar::nazar::nazar:
katlayacak merak etme:) muhtemel doğum tarihin ne zaman gosteriyor?? bwnim aralık başı.. umarım enin ocağa kayar bikaç günden yıl kaybı olmaz.. amannnn sağlık olsun da o da mühim diil:)

X