Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

öyle tabi haklısın bir mucize
ayda bir gün hatta bir kaç saat

ben yine yılmadan çalışıyorum ama bilmiyorum ya ovu testini yapmayı beceremiyorum belkide, su çok içiyorum mesela o etkiler diye duymuştum
bide akşamları yapmaya özen gösteriyorum akşam 5 gibi yapıyorum ama iki gün unutmuştum saat 22:00 gibi yaptım akşam yinede yok aynı şekil çıktı koyudan iki ton veya bir ton açık renk
bugünde henüz yapmadım

evet baktıracağım zaten öyle düşünüyorum kürtajdan sonra böyle gariplik oldu ya üffffffffff

canım idrarda çıkması için ymurtlamanın üstünden 11-12 gün gecmesii gerek

12 gün geçti canım ben ayın 8 inde yumurta takibi yaptırdım çatlatma iğnesi oldum o zaman bi test yapsammıki sonrada üzülüyorum negatif çıkıyo galiba sabırlı olmakta fayda var :)

canım ben erken pazar sabahı çıkar 25 günde adet oluyorum ama sen 30 günde oluyorsan çıkabilir.benim yumurtlamanın 9.günü çıkmaz varsada

evt cnm 30 günde br oluyorum adetimin 15,16 günleri yumurtalama günlerim gülen yüz olan ovülasyon testi kullandım bi kaç ay ordan biliyorum onla bile kalamayınca en son 16, günümde doktora gittim yumurtan çok kaliteli dedi çatlatma iğnesi verdi derken bu ay sabırsızlıkla bekliyorum ama bi yandanda umutsuzum çok hastalandım bu ay vajinal enfeksiyon oldum vajinamda yara oldu derken çalışmaları bırakmadım tabide herşey nasip kısmet bakalım Allah nasip etmiştir inş hamileyimdir tabiki sende ve bekleyen herkeste en kısa zamanda hamile kalır bu mübarek günlerde Rabbim inş dualarımızı kabul eder...

evet baktıracağım zaten öyle düşünüyorum kürtajdan sonra böyle gariplik oldu ya üffffffffff

kürtajdan sonra böyle dengesizlikle olması normal diye duydum. ama çok bilgim yok.
belki de yumurtladın ama su içtiğin için testin rengi koyu çıkmadı? bu testlerin de o kısıtlaması var yaa. ben 4 saat su içmeden kaç gün dayanabilecek miyim, dikkat ederek yapmak gerekiyor sağlıklı sonuç çıkması için

yarın sabah yapabilirsin canım erken gebelik testiyse şimdide yapabilirsin.çıkmazsa çıkmaz beklersin.nolcakki.korkmayın arkadaşlar testi gec yapınca gebe kalınmıyorki beklemedimde adet oldum diye bişey yok.valla içinden yapmak geliyorsa yap bu benim 3.ayım 15 e yakın gecen aylarda test yaptım :) pazar sabahıda ilk işim o olacak bilmeme ben etkilenmiyoırum.çıkarsa ne güzel çıkmazsa napım.içimde kıvranacagıma yapar gecerim ):

2 saat yeter canım.akşam 8 den önce yap yetiyor sabaha gerek yok bence.sabahtan 11 den önce yapılması gerek.arkadaşın kürtaj olup olmadgını anlamadım ama eger kürtaj olduysa gecen ay bu ay 40 günü bulabilir adeti ve daha yumurtlamamıştır yüksek ihtimalle.

Kızlar benim BAT 21 i ya bacaklarım kasıklarım falan ağrımaya başladı her zaman ki gibi heralde yok bebiş. Geçen hafta yani adetime bi on gün falan vardı böbreklerim belim bi de sol kasıkta bi ağrı vardı sürekli devam eden iki üç gün sürdü gecti son günü de gece uykudan uyandırdı bi bel kasık ağrısı umutlanmıştım, olabilir mi ki ya çok halsizim uykum var sürekli kedi gibi yapışıyorum kalorifere öyle yatıyorum halsizlikten konuşamıyrum bile eşimin de dikkatini çekmiş normalde hiç susmazdım bi dr a götüreyim seni diyor ne doktoruna götürecekse ben bebiş doktoruna gitmek istiyorum sadece ya... evde de misafir var dün gece geldiler mecbur ayaktayım ama leyla gibiyim bebek mi ki bahar yorgunlumu ki ffff psikolojik mi ki ilk hamileliğimde de böyle olmuştu 10 dk ayakta durayım belim ağrıyordu tabi hamile olduğumu bilmiyordum o bel ağrılarında o kadar erken başlamıştı belirtiler....

