Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

oo süper bende bekliyorum acaba sorunmu var diye.aslında olmaması daha iyi sanırım

ne demek canımcım, hepiniz dualarımdasınız, ama seni heyecanla takip ediyorumm:KK16: bu ay gelcek bence. silik çizgiyide görmüşsün. bende de bat,tan 2 gün sonrasında silik çıkmıştı, hatta başta kimse inanmadı. ayrıca yerleşme kanaması olcak diye birşey yok. bende olmadı yani, haberin olsun :KK34:

canım ya yaptım ama ikinci çizgi çok silikti korkuyorum dr gitmeye ama yarın gidicem inşallah :KK43:

canım bir test mi yaptın sabah ilk idrarla deneseydin bir kaç defa üzerinden baya geçmiş çünkü valla iyi sabrediyosun benim bata 10 gün var utanmasam ben bile yapıcam hadi hayırlısı inşallah :)

resmini çekip koysana biz de görelim :)

kızlar çok teşekkür ederim biraz etkisinde kaldım rüyanın sanırım Allahım hepimize hayırlısıyla sağlıkla bebek nasip etsin en kısa sürede
mümkünse bu ay :KK1:[/QUOTE

artık bu testlere pek inanamıyorum 2 gün önce yapmıstım zaten attım testi ama yarın inşallah paylaşırım dr gidip gelince
ay inan ihiç gidesim bile yok dra korkuyorum çünkü kayınvalidem eşim benden daha heycanla bekliyolar ya çıkmassa hepsi hayal kırıklığına uğrıcaklar amin amin RABBİM herkesin gönlüne göre bebişlerini en kısa zamanda göndersin :)

oo süper bende bekliyorum acaba sorunmu var diye.aslında olmaması daha iyi sanırım

kesinlikle canım, zigot rahime gömülürken eğer kılcal damarlara denk gelirse olur yerleşme kanaması. ama olcak diye birşey yok kesinlikle. yarın kan testine gidiyosun hemen tamam mıı ? :KK16:

hayırlısını iste canım benim üzülme de adet olursan
ay kızlar ben bi rüya gördüm Allahım tabirine baktım kötü oldum resmen rüyamda yere küçük tuvaletimi yapıyordum ama kanla karışık geliyordu ve pantolonumu ıslattım tabirine bi baktım bedensel özürlü bi çocuğunuz olacağına işarettir dedi o kadar moralim bozuldu ki şok oldum kaldım

rüya tabirlerine inanma canım,bugüne kadar ne gördüysem baktım hiç de söylediği gibi çıkmadı.bak özlemin rüyasını da tabir ettik ama bebek felan yok

tamam canım :) sabah idrar yapım erkenden alımda bir önce biraz daha koyulaşır inşallah

kesinlikle canım, zigot rahime gömülürken eğer kılcal damarlara denk gelirse olur yerleşme kanaması. ama olcak diye birşey yok kesinlikle. yarın kan testine gidiyosun hemen tamam mıı ? :KK16:

Unlugullll ya çok heyecanlandım, inşallah hamilesindir. Dün sen folik asitle ilgili şeyler yazınca inşallah hemen hamile kalır ve bendn önce kalır dedim. Böylece soru yağmuruna tutabilirim dedim içimden. İnşallah, dua edelimmmm

tamam canım :) sabah idrar yapım erkenden alımda bir önce biraz daha koyulaşır inşallah

Süper bi haber bu hamilesin sanırım :))) sabredip stres yapmayınca oluyo işte bak :) silikte olsa sorun değil canım orda 2 çizgi olması önemli ama senin gibi sabırsız birinin hala nasıl kan vermeye gitmediğine şaştım doğrusu sen napar eder bi acile giderdin bence :)) inşalllah yarın pozitif sonucunla aramıza katılırsın canım kendine şimdiden çok dikkat et :) darısı topikteki diğer arkadaşların ve isteyen herkesin başına inşallah

sormayın canımya izin alabilseydim gidecektim ama alamadım.yakındaki tıp merkezide tatilmiş .mecburi sabır oldu ama bvardır hayır belki yarın daha yükselecek ve moralimi bozmuycam yada adet olacam :))))

Süper bi haber bu hamilesin sanırım :))) sabredip stres yapmayınca oluyo işte bak :) silikte olsa sorun değil canım orda 2 çizgi olması önemli ama senin gibi sabırsız birinin hala nasıl kan vermeye gitmediğine şaştım doğrusu sen napar eder bi acile giderdin bence :)) inşalllah yarın pozitif sonucunla aramıza katılırsın canım kendine şimdiden çok dikkat et :) darısı topikteki diğer arkadaşların ve isteyen herkesin başına inşallah

Unlugül çok ama çok sevindim canım inş çizgi koyulaşırda mutluluğuna mutluluk katar beni biliyosun ilkinde çok beyazımsı çizgi çıktı ama daha sonra çıkmadı çok şaşırdım inş senin vardır bende adet oldum olacam karnım davul gibi beneklerimde çıktı sivilcelerim yani hayırlısı allahtan:)

kalemle çizilmiş gibi silik çizgi olması kafamı karıştırıyor ama bir taraftanda adetin 24.günü normaldir diyorum çıkması bile belki garip.bunu bugün ne kadar söyledim bilmiyoırum :) test çekmede duruyor çıakrıp çıkarıp bakıyorum.dün akşam veya dün sabah bu çizgi yoktu bomboştu test

Son düzenleme:
bilemezsin canım bende de şişlik oluyor gaz var ve sivilce nadir çıkar burun deliğimin yanında taş gibi sivilce çıktı.

