Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Haklısın canım sonradan hayalkırıklığı yaşamakta kötü ama bu kdr erken silik çizgi çıkıyosa erken yumurtlamış olabilirsin. Bol bol dinlen sütünü de ihmal etme bi de folik asit kullanmıyosan hemen başla :)) hayırlısı diye dua et hep ben de senin için dua edicem inşallah şu hafta çabuk geçer de kesin sonucu pozitif bi şekilde burdan okuruz :))

kızlar eşim sperm testi yaptıracak dedim ya, ben de doktora gideyim diyorum.ne zaman gitmem lazım bilgi verebilirmsiiniz?

Cnm benimde bu ay olmadı doktorumu aradım kontrole gelmek istiyorum diye hormon testlerinide yaptırmak istiyorum hastayım şu anda dedim hemen geleyim diye 3. günü yaptırmak için önce normal tahlillerini yapıcaz değerlerine bakıcam gerek görürsem hormon testlerini yapıcaz dedi.(yani adetin 3. günü yapılan testleri,umarımda gerek görmez)Eşimede ürolojiden randevu aldım sperm testleri için eğer sıkıntın yoksa özele git derim devlet hastanesinde pek ilgilenmiyolar ve zamanı uzatıyolar ben prof. ürülogdan aldım randevu bugün 5 te hatta randevumuz detaylı olarak bakılmasını istiyorum arkadaşların da dediği gibi 3 gün ilişki perhizi dedi testlerin olumlu sonuç vermesi için bugün 4. günümüz inşallah bi sorun çıkmaz çok endişeleniyorum...

Canım sperm testi için 3 günü geçirmemelisiniz buna dikkat edin. sonra spermler tembel tembel dolanıyor görünüyor :)))))))

canım testin yapılabilmesi için uygun zamanlama 2. ve 3 .günler için rahat edecekse önümzdeki ayı bekle belki gerek bile kalmaz :)

bu ay isteğim gitti,hep diyordum ocak şubat ayında doğum yapmak istemem diye galiba inadına şubatta mı olacak ne,,, bu ay öyle çok üstüne düşmem öyel düşünüyorum.bebekleri görünce annelik duygularım ayağa kalkmassa eğer :)))

canım daha öncede yazdığım gibi son adet tarihim 02.11.2007 ben 09.12.2007 de kan testi yaptırdım olumsuz çıktı. Kan testi kesin sonucu verdiği için tamamen umudum kesilmişti. Bende bazen prolaktin hormonu yükseliyordu o yüzden adetlerim gecikebiliyordu .Ancak beklememe rağmen birtürlü adet görmeyince 20.12.2007 de tekrar bir umut idrar testi yaptım pozitif çıktı. yani yaklaşık adetimden 18 gün sonra hamile olduğumu öğrendim. Umarım hakkınızda hayırlısı neyse o olur. Herşeyin hayırlısını istemek lazım...

sen nerdesin peki,kaç ay oldu canım başlayalı..ben de özelle görüştüm ama sabah 9 da hep doluymuş 3-4 gün ben de 9 dan sonraya istemiyroum işe çok geç kalırım.o zaman sen bir git canım doktora neler yapıldığını anlatırsın ona göre giderim.zaten göğsümde kist gibi birşey var çok ağrı yapıyor yıllardır var,onun için gitmem lazım onları da hallederim.senden haber bekliyroum canım ona göre yapayım

Canım sperm testi için 3 günü geçirmemelisiniz buna dikkat edin. sonra spermler tembel tembel dolanıyor görünüyor :)))))))
3-4 gün dedi cnm doktor bakalım görücez:)

Ben izmirdeyim cnm tamam haber vericem önümüzdeki ptesi benim randevum eşim için bugün gidicez en kısa zamanda dönücem sana..

Olur mu ben sizi takipteyim , ya temizlik yaptım bende en son geçen Pazartesi yapmıştı artık temizlik şarttı. Temizlik bişey değilde bazaya birşeyler koymam gerekiyordu, bazayı indirdim kaldırdım salak gibi, bundan sonra daha dikkatli olacağım inşallah... Tepeleme bir sepet dolusu ütü var, bana yatmak haram:)

Allah razı oldun canım ,folik asite bugün başladım,aynen bu hafta çabuk geçer inşallah :)))

boşver işleri kocan yapsın sen dinlenmene bak allah sağlıklı hayırlı bi hamilleik nasip etsin canım bizlerde dua et olurmuu

3-4 gün dedi cnm doktor bakalım görücez:)

Ben izmirdeyim cnm tamam haber vericem önümüzdeki ptesi benim randevum eşim için bugün gidicez en kısa zamanda dönücem sana..

ayyyy ne güzel taaaa memleketimden bir ses var burda :))))

izmir deyince gözlerim açılıyor biranda :))))))

Kızlar ben bu folik asit i bıraktım , ne zaman hamile kalıcam belli deil belki 6 ay sonra yada 1 yıl sonra. 3 aydır içiorum yok bi hamilelik olan kiloma oluyo bu vitamin bana kilo aldırıyo. Ne diyosunuz bırakıyımmı hamile olduğumu öğrenince başlarım

bırakmamalısın.benim müdürüm 1 yıldır içiyor

her an geldi gelecek bence ya nasıl anlatılır bilmem karnın baya alt tarafı vajina kısmı gibi i,nşallah anladınız neresi orası sızlıyor :))) ne alakaysa .belirtiler var ama ben gebeliğe yormuyorum hamileysem söylerim değilsem psikolijiklmiş diyeceğim.%10 olmam adet

bende aynı fikirdeyim ama bırakmasak iyide olur bende zaten sürekli ilaç kullanma alışkanlığı yokki :)

İnşallah gelmez kırmızılar yaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…