Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım şimdi gün aşırı ilşkiye gir.ovulasyon testin geldimi
inş.geldi.bak benim ayın 6 sı akıntı oldu uzayan. 9 nisanda silik çıktı 10 nisanda ikiside aynı koyulukta 11 nisanda silikleşti geri.ve ben 5-7-9-10-11-13 nisanlarda ilşkiye girdim. sonrada bıraktım .

gelmedi daha canım :KK43:( ben bu ay ovulasyon testinin gerekliliğini anladım. ancak cumaya gelir diye düşünüyorum, güya kargo ama buraya çok geç geliyor :S mutlaka gün aşırı, bazen de hergün olmasına gayret edicem.
prolaktinime de baktırayım diyorum yarın da, galiba son 24 saat içinde çalışma olmaması gerekiyormuş ölçtürmeden önce. en iyisi cuma sabahı yaptırayım tahlilimi
gittin mi kan vermeye?

günaydın kızlar az önce idrar testi yaptım sanki düne göre daha belirgin ama gene silik tabi ,yada ben belirgin görüyorum ama sonuç olarak gölge gibi de olsa var bişey 8.30 da kan vermeye gideceğim.ama 4 te çıkıyor :KK43:((( neyse bekliycez artık offf gecmez şimdi saatler :KK43:

nasıl tahlil o neden 4 e kadar bekletiyolar ben 2 saat sonra alıyodum deseydin arkadaşlarım merak ediyo acil verin sonucu :KK8:

şimdi hergün yapma ,cumaya gelirse inş.ovulasyon testine başla .herkes aynı olmaz tabide benim uzayan akıntı boşaldı 3 gün sonra çizgi çıkmaya başladı adet biter bitmez başlamıştım yapmaya ben 24 günde oldugumdan.gün aşırı yap çizgi silik çıkmaya başlayınca hergün yap çizgi bitiene kadar.zaten 3 gün sürüyor sonra 1 kere daha ertesi gün yap bırak.

gelmedi daha canım :KK43:( ben bu ay ovulasyon testinin gerekliliğini anladım. ancak cumaya gelir diye düşünüyorum, güya kargo ama buraya çok geç geliyor :S mutlaka gün aşırı, bazen de hergün olmasına gayret edicem.
prolaktinime de baktırayım diyorum yarın da, galiba son 24 saat içinde çalışma olmaması gerekiyormuş ölçtürmeden önce. en iyisi cuma sabahı yaptırayım tahlilimi
gittin mi kan vermeye?

benimde bugğn adet olmam lazım kahverengilerde yok bakalım hayırlısı diyelim akşam ilişkiden sonrada kanama felan olmadı adetim yakınken hafif lekelenme oluyodu aslında hayırlısı diyelim canlarım hepimiz içinn

:KK1: :KK1:

hadi inşallah canım hayırlısı olsun

benimde bugğn adet olmam lazım kahverengilerde yok bakalım hayırlısı diyelim akşam ilişkiden sonrada kanama felan olmadı adetim yakınken hafif lekelenme oluyodu aslında hayırlısı diyelim canlarım hepimiz içinn

:KK1: :KK1:

kızlar ben bide yumurtalama günümden beri progestan ve aspirin kullanıyorum progestan baş dönmesi yapıyo doğruda kaç akşamdır 8 de yatıyorum sabah zor kalkıyorum doktora sorcam uykudamı yapar bu ilaç sersem gibi geziyom halada uykum var :)
:)

Geçer geçer , yolun sonuna gelmişsin artık :))) inşallah Rabbimin izniyle güzel haberle döneceksin , ikinci testte daha belirgin çizgi umutlandıruyor beni :KK66:)) dualarımız seninle

kızlar ben bide yumurtalama günümden beri progestan ve aspirin kullanıyorum progestan baş dönmesi yapıyo doğruda kaç akşamdır 8 de yatıyorum sabah zor kalkıyorum doktora sorcam uykudamı yapar bu ilaç sersem gibi geziyom halada uykum var :)
:)

Canım protestan ı neden kullanıyorsun 10 gündür ?

Yaptım tatlım gece 4 te wc ye gittiğimde.. Kırmızı kanamam vardı gece( bir peçeteyi dolduracak kadar)şimdi de kahverengi.. Uzanıyorum bakalım yaaa hayırlısı inşallah ...üstteki pzt ,alttaki bugün yaptığım test $image.jpg

Canım protestan ı neden kullanıyorsun 10 gündür ?

benim ilk gebeliğimde kalp atışları durmuştu önlem amaçlı verdi doktor aspirinde kanı sulandırıyomuş bide fobiol diye bi vitamin alıyorum canım adetimin 16, günü doktora gittim yumurtalama baktı çatlatma iğnesi verdi sonrada 20, günü progestan aspirine başladım vitamini hep kullanıyorum zaten durum bu canım

X