Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

canım cahil bir insan değilsin ciddi takmışsın dur daha 3.ayın bitti.belki bende yarın adet olacam ama inan takmıyorum hele bu ay bir rahattımki ,biraz relax Allah başka dert vermesin.ki olacak dur ve dua et

offf offf öldük valla çocuksuzluktan :)) ya 1 yıl sonra olacağını bilsem emin olsam hiç takmam keyfime bakarım ama nedense işte insan takılıyor acaba neden olmuyor,olacakmı yoksa hiçmi olmayacak şöylemi böylemi aslında ne olcak olsun olsun da 1 yıl sonra olsun ne varki demi.bir de benim etrafında 3 kişi var üçü de çat diye ilkinde hamile kaldı biri doğurdu,diğeri mayısta doğacak,öbürkü de ağustosta ama hiç plansız yaptılar bebeği bence ondandır.annem diyrodu plan yapma tutmaz bu işler planla olmaz diyordu.haklıymış kadın valla.gebelik planlayan kimi gördüysem hepsi uzun zamanda gebe kaldı.rastgele olanlarda hemen kazayla kaldılar.:))))

bugün ve perşembede olun ve bırakın bence canım.zaten adetine 9 gün kalıyor ve o arada dinlen ben yumurtlamadan sonra 1 kere ilşkiye girdim bişey tutacaksa zorlamayalım diye.bakalım noldu yarına kadar adet olmazsam kana gideceğim.

valla işte geçen ay adetimi stresten geciktirdim normalden 1 hafta sonra geldi herzamanki gibiydi adet tarihim bite rbitmez çalışmalara başladık düzenli olarak gün aşırı yani 2 güne 1 birlikte olduk bu pazara kadar ama bugün uzayan jel gibi görünen akıntım geldi sabah ve kasıklarımda ağrı mevcut belim ağrıyor ve şimdi çok az göğüs uçlarıma dokununca acı oluyor başka da birşeyim yok bat 4 mayıs olarak görünüyor

canım cahil bir insan değilsin ciddi takmışsın dur daha 3.ayın bitti.belki bende yarın adet olacam ama inan takmıyorum hele bu ay bir rahattımki ,biraz relax Allah başka dert vermesin.ki olacak dur ve dua et

ben bu ayı atlamayı düşünüyroum da canım galiba o yüzden biraz taktım.bu ay öyle yatıp ayakalrımı dikip falan filan yapmıcam.normal seyrine dönmeyi düşünüyorum eşime de öyle söyledim.ama bu ay da kendimi öyle rahat bırakmışken eğer tutursa da kesin dicem stressmiş sebebi :)

bugün ve perşembede olun ve bırakın bence canım.zaten adetine 9 gün kalıyor ve o arada dinlen ben yumurtlamadan sonra 1 kere ilşkiye girdim bişey tutacaksa zorlamayalım diye.bakalım noldu yarına kadar adet olmazsam kana gideceğim.

bugün imkansız işte :KK43: yoğun baya çünkü anca yarın birlikte olabiliriz ve cuma bakalım kısmet hayırlısıyla olur neden olmasın

ben bu ay hiç takmadım bakalım nolcak canım inşallah gebeysem noldgunu paylaşacagım.

ben bu ayı atlamayı düşünüyroum da canım galiba o yüzden biraz taktım.bu ay öyle yatıp ayakalrımı dikip falan filan yapmıcam.normal seyrine dönmeyi düşünüyorum eşime de öyle söyledim.ama bu ay da kendimi öyle rahat bırakmışken eğer tutursa da kesin dicem stressmiş sebebi :)

yani,gün gecmesi önemli değil canım sonucu önemli şimdi ben umutlandım yarın adet olursam üzüleceğim

hayırlısını iste canım benim üzülme de adet olursan
ay kızlar ben bi rüya gördüm Allahım tabirine baktım kötü oldum resmen rüyamda yere küçük tuvaletimi yapıyordum ama kanla karışık geliyordu ve pantolonumu ıslattım tabirine bi baktım bedensel özürlü bi çocuğunuz olacağına işarettir dedi o kadar moralim bozuldu ki şok oldum kaldım

çocukla yatıp çocukla kalkıyoruz sen duanı et gerisini Allaha bırak hiç bişey olmaz sağ salim saglıklı bebegini kucagına alırsın canım sakın bunuda kafana takma

ay kızlar ben bi rüya gördüm Allahım tabirine baktım kötü oldum resmen rüyamda yere küçük tuvaletimi yapıyordum ama kanla karışık geliyordu ve pantolonumu ıslattım tabirine bi baktım bedensel özürlü bi çocuğunuz olacağına işarettir dedi o kadar moralim bozuldu ki şok oldum kaldım

hayra yormak lazım rüyları canını bu yüzden sıkma sakın

canım ya yaptım ama ikinci çizgi çok silikti korkuyorum dr gitmeye ama yarın gidicem inşallah :KK43:

resmini çekip koysana biz de görelim :)

kızlar çok teşekkür ederim biraz etkisinde kaldım rüyanın sanırım Allahım hepimize hayırlısıyla sağlıkla bebek nasip etsin en kısa sürede
mümkünse bu ay :KK1:

inşallah canım aklımdasın hep arada bakıyorum sana seninde dualarınla inşallah.çok sağol duaların için.

ne demek canımcım, hepiniz dualarımdasınız, ama seni heyecanla takip ediyorumm:KK16: bu ay gelcek bence. silik çizgiyide görmüşsün. bende de bat,tan 2 gün sonrasında silik çıkmıştı, hatta başta kimse inanmadı. ayrıca yerleşme kanaması olcak diye birşey yok. bende olmadı yani, haberin olsun :KK34:

X