Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Canım sen 10. Gün yumurtlamışsın. Regli tarihin ki inşallah olmazsın 14 gün ekle 24. Gün oluyor. Eğer bu ay hamilelik olmazsa ( inşallahhh olur) senin bi dahaki ay reglin biter bitmez test yapmaya başla sen. Çünkü erken yumurtluyosun.

Evet ben de ordan alırım herhalde canım, ateş de ölçüyorum zaten. Sen başladın mı ölçmeye ateşini?

Ateşimi ölçücektim yumurtlama testi maliyetli oluyo çünkü ama internetteki bayağı ucuz 50 tane var 30 lira. Zahmetli iş ateş ölçümü.her sabah aynı saatte yataktan çıkmadan filan unutuyorum ben. Bide bu yumurtlama testinden güzel sonuç aldım bu ay o yüzden test yapıcam sadece. Koyu çizgiyi gördükten 1 gün sonra sol yumurtalığım 1 saat kadar ağrıdı ve sonrasındada 14 gün sonra regl oldum. Ateş ölçmeye göre bu daha kolay geldi bana. Bide her ay yumurtlama olmaya biliyomus bu sayede anlarım. Ben 2 ay önce yumurtlamamıştım mesela iğne vurdu doktor o şekilde oldu

Canım ben de ovulasyon testini almaya çekindim. Başarabilecek miyim acaba? Hergun aynı saatte olması gerekiyor ve oncesinde sıvı alımı vs bazı seylere dikkat etmek gerekiyor, doğru mu? Ama sizler kullanıyorsunuz, bu internetteki markadan memnun unlugul ve başka arkadaslar. Ben de alıp bir deneyeyim. 50 tane 30 tl mı? Cok uygunmus

Ben şöyle yapıyodum. Hergün öğlen 12 den sonra sıvı almayıp saat 16 da testi yapıyodum. Sabah idrarı olmaması lazım ben öğleden sonra yapıyodum. Birde yaptıklarımı atmayıp üzerine tarih yazıp sıraladım silik çizgi gitgide koyulaşıyo sonra bi gün kopkoyu oluyo ertesi günde aynı koyulukta. ama ilk o koyu rengi gördüğünde ilişki olmalı ertesi günde olmalı . Silik çizgi günlerinde gün aşırı yapılabilir.fiyatı o şekildeydi gittigidiyorda hatta 2 tanede gebelik testi var yanında. Aslında ünlügül netten alıyo galiba ona soraniliriz markasını. Unlugulllllllllll ordamısın bi el at bize hangi markayı kaça aldın içinde kaç tane var. Ama marka yazmak yasak olabilir mi acaba bilemyrum yada en azından gittigidiyordanmı aldın

ya bak bunlari bilmem iyi oldu simdi ben 25nihsani mi bekliyim? olmassa demekki test yapiyorum hamilelik testi gelirde 2cizgi ciksa hamileyim ya rabbi duy sesimi o zaman 7-8 gunum kalmis test icin haydi hayirlisi

ben hic oyle yapmadim mesala siviya bakmadan uyquladim testi amma hep oyleden sonra yapdim acikcasi deyisik saatlerde bunnan dolayi 2ci cizgi silik cika bilirmi acaba diyorum :26:

Canım gittigidiyor dan almış, labo... İle başlayan markayı. Ama bunlar kaset değil, nasıl yapılıyor? Daldiriliyor mu, kullanımını bilmiyorum. Ben ateşle birlikte yapicam, alıştım ateş ölçmeye, hem kOntrol etmiş olurum. :)

ben hic oyle yapmadim mesala siviya bakmadan uyquladim testi amma hep oyleden sonra yapdim acikcasi deyisik saatlerde bunnan dolayi 2ci cizgi silik cika bilirmi acaba diyorum :26:

