Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

bak yemin ederim bu son mesajinla gozlerim doldu evet cok zor iste yalniz basina sevdiyim kocacimla bu gurbet ellerde yalniz anasiz babasiz bebissiz kaldim...dualarin icin sagol birtanem iyi uykular gitdim ben opuldunuz hepiniz

Canımmmm dolmasın gözlerin üzüldüm şimdi çok, inşallah kalpten dua ediyorum Allah sana ve burdaki herkese banada tabi nasip etsin en hayırlı ve kısa zamanda, iyi geceler

aynen öyle,ortalama yumurtlama gününü herkes biliyor yumurtlama olmadan ilişki olmalı arkadaşlar.yumurta atıldıktan sonra tüplerde spermle karşılaşmazsa en fazla 24 saatte ölüyor.hatta yumurtlamadan sonra gebe kalma şansınız %10 bile yokmuş....

bu da demek oluyor ki ovülasyon testleri çok faydalı. ateş ölçme yumurtlamayı sonradan gösteriyor çünkü. ya sürekli dr a gidip yumurta takibi yaptıracağız (ki istemiyoruzzzz) ya da ovülasyon testi kullanarak yumurtlama yaklaşıyor mu anlayacağız. bu ay adet olunca sipariş vericem ben dee, unlugul labo... marka tavsiye ediyorsun değil mi? ben ve Aysboz alacağız.

bu arada akşam çalışma olmadı, sabah jeli ilk kez kullandım. his olarak birşey değişmiyor, merak eden varsa söyliyeyim. aplikatörün içine 2 gram sıktım (atarlının tavsiye ettiği gibi). işe gideceğimiz için 5 dakka sonra kalkmak zorundaydım, normalde kalkınca akar ya, bu sabah akma çok çok az oldu. 3 gün falan kullanmayı planlıyorum bu jeli.

günaydın unlugulummmm gunaydın kızlarrrr ankarada hava güneşli bu bile insanın keyfinin yerine gelmesini sağlıyor şu kilo konusunda bende artık çalışmalara başlasam iyi olurrrr

kız sen ne ara çalıştın ne ara uyudun ne ara uyandın da buraya geldin valaa yetişemiyorum hee sanaa

günaydın özlemcimmm, günaydın güzel bayanlarr!!
dün burda bütün gün yağdı ama bugün hava çok güzel.hepinize güneşli neşeli ve güzel bir gün diliyorumm!!

Son düzenleme:
kız sen ne ara çalıştın ne ara uyudun ne ara uyandın da buraya geldin valaa yetişemiyorum hee sanaa

valla akşam çok uykum geldi, çalışma sonlandırılamadı hehehe
sabah koçişi uyandırdım, kalkkk işe gitmeden çalışacağız dedimm
8:30dada işe geldim canım hehehe. yalnız utanmayı iyice attım, her detayı anlatıyorum yaa

herkese merhaba bayadır uğramıyorum yeni gebe haberleri vardır inş.

bende bu ay ovu test kullanıyorum ama adetimin 17.günü hala koyu çift çizgi göremedim ya

:)))))))))))))))))))

doktora foruma mahrem olmazzzz

günaydınnnnnnnnnnnn,
kızlar size bişey söylüycem çok umutlanmak istemiyorum çünkü gögsümdeki damarın 1 i gecen ay belirmişti.dün akşam baktım zaten agrıdan nefesim kesiliyor demiştim.sabah dilim damagım kuruyor 5 te uyanıyorum 2 gündür.ama psikolojikte olabilir .ve gögüs agrısıyla kalkıyorum.akşam baktıgımda da sag gögsümde de var ama sol gögsüm her tarafı damarlar belirmiş.ama gögüs ucu falan agrımıyor :)dün sadece 1 kere kasıklarıma bıçak saplandı ve sancılandım.başkada bişey olmadı ama adet zamanıda olur :)ay aman ne bilim öyle işte pazartesi göreceğiz noluyorum

bir de arada nasıl yanıyor yüzüm vücudumda terleme var.üşüttüm diyorum o yüzden anlayamıyorumda bogazımda yanıyor

Son düzenleme:
günaydın kızlar adet günüm 24 nisanda ben ne zaman test yapsam erken gebelik testide var elimde ama labaguik erken gebelik pek güvenmiyom o teste erken göstermez gibi, geliyo ama merakda ediyom

hadi bakalım hayırlı şeylere işarettir inşaallahhh :)))
ben sana söylemiştim unlugulum. soğuk algınlığı hemen hamile kaldıktan sonra çok yaygın :) göğüsler, ağrı, ve susuzluk da belirtilerden. inşallah diyorum. inşallah canımmm

bu arada ovulasyon testi alcaz, labo.... mu alalım? seninki kaset tipi mi? nasıl kullanıyorsn? anlatırmısın profum?

inş hamilesindir canım pazartesimi regl tarihin 3 gün var o zman test yap belki silik çıkar benimde çarşamba dayanamıyorum sabırsızlanıyorum ama beklesemmii bilemiyorum

kızlar tavsiye ederim lab...benim adetin 10.günü hiç bişey yoktu.11 .gün silik çıktı 12.gün anında ikiside kopkoyu çizgi oldu hatta resim çekmiştim size atamadım :) 13.gün geri silik oldu.14.gün tek çizgiydi siliklik bile kalmamıştı. ben adetin 9-11-12-13-15-17- günleri çalıştım özellikle söylüyorum tekrar yumurtlama olmadan ilişki olmalı yumurtanın tüplere gelmedi 2-3 dakkaymış.spermin tüpe gitmesi 2-3 gün eger orda hazır beklerse döllenirmiş.mucize işte başka ney ki.

canım test aynı gebelik testi gibi geliyor ondan alın yani.3-4 damla aynı içinde yazıyor zaten .ben gecen ay ikisini bir arada yaptım karıştırmışım gebeyim sandım şok olmuştum

Son düzenleme:
normalde 28 gündü geçen ay 24 günde oldum erken gelmişti bu ay nolcak acaba
şeyiminin ayarı kaçtı ya

canım 32-34 günse daha yumurtlamamışsındır diyecektim ama 28 günse yumurtlamış olman gerekirdi. bilemiyorum canım, bu ay da erken gelirse bir hormonlarına baktırmanda fayda var. birşeylerin yükselmiş olabilir. bir seferlik birşey de olabilir, bekle birazcık

canım idrarda çıkması için ymurtlamanın üstünden 11-12 gün gecmesii gerek

günaydın kızlar adet günüm 24 nisanda ben ne zaman test yapsam erken gebelik testide var elimde ama labaguik erken gebelik pek güvenmiyom o teste erken göstermez gibi, geliyo ama merakda ediyom

canım ben erken pazar sabahı çıkar 25 günde adet oluyorum ama sen 30 günde oluyorsan çıkabilir.benim yumurtlamanın 9.günü çıkmaz varsada

inş hamilesindir canım pazartesimi regl tarihin 3 gün var o zman test yap belki silik çıkar benimde çarşamba dayanamıyorum sabırsızlanıyorum ama beklesemmii bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…