Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

ya sivilce dediniz de ben de hiç sivilce çıkmazdı,doğum kotrol ilacını bıraktığımdan beri sivilce çıkıyor ama sivilce gibide değil böyle kızarıklık gibi içinden çok fazla bişey çıkmıyor üstelik acıyor göğüs bölgemde ve yüzümde alın kısmımda var ne yapmam lazım bir bilginiz varmı kızlar

canım imex diye fondoten renginde kurutma özelliği olan bir krem var ben sıkmadan duramıyorum malesef içi çıkmayınca geçmiyo çünkü önce içini boşaltıp sonra ondan sürüyorum 2 güne kuruyup dökülüyo lekede zamanla açılıp yok oluyo ancak kremi sürüp dışarı çıkmamak lazım ben gece yatarken yada gündüz dışarı çıkmayacaksam evde sürüyorum

yaş kaçtı dandini :) ben 30 u çoktan geçtim bende de her adet döneminde koca koca çıkıyo acaba hamilelikte adet periyoduna denk gelen zamanlar sivilce çıkıyo mu çok merak ediyorum :)

Canım eylülde 27 oldum 22 yaşında anne oldum:) ben hiç korunmadım 3. ayda oldu bebek yaklaşık 5 yıldırda eşim korunuyordu bu 2. denememiz 60 kiloydum o zamanlar bebek olunca aldığım kiloyu veremedm şimdi 70 lerdeyim:) o zamanlar sivilce çıkmazdı kilo alınca yağlar biliyosun şimdi çıkıyor sanırım adet olcam bide adet olunca müthiş başım ağrır 25 ila 28 benim batım hayırlısı haktan.

canım imex diye fondoten renginde kurutma özelliği olan bir krem var ben sıkmadan duramıyorum malesef içi çıkmayınca geçmiyo çünkü önce içini boşaltıp sonra ondan sürüyorum 2 güne kuruyup dökülüyo lekede zamanla açılıp yok oluyo ancak kremi sürüp dışarı çıkmamak lazım ben gece yatarken yada gündüz dışarı çıkmayacaksam evde sürüyorum

sivilce de değil sanki böyel kızarıklık oluyor acıyor deyince bazen içinden az bişey çıkıyor senin de öylemi canım,yoksa bildiğimiz sivilcemi..kız özleeeem sen eczanede çalışıyrosun bilirsin,varmı önereceğin bişiii

Unlugül bişey sorcam canım benim bu ay şu dikkatimi çekti adet bittikten bi hafta sonra iç çamaşırımda yumurta akı kıvamında değilde bildiğin sıvı şeklinde bi akıntım oluyordu bu ay hiç olmadı özelliklede dikkatimi çekti sence yumurtlamadımmı?

Canım eylülde 27 oldum 22 yaşında anne oldum:) ben hiç korunmadım 3. ayda oldu bebek yaklaşık 5 yıldırda eşim korunuyordu bu 2. denememiz 60 kiloydum o zamanlar bebek olunca aldığım kiloyu veremedm şimdi 70 lerdeyim:) o zamanlar sivilce çıkmazdı kilo alınca yağlar biliyosun şimdi çıkıyor sanırım adet olcam bide adet olunca müthiş başım ağrır 25 ila 28 benim batım hayırlısı haktan.

hepimiz için hayırlısı valla bende 63 idim boy 170, bebeğe karar verdim rejime başladım şuan 60 civarıyım ama çok hızlı kilo alıyorum ben eğer kısmet olurda gebelik yaşarsam muhtemel epey alırım ama istersek veririz takma valla bebişi kucağıma sağlıkla alayımda kilo falan hava takmıyorum çok fazla :) zaten illa çok kilo alınacak diye bir kural yok biraz dikkat edilirse 7-8 kilo ile atlatmak mümkün :) batına az kalmış bugün yarın hayırlı haberler gelir inşallah :)

sivilce de değil sanki böyel kızarıklık oluyor acıyor deyince bazen içinden az bişey çıkıyor senin de öylemi canım,yoksa bildiğimiz sivilcemi..kız özleeeem sen eczanede çalışıyrosun bilirsin,varmı önereceğin bişiii

Yedirenk o kendiliğinden geçiyor tatlım çok takma benimde senin anlattığın gibi oluyor kızarıklık küçük sivilceler vs ama 3 güne geçiyor çok takma.

canım o illaki göreceksin diye bişey yokmuş.ben onu 3 aydır görütyorum öyle takip ediyorumki kendimi.öncesinde bilmediğimden hiç görmedim bile.takılma ona anladıgım adetine az kaldı yumurtlamışsındır baş agrısına aldanma benimde agrır adet olacakken gecen haftada şiddetli agrıdı.su iç susuzluktan agrır

Unlugül bişey sorcam canım benim bu ay şu dikkatimi çekti adet bittikten bi hafta sonra iç çamaşırımda yumurta akı kıvamında değilde bildiğin sıvı şeklinde bi akıntım oluyordu bu ay hiç olmadı özelliklede dikkatimi çekti sence yumurtlamadımmı?