test yapsan çıkar diye düşünüyorum.çıkmazsa yinede dikkat et ama 28 günden fazla adet oluyorsan çıkar .benim mesela en erken adetten 1 gün önce çıkma ihtimali var

süpersin ya topidikcim,valla ben de bıraktım çalışmayı son hafta diye zaten bu hafta eve geç geliyor.pek yanaşmadım açıkcası tutmayacağını tahmin ettiğimden :)

unlugulüm ben sabah test yaptım kocaman bir tek çizgi gördüm.o sebeple bu ay benden bişey çıkmaz.ve testi yapınca hiç bir belirtim kalmadı demekki psikolojikmiş bazı belirtilerim.senin de öyle olmasın inşallah.pazartesimi senin batın ?

test yapsan çıkar diye düşünüyorum.çıkmazsa yinede dikkat et ama 28 günden fazla adet oluyorsan çıkar .benim mesela en erken adetten 1 gün önce çıkma ihtimali var

benim çok düzenli değil canım ama son zamanlarda genelde 30 35 arası olurdum birde ilk hamile kaldığımda bir hafta geçmişken yaptım ve silk çıkmıştı kan değerimde 29 çıkmıştı geç döllenme olmuş sonra değerim katlandı ama malsf kaybettik bebişi yine öyleyse çıkmaz diyorum ama bilmiyorum işte ne yapsm

kızlar BAT tarihi geçmeden testleri yapmayın moral bozmaya gerek yok

mutlaka yapmak istiyorsanızda regli gününü bekleyin.

süpersin ya topidikcim,valla ben de bıraktım çalışmayı son hafta diye zaten bu hafta eve geç geliyor.pek yanaşmadım açıkcası tutmayacağını tahmin ettiğimden :)

yedirenkim hamile arkadaşların çoğunun kanda hcg kaç yüzlerdeyken evde testte bişi çıkmamıştı. senin daha adet günün bile gelmedi. ne demek bu ay benden bişey çıkmaz? daha dur bakalım canımmm, günümüz var daha

canım ben daha 13. günümdeyim. ve her gün evde olan her gün çalışma yapan kocamın bu aralar pek bir sosyal olası geldi! adam beni çıldırtacak! bu 13-17. günler arası her gün çalışma olsun istiyorum, ne yazık ki haftasonuna denk geldi. bu akşam annemlerde kalacağız. benim erken uykum geliyor, bebek işi olmasa çalışma falan yapmam :)) olmazsa ben de sabahları çalışırım artık. sinir oldum kocama yaa, bizim bu günlerde yataktan çıkmamamız lazımdı (((

Son düzenleme:

kırmızıları görmeden ümitsizliğe kapılmak yok görünce de üzülmek yok

kızlar BAT tarihi geçmeden testleri yapmayın moral bozmaya gerek yok

mutlaka yapmak istiyorsanızda regli gününü bekleyin.

tamam canım dayanabilirsek 10 gün beklemeyi düşünüyorum inş. tabi gelmezse beklenmeyen gırmızı

ya hiç sorma canım ben de geçen ay sinir olmuştum,kalktı adam ilaç kullanmaya başladı bu sakinleştirici ilaçlar var ya,neymiş işyerinde sinir oluyormuş,bazı takıntıları vardır gereksiz takıntılar onları atmasını söylemiştim gitmiş ilaç almış tam çocuk yapacakken,adam da tık yok :)))) neyseki bu ay bıraktı ilacı..o ilaçlar sperm sayısını azaltıyor ve isteği yok ediyormuş...ben hamile kalınca içsin içtiği kadar işime gelir,en azından kafam rahat olur :))))))

hehehe di mi yedirenkim, 9 ay içsin rahat rahat. relax vaziyette dolaşşın yanında, ne güzel
geçen ay korunuyorduk çalışma olmayan gün olmadı. bu ay tam verimli günlere yaklaştık, koca sürekli dışarı çıkmak istiyor. yahu adam kalalım evimizde, ne güzel haftasonuna denk gelmiş. haftasonu çalışmaları aksatmayacağız dedi ama bakalım. ihmal ederse cadı yüzümü çıkartabilirim sandıktan :)))

test yapınca nedense içim rahatladı,yoksa son günleri çok heyecan merak içinde geçiriyorum.en azından rahatlamak anlamında iyi oluyormuş test yapmak.akşam eve gittim biraz kafamı dağıtmak istedim.bahçeme domates biber ekmiştim.onlara baktım bahçeyi suladım.onlarla ilgilendim.kafam biraz dağıldı.bir de bir kitaba başlamak istiyorum.en azından kafamı sürekli bu konuya adapte etmemek için.yoksa insan gerçekten çok üzülüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…