Evet olabilir canım ama neticede 10. Gün kopkoyu çıkmış değil mı? Yani 10. Gün olmasa bile 11. Veya 12. Gün yumurtlamissindir bence. Aysboz daha iyi bilir

Evet evet o marka olması lazım benim baktığımda oydu. Değişik alternatifleri var 30 tane yumurtlama testi 5 hamilelik testi bi fiyat yada farklı adetler farklı fiyat. Benim kullandığımın ucunda bi kapak var kapağı açıp kaba batırıyosun( marketten plastik bardak alırsın 25,30 tane). 10 saniye kadar batırıyosun sonra kapağını kapatıp bekliyosun. Bi 5 dk bekle ama benim koyu çıktığında önce çıkmadı sandım sonra gittim geldim görünce şok oldum

iyi geceler arkadaşlar son haller hata yaptığım varsa uyarın lütfen malum stresli günlerdi :)))

hepimiz için hayırlısı iyi gecelerrr

ya bak bunlari bilmem iyi oldu simdi ben 25nihsani mi bekliyim? olmassa demekki test yapiyorum hamilelik testi gelirde 2cizgi ciksa hamileyim ya rabbi duy sesimi o zaman 7-8 gunum kalmis test icin haydi hayirlisi

Canım sen koyu çizgiyi görmüşsün bence ogün yumurtladın. Ama şöyle bir durum var ilk koyu çizgiyi gördüğünde 24-36 saat sonra yumurtluyosun dolayısıyla ertesi günde koyı çizgi çıkıyor. Ama ilk koyu çizgiyi gördüğünde ilişki olmalı. Yani çok karıştırmıyım kafanı sen 10. Gün gördün koyu çizgiyi peki 9. Gün yapmışmıydın yapmadıysanda umarım 8. Yada 9. Günde ilişkin olmuştur. Ben internetten okumuştum yumurtlamadan 14 gün sonra regl olunuyor diye benim tam öyle oldu..3 ünde yumurtladım 17 sinde oldum

evet yapmisdim 8ci gun tek cizgi cikmisdi ve 2 ci hic yokdu Allah yardimcimiz olsun cocugumuz olmadigi zamanda neleri orgenmis olduk doktorlardan bile iyi biliyoruz artik Allah bizi yari yolda koymasin ovladla sevindirsin amin

Hahaha :) hadi ben de gideyim bari. Hepinize iyi calismalarrrrr, bebislerle süslü renkli rüyalar canlariiim. Öpüyorum hepinizi

kızzzz sizler ne arıyorsunuz burda bu saatte hadi herkes çalışmaya

Kocis disarda eve gelmesini bekliyorum. Normalde beklemem yatir Mısıl Mısıl uyurum daaa dua etsin calışma zamanı. Geliyormuş birazdan bekliyorummmm

Evettt kızlar bakmayın siz bana, benim malum kırmızılar geldi. Siz çalışın aksatmayın:))))

evet yapmisdim 8ci gun tek cizgi cikmisdi ve 2 ci hic yokdu Allah yardimcimiz olsun cocugumuz olmadigi zamanda neleri orgenmis olduk doktorlardan bile iyi biliyoruz artik Allah bizi yari yolda koymasin ovladla sevindirsin amin

Canım sen gurbetlerdesin sanırım, oralarda daha zor oluyor yani aile filanda yoksa yanında. İnşallah en kısa hayırlı zamanda alırsın kucağına bir değil iki üç hemdeeee

Canım sen gurbetlerdesin sanırım, oralarda daha zor oluyor yani aile filanda yoksa yanında. İnşallah en kısa hayırlı zamanda alırsın kucağına bir değil iki üç hemdeeee

bak yemin ederim bu son mesajinla gozlerim doldu evet cok zor iste yalniz basina sevdiyim kocacimla bu gurbet ellerde yalniz anasiz babasiz bebissiz kaldim...dualarin icin sagol birtanem iyi uykular gitdim ben opuldunuz hepiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…