Son düzenleme:
sivilce de değil sanki böyel kızarıklık oluyor acıyor deyince bazen içinden az bişey çıkıyor senin de öylemi canım,yoksa bildiğimiz sivilcemi..kız özleeeem sen eczanede çalışıyrosun bilirsin,varmı önereceğin bişiii[/

bende baya manda gözü gibi :) ama dediğin gibi de oluyo bazen sanırım o alerjikte olabiliyo yediğin bi şey yada stres tetiklemiş olabilir sabamedin sivilce sabunu var o da bana baya iyi geldi o küçük kızarıklıkları döktü hemen bilgine canım

hepimiz için hayırlısı valla bende 63 idim boy 170, bebeğe karar verdim rejime başladım şuan 60 civarıyım ama çok hızlı kilo alıyorum ben eğer kısmet olurda gebelik yaşarsam muhtemel epey alırım ama istersek veririz takma valla bebişi kucağıma sağlıkla alayımda kilo falan hava takmıyorum çok fazla :) zaten illa çok kilo alınacak diye bir kural yok biraz dikkat edilirse 7-8 kilo ile atlatmak mümkün :) batına az kalmış bugün yarın hayırlı haberler gelir inşallah :)

Ben emziremedim yağlar kaldı ben 80 lerdeydim vermiş halim bu 68 klydum ama 2 aydır korunmayı bıraktığım için iyi besleniyorum kilo aldım:) o kilolarıda bisikletim sağolsun valla su artı bisikletle verdim gerçi hala biniyorum bebek varmı yokmu amannn herşey allahtan takmıycam nasip allahda sana en kısa zamanda tattırsın annelik duygusunu inş canım:) ve burdaki herkese.

Ben emziremedim yağlar kaldı ben 80 lerdeydim vermiş halim bu 68 klydum ama 2 aydır korunmayı bıraktığım için iyi besleniyorum kilo aldım:) o kilolarıda bisikletim sağolsun valla su artı bisikletle verdim gerçi hala biniyorum bebek varmı yokmu amannn herşey allahtan takmıycam nasip allahda sana en kısa zamanda tattırsın annelik duygusunu inş canım:) ve burdaki herkese.

amin canım cümlemize boş ver takma daha genciz verilir azmedince insan her şeyi yapıyo bebişim olsun paytak paytak gezsinde ben de peşinden koşar veririm alimallah :)

kızlar benim adet ratihimde 14 nisandı ama geçti inşallah bende hamileyimdir ALLAH tüm isteyenlere nasip etsin inşallah :))

canım ya yaptım ama ikinci çizgi çok silikti korkuyorum dr gitmeye ama yarın gidicem inşallah :KK43:
korkma yüreğini ferah tut hayırlısını dile ve bence hamilesinn

ben zaten silik çizgi çıkanlardan bir kendime inanamadım birde bir arkadaşa daha tereddütüm vardı oda sonradan öğrendi kimyasal olduğunu :KK43:

bugün de işe boşuna geldik iş yok fazl, bari erken çıksak..

leyyyn bugün çocuk bayramı biz çocuk yapıcaz deyip al çantanı çık :)))))))

en iyi ilaç diş macunu geceden sür azıcık yat sabaha birşeycik kalmaz diğer ilaçlar kimyasal bu ara dikkatli olmamız garanti :)))

lokal de olsa vücüda giriyor kimyasallar:KK19:

korkma yüreğini ferah tut hayırlısını dile ve bence hamilesinn

ben zaten silik çizgi çıkanlardan bir kendime inanamadım birde bir arkadaşa daha tereddütüm vardı oda sonradan öğrendi kimyasal olduğunu :KK43:

leyyyn bugün çocuk bayramı biz çocuk yapıcaz deyip al çantanı çık :)))))))

en iyi ilaç diş macunu geceden sür azıcık yat sabaha birşeycik kalmaz diğer ilaçlar kimyasal bu ara dikkatli olmamız garanti :)))

lokal de olsa vücüda giriyor kimyasallar:KK19:

çıkıyom şimdi zaten canım,patron çıktı ben de çıkarım 5dakikaya :)

ilk bebeğimin karnımda ölmesinden sonra tekrar bebiş düşünmek zor ama güzel. Benimde bat tarihim 01/04/2013 eklerseniz sevinirim.

kızlar çok erken olmasa da çıkıyorum ben ,bari bugün evlilik yıldönümü sürprizi hazırlayayım güzel masa mumlar falan ne dersiniz,çocuğun temelini atardık ama malesef regliyim :))))) neyse grş.tel.den girrim sohbete devam ederiz

GÜNÜ GEÇEN ADAYLAR

esrarengiz86 5 NİSAN
egumus 5 NİSAN yaş 35 - 9 aydır
melisa87 5 NİSAN
ahseninur 5 NİSAN
YESILFINDIK 5 NİSAN

meryemsare 7 NİSAN
inci61inci 7 NİSAN

theparadise 10 NİSAN
emo13 10 NİSAN

pufboregı 11 NİSAN

hersey_guzel_olacak 12 NİSAN

ncy_ 13 NİSAN

sinolog 14 NİSAN
esrahm 14 NİSAN

oznurun 15 NİSAN
aysboz 15 NİSAN

dilzar 17 NİSAN
Minel 17 NİSAN

alphinrosa . . 18 NİSAN
__mevsim . . 18 NİSAN

ucrubucrub . 19 NİSAN
Meltemtnc . . 19 NİSAN
Nhg2 . . . . . . . . . . . . . 19 NİSAN

beremm 20 NİSAN
melake26 20 NİSAN

Kelebeginruyasi 21 NİSAN
lioness83 21 NİSAN
azra_beril 21 NİSAN
ruzgarozge 21 NİSAN
mursef 21 NİSAN

mutluluk_uzak 22 NİSAN

aysenazz 23 NİSAN
sema77 23 NİSAN

bu hatunlar nerde ya hepsi adet mi oldu ki hiç hamiş haberi yok mu acaba merak ettim doğrusu

X