Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

haklısın aslında ama ben ne zman o teste negatifi görsem bütün günüm zehir oluyo bıktım valla negatif görmekten ama dayanamıycam galiba bari pazar sabahına bekleyeyimde yapim bari eve gitmiycem 2 gün annemde kalıcam testimde evde pazar sabahı yaparım bi aksilik olmasa inş...

sen de adamı baştan çıkar canım ne diyim,güzel msjlar yaz anladın sen onu :))) valla mart kedilerine döndük ben de yumurtlama dönemine kadar aktifim son hafta oralı bile olmuyorum :) bu arada evet hamileyken mümkünse içsin ilaç çünkü hamilelikte kadında stres çok oluyormuş en azından rahat bir hamilelik yaşar keyfime bakarım....

canım dün kaç kere mesajlaştık o şekilde. adam eve geç geldi, ben de sinir oldum uykum gelmişti yorulmuştum çünkü. yattım uyudum. sabah çalışmadan sonra diyor, sen bebek için heveslisin yoksa beni özlemedin. çıldırtacak adam beni, en olasılıklı günlerde kapris yapıyor. sadece yumurtlama döneminde yanına yaklaşsam kim bilir neler söyler? birlikte karar verdik bebek konusunda, sanki bir tek ben istiyormuşum gibi benim uğraşmam lazımmm

canım markadan markaya değişiyor. Mesela predictor kullanım kılavuzunda sıvı alma yemek yeme gibi şeyler yok, sadece hergün aynı saatte yapın diyor, özellikli bişeye fdikkat etmenize gerek yok diyor

idrar testleriine çok güvenmöe kızın biri yapmış adet günü negatif kanda pozitif :)

hanımlar tekrar merhaba...Yazdıklarınızi gün gün takip ediyorum.Benm bat 22 nisan...Listeye eklenmiştm...Dog.kontrl hapını bıraktım.sonra regl oldum.bu ay da korunmadık.bende kasıklarda ara ara batmalar,gögüslerde hafif acıma hissi oluyor.bel agrım var arada..bazen de cok susuyorum.Son dönemde ciddi gaz problemi yaşamaya basladım.Acaba bunlar hamilelik belirtisimi,hapı bıraktıgm içn vücutta hormonlarla alakalı bi durum mu?Bilemedim...Yorumlarınızı bekliyorum...

Olsun bu ay umudum gitmişken yeniden umutlanmayayım canım,adet günümü beklerim paşa paşa...

hatta kızın biride yapmış idrar da pozitif kanda kanda neyse devamını getirmeyeyim :)))))))

bekle sen bekle.

ben bundan sonra kese görmeden umutlanmayacağım :)

Günaydın kızlar bende dün hastalandım umudum ve dualarım mayıs ayına inşallah özlem yeni bat 16 mayıs...

Topidik yeni duyuyorum o jeli bu ay bende kullanmak istiyorum sen internetten mi sipariş verdin?Şimdi bu jel yumurtlama günlerinde mi kullanılıyor biraz bahsedermisin..

yorum yapacak kimse yok galiba:44:

Topidik yeni duyuyorum o jeli bu ay bende kullanmak istiyorum sen internetten mi sipariş verdin?Şimdi bu jel yumurtlama günlerinde mi kullanılıyor biraz bahsedermisin..

canım detaylı bilgi için kk'da birkaç tane grup var, raya da bakabilirsin. internette jelin sayfası var oraya da bakabilirsin. ben sana bildiklerim dahilinde anlatayım.
ismi Preseed Jel. ben gittigidiyor'dan aldım, atarlı başka bir internet sitesinden almış.
bir tüp ve yanında 9 enjektörle geldi. enjektöre istediğin kadar sıkıyorsun, ben 2 gram kullandım, fazla olmasın dedim. rahim ağzına en yakın yere enjektörden jeli boşaltiyorsun. ilişkiden en fazla 15 dakka önce yapmak lazımmış bunu. sonra normal çalışma oluyor.
bu jel spermlerin hareketliliğini artırarak yumurtaya ulaşmasına yardım ediyormuş ve ömürlerini de uzatıyormuş. bunu kullanırken hamile kalan çok insan var, ama tabii ki tek başına bir mucize değildir. yalnızca spermlere yardımcı oluyor canım.
evet yumurtlama döneminde kullanılıyor, gebelik oluşabilecek dönemde.

Tamam cnm çok teşekkür ederim...

söylediklerin hepsi gebelik belirtisine giriyor ama malum biz kadınların hormonları beynine hükmetme durumu yanında bir de beynimizin ve ruhumuzun vücüda etkileri var umarım dilediğin gibi sonuçlanır.

Günaydın kızlar bende dün hastalandım umudum ve dualarım mayıs ayına inşallah özlem yeni bat 16 mayıs...

maşallah hiç şaşmadan gelmiş. hayırlıısı mayıs ayına ekledim

:)))))) o kızın biri de senmi oluyon canım :))))

iviiitttt o benimmmm :)

Canım ben de 2 ay önce aynısını diyordum da dayanamıyor ki insan

sorma dün dipdeydim allahtan çabuk çıktımm

yorum yapacak kimse yok galiba:44:

göğüs ve kasık ağrısı doğum kontrol hapı kullanırken bende de olmuyordu.ilacı bıraktığım aydan beri her ay 15 gün önceden göğüs ağrılarım başlar.kasık ağrılarımda yumurtlama ve adet olacağım dönemde olur.çok fazla umutlanmadan canım ayın 22 sini bekle hem sen ilacı daha yeni bırakmışsın adet düzenin bile daha düzene girmemiştir.çünkü ilaçla olan adet günün normal adet gününden farklı oluyor.ben ilacı bırakalı 7 ay oldu.3 aydır deniyoruz hala bişey yok...yine de inşallah gebelik belirtisidir diyorum.ama zamana bırak canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…