Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Hosgeldin canimm!! Sensiz olmaz, olamaz, islerini yap aramıza donnn! Kırmızılar da hosgelmis, madem bebek yok onlar gelsin çünkü onlar saglık belirtisi. Gelsin ki rahmimiz temizlensin önümüzdeki ay bebislerimiz tutunsunn :))

Hangi marka alayım ovulasyon testini? Nerden alayım? Bı yardımcı olunnnn

ee canım kan testinin sonucu noldu peki

canım renkli dopleri bilmiyorum hiç çekilmedi bana dr um ilaçlı ultrason çekmem lazım dedi muayene sırasında ve çekti. İnş hamile kalmamı engelleyn polpmiştir de bu ay bbebiş gelir...

canım ben en azından deneme amaçlı olarak bikaç marka kullandım, en kullanımı kolay predictor geldi bana. Diğerlerinde aleti idrara tutuyosun 5 saniye kadar ve o durumda ben sürekli cubugun her yerine bulaştırıyorum test bozuk çıkıyor, bir daha yapıyorum falan.

Ama predictor olan ayrı bir kabı var ordan damlalıkla çekip 5 damla kaset tipi yere damlatıyosun. şahsen bundan sonra ona devam ederim ben. İçinde 7 adet var ama 50 küsürdü yanlış hatırlamıyosam

Burda eczanelerde predictor gebelik testi yok, belki ovulasyon testi vardır sorayım. Yada internetten sipariş veririm. Adetim gelirse alayım gelecek ay deneyeyim. Sagol canimm

haklısın canım o da sağlığımızın belirtisi bir tuhaf geliyor ama geliyor sonuçta

hayırlısı neyse ben 1 ay takmam artık :)))))

aynen ya maalesef istemesek bile yatağa bebek için giriyoruz. hadi bi deneyeverelim diye... Güzel haberler bekleriz:)

canım 3aydır bendede aynısı oluo kan verip geliyorum olmadığını öğreniyorum 2saat bile üzerinden geçmede hastalanıyorum psikolojimizi o kadar bozmuşuzki vücudumuz bile buna inanır oluo ve test sonucnu görüp emin olduktan sonra beyin anlıo olmadığını ve gelio kırmızılar bende bu ay çok umutluydum ama bende sabah oldum alıştım artık bu konuda hayal kırıklığına gelirse mucize olacak =((((((((((((( hakkımızda hayırlısı gününü beklio demek ki canım

Öncelikle benim kanda değerim 1649 iken idrarda negatif çıktı idrara güvenmeyin ve kan testi yaptırın boşuna üzülmeyin lütfen...

labqu... ovulasyon testi de çıkar nette.gitti gidiyorda 24adet ovulasyon+3 gebelik testi 27 tl ben bunu kullanıyorum.tavsiyede ederim

niye (

herkesin günü geçiyor yine hamile kalınmıyor bizim daha adete kaç günümüz var hiç umudum yok..yarın sabah yaparım belki test ama galiba yine de adetin gecikmesini beklemek en doğru olanı

labqu... ovulasyon testi de çıkar nette.gitti gidiyorda 24adet ovulasyon+3 gebelik testi 27 tl ben bunu kullanıyorum.tavsiyede ederim

niye (

Hee bunu cok inceledim o malum sitede. Madem memnunsun bunu alıyim o zaman canım. Fiyatı uygun çünkü. Bugun jelimi kullansam mı? Yedirenk pazar sabahı yap canım, beklemek istemezsen. Ama erken diye cikmayabilir idrarda.

canım ben son üç aydır doktora gidip yumurta takibi yaptırıyordum adetim 30 günde birdi ve 16. gün yumurtlama oluyordu o testlerden hiç kullanmadım ama okuduğuma göre çift çizgi görünce çalışma yapman lazım :)benim doktorum hergün ilişki demişti.bata bir hafta kalana kadar çalıştık hergün :)beklemek zor gerçekten bende daha keseyi görmeden kaptıramıyorum kendimi herşeyin hayırlısı hepimiz için.bide mümkün olduğunca kötü şeