Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

keşke bende 5 aylıkken öğrenebilseydim ya valla böyle hep stres:18:

Ben de öyle düşündürdüm ama öyle değil be canım düşünsenize beş boyunca acaba ilaç aldım mı radyasyon aldım mı diye düşün dur...

Kayınvalidem de menepoza girdim sanıp hamile kalmış ve kullandığı ilaçlar sebebiyle bebek engelli doğuyor ve on beş aylık vefat ediyor. Ne büyük vicdan azabı.

Cuma cuma bir de dua yerine geçer de Allah korusun.

Ben de öyle düşündürdüm ama öyle değil be canım düşünsenize beş boyunca acaba ilaç aldım mı radyasyon aldım mı diye düşün dur...

Kayınvalidem de menepoza girdim sanıp hamile kalmış ve kullandığı ilaçlar sebebiyle bebek engelli doğuyor ve on beş aylık vefat ediyor. Ne büyük vicdan azabı.

Cuma cuma bir de dua yerine geçer de Allah korusun.

haklısın o da kötü ama bende 3. gebeliğimi yaşıyorum,acaba kalbi durcakmı yine diye hep endişeliyim.kan pıhtılaşması var...

haklısın o da kötü ama bende 3. gebeliğimi yaşıyorum,acaba kalbi durcakmı yine diye hep endişeliyim.kan pıhtılaşması var...

inş. Sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın da tüm bu sıkıntılarını unutturur onun bir gülümsemesi. :emir_bebek:

Bu arkada senin hakında da hayırlısı olsun ozlemgok.... Üzüldüm ama hayırlısı artık....

Daha önceden yazmıştım tekrar yazıyorum ama kusura bakmayın...

Benim sonuç idrarda negatif çıktı şimdi ha babam antibiyotik alıyorum

Diğer arkadaşlara hayırlı haberler gelir inş:KK49:

kırmızıları görmedin ama değil mi

İlk testimi yapmış bulunuyorum kızlar:)) tabisi negatif uf yaaaaa erken başladım bata kadar napcem ben

evet ben cok duydum boyle birsey en cok biraz yasli kadinlarda boyle olur derler...bizim bir komsumuz vardi kadin hamileyken 2kez adet gormus ve farkinda bile diyilmis hamile oldugunun ve .3cu ay olmayinca doktora gitmis doktor demiski 3aylik hamilsein hep bana hastalaninca anlatirdi (cok yakin komsumuz|) uzme kendini bak benim gibisin belki bir test al yokla derdi bende salak gibi alirdim veee neqatif cikardi iste...tanri verdiyine kimse karisamaz ol derse olur iste hangi sartlar altinda olur olsun vermek isteyince veriyo

Bu ay hamile olduğunu öğrenenler doktora gidip keseyi gördülermi?Ben yarın gideceğim.Çok heyecanlıyım bir de korkuyorum.Keseyi görmeden hamileyim bile diyemiyorum.bu forumdakiler dışında daha kimseye söylemedim zaten

Kızlarrr bende size uydum bi kaç tane test vardı evde bugün birini dayanamayıp yaptım daha adetime bi hafta var normalde ama erkende gelebilir geçen ay öyle olmuştu koyu bi çizgi çıktı bende elime aldım benmi yanılıyorum bilmiyorum ama çok beyazımsı bi çizgi daha var ama belki çok yakından baktım ondan mı acaba çok çok açık bi çizgi olmayacak kadar açık.

Kızlarrr bende size uydum bi kaç tane test vardı evde bugün birini dayanamayıp yaptım daha adetime bi hafta var normalde ama erkende gelebilir geçen ay öyle olmuştu koyu bi çizgi çıktı bende elime aldım benmi yanılıyorum bilmiyorum ama çok beyazımsı bi çizgi daha var ama belki çok yakından baktım ondan mı acaba çok çok açık bi çizgi olmayacak kadar açık.

Hamişsin hamiş lilili

Bu ay hamile olduğunu öğrenenler doktora gidip keseyi gördülermi?Ben yarın gideceğim.Çok heyecanlıyım bir de korkuyorum.Keseyi görmeden hamileyim bile diyemiyorum.bu forumdakiler dışında daha kimseye söylemedim zaten

ya kuzum esinedemi soylemedin? :26: insaallahhhhhhhhhhhh goruceksin keseyi korkma dualarimiz seninle :KK16:

Hamişsin hamiş lilili

Kız ama sivilceler çıktı karnım davul gibi oldu yani her zamanki adet belirtilerim var benim kızda 5 gün geçmişti sonra sarımsı silik bi çizgi çıkmıştı düşün bide bu kullandığım gebelik testi çok iyi değil sanırım ayyy sanırım p tesi kan testi yapıcam kırmızılar gelmezse:)

Kız ama sivilceler çıktı karnım davul gibi oldu yani her zamanki adet belirtilerim var benim kızda 5 gün geçmişti sonra sarımsı silik bi çizgi çıkmıştı düşün bide bu kullandığım gebelik testi çok iyi değil sanırım ayyy sanırım p tesi kan testi yapıcam kırmızılar gelmezse:)

Hadi bakalım inşallah gelmez kırmızılar

Daha erken diye öyle çıkmıştır bence hamilesin canım.Hamile olmayınca o var yok arası çizgi bile çıkmıyor

X