Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

günaydın kızlar, bugün inş.güzel haberleri alacağız..unlugul ve berianur bu gün sabırsızlıkla bekliyorum haberleri.bu güne kadar yaptığım testlerin hiçbirinde berianurcum senin testin gibi silik çizgi bile göremedim.bence de bişeyler var.çok dikkat et canım.unlugulcüm sen de hepimiz hamile kalacağız dedin yaptın galiba kız hadi bakalım bekleyelim saatleri.böyle gebelik haberleri aldıkça umudum artıyor..dualarım sizinle

inşallah canım rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah :))

ay insallah dediğin gibidir özlem zaten silik çizgiyi gördüğümden beri hamile gibi oturuyom kalkıyom valla kendime ne çok gülüyom sonra

kızlar bu gün dra gidiyorum ikinci çizgiyi silk görmeme rağmen inşallah sonuç korktuğum gibi çıkmaz evlendiğimiz ilk günden beriçocuk istiyoruz inaşşalah yine kistlerim çıkmamıştır

canım doktora gitmeden bilemezsin kanayacaksa yatsanda gelir ama bir gebelik varsa dedikleeri gibi progesteron vs... verirler.benim senin kadar koyu bile değil çizgiler

berianur bugün doktora git canım. kanama var, belki duracak ama önlem olarak doktor sana progestan verebilir. bence evde kalıp bekleme.
anneolmak bence hamilesin canım :) Allah tamamına erdirsin, olumlu gelişmeler olsun hep

Tamam canım gideceğim inşallah, iyi ki varsınız yA , Rabbim hepinizin yüzünü güldürsün inşallah

canım 5 gün önceden o deger çok güzel 5 gün kala kızın bri 18 di ve şu an 9 haftada sanırım dikkat et kendine yeter olumsuz düşünme sakın

inşallah kimyasal olmasından korkuyorum sadece insallah değildir rabbim herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin

inşallah kimyasal olmasından korkuyorum sadece insallah değildir rabbim herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin

Ben de aynısından korkuyordum, bu kanama kimyasal olmadığını , düşük olabileceğini düşündürüyor bana yaaa
Ama olumsuz düşünmüyorum yanlış anlamayın :))

unlugul
anneolmak
berianur
sabe_35

bugün hepiniz birden buraya beta hcgleriniz tavan yapılmış şekilde gelin lütfennnnnnnnnn dualarım sizinleee

bak boşuna sıkıntı yapıyormuşsun canım gördün nmü her ay aynı gün yumurtlayacaksın diye bişey yok, değişebiliyor bikaç gün, sıkma canını oluruna bıraaak :)

kanımı verdim 3 gibi alacagım dua edinkızlarrrrrrrrrr heyecandan titriyorum resmen :((

oleeeeeeeeeeyyyyyy valla billa ben bile çok heyecanlıyım, saat 3 olmasını nasıl bekliceeezzzzz, yavrucum şaka bir yana 3 ay bekledin 3-4 saat mi bekleyemiceksin :)

sonu güzel olsun yeter ne kadar beklediğinin önemiyoook :=)

Allah razı olsun canımmmm , senin de güzel haberlerini alacağız tez zamanda inşallahhhh

canım bende kullandım progestan ayağa bile kalkamıyordum öyle baş dönmesi yapıyor... oğluma bakamadığımdan doktora bile sormadan bıraktım ben mahvetti 2 ay boyunca beni... kısaca yan etkisi bu maaesef ben hiç düşük yaşamadığım halde verdi bana bu ilacı.. sinir oldum

canım testlerin pozitif görünüyor... bence kan testine git çünkü hamilesin :)

Nursay senin burcun ne ?? Çok anaç bir kişiliğin var) çok da oozitifsin maşallah Rabbim senin de gönlüne göre verir inşallah

inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Ünlügül ne heyecanlısındur senn, ben senin için daha çok heyecanlıyım ))
İnşallah güzel haber gelecek, ben de yataktan ayrılanilirsem hazırlanıp çıkacağım, sizce sağlık ocağı mı , özele mi gideyim ?

imkanın varsa özele git ve sonucunada bakar duruma göre evel ay kimyasal oldugunuda söyle progesteron bişey versin gul öle dedi de :) sorma canımya vakit geçmiyor

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…