Unlugül çok ama çok sevindim canım inş çizgi koyulaşırda mutluluğuna mutluluk katar beni biliyosun ilkinde çok beyazımsı çizgi çıktı ama daha sonra çıkmadı çok şaşırdım inş senin vardır bende adet oldum olacam karnım davul gibi beneklerimde çıktı sivilcelerim yani hayırlısı allahtan:)

yaş kaçtı dandini :) ben 30 u çoktan geçtim bende de her adet döneminde koca koca çıkıyo acaba hamilelikte adet periyoduna denk gelen zamanlar sivilce çıkıyo mu çok merak ediyorum :)

kalemle çizilmiş gibi silik çizgi olması kafamı karıştırıyor ama bir taraftanda adetin 24.günü normaldir diyorum çıkması bile belki garip.bunu bugün ne kadar söyledim bilmiyoırum :) test çekmede duruyor çıakrıp çıkarıp bakıyorum.dün akşam veya dün sabah bu çizgi yoktu bomboştu test

canım farklı markalarla tekrarladın mı testi periyodun 24 günmüş ya belki çok erken olduğundan o kadar siliktir olmasa hiç çıkmazdı diyorum

ben bu ayı atlamayı düşünüyroum da canım galiba o yüzden biraz taktım.bu ay öyle yatıp ayakalrımı dikip falan filan yapmıcam.normal seyrine dönmeyi düşünüyorum eşime de öyle söyledim.ama bu ay da kendimi öyle rahat bırakmışken eğer tutursa da kesin dicem stressmiş sebebi :)

en güzeli canım.. benim bu 3. ayım.. valla bende bıraktım.. ayaklarımı falan havaya dikmiyorum.. öyle uyuyup sabah banyo yapıyorum. tutarsa tutar artık napalım :) kafaya taktıkça kötü oluyor. ilk denememde hamileyim diye geziyordum ortalıkta her türlü belirtim vardı. 9 gün önce adet oldum inanmadım kan testi yaptırdım düşün negatif çıktı ona bile inanmamıştım.. 2. ayda da belirti falan yaşamadım ama olmadı yine adet oldum.. şimdi de belirtim yok.. batı bekliyorum bakalım geçerse test yaparım.. her şeyi akla takıp belirti yapınca çok kötü oluyor. rüyalarıma giriyordu pozitif testler :)) oluruna bırak en güzelii strese gerek yok :)

yani,gün gecmesi önemli değil canım sonucu önemli şimdi ben umutlandım yarın adet olursam üzüleceğim

canım evde ovulasyon testin varsa yap bakalım eğer koyu iki çizgi çıkarsa hamilesin.. başka bir sitede okudum ovulasyon testi ile hamile olduğunu anlamış.. bir topiktede arkadaş yumurtlama gününü ovulasyon testi ile takip ediyordu.. yine yapmıştı testi hatta dedi ben yine mi yumurtuluyorum diye ama hamileymiş:) kan testinde öğrendi sonrasında.. varsa elinde bir dene bakalım canım :) belki orda görürsün

yaş kaçtı dandini :) ben 30 u çoktan geçtim bende de her adet döneminde koca koca çıkıyo acaba hamilelikte adet periyoduna denk gelen zamanlar sivilce çıkıyo mu çok merak ediyorum :)

ya sivilce dediniz de ben de hiç sivilce çıkmazdı,doğum kotrol ilacını bıraktığımdan beri sivilce çıkıyor ama sivilce gibide değil böyle kızarıklık gibi içinden çok fazla bişey çıkmıyor üstelik acıyor göğüs bölgemde ve yüzümde alın kısmımda var ne yapmam lazım bir bilginiz varmı kızlar

yok canımya eczaneler kapalı sabah işe gelir gelmez alıp yapacagım.hemde üstünden 1 gün geçmiş olur testin varsa zaten biraz daha net çıkar

canım farklı markalarla tekrarladın mı testi periyodun 24 günmüş ya belki çok erken olduğundan o kadar siliktir olmasa hiç çıkmazdı diyorum

folik kilo aldırıyor diyorlar diye ben önceden başlamadım hamilelikte kaça çıkıcam kimbilir bari öncesinden koruyayım kendimi dedim ama baktım burda kullanıp yan etkisi yok diyen arkadaşlar var bende bu bir kaç gün içinde alıp başlıcam sanırım, dediğin gibi akışına bırakmak lazım bide çok sık da iyi değilmiş kalite düşüyormuş bide miktarı az olunca şansta düşüyomuş o nedenle 2 güne bir ve iki tarafında istekli olması en doğru diye okumuştum tabi ama bizde gün aşırı çalıştık hayırlısı artık :)

evet öyle sperm testlerinide o neden 2-3 günlük perhizden sonra isterler :)
herşeyin hayırlısıı hepimiz için

biz hata yapıyoruz her ay hesaplamalarla testlerle resmen kafayı yiyoruz yanii

aynen öyle tuttumu tutacak mı :)

işin sırrı bu bence :) mesela ben bi şeyi çok kafama takarsam olmaz ancak aman dicem hiç ummadığım zamanda olcak hayatımda hep böyle oldu biliyorum ama elimde değil çokkkkkkkkk istiyorum bebişimi :) bu ay gelsin hemen bebişler bizi bekletmesinler annecikleri onları çok bekledi çok özledi ya :)

bende de böyle bir durum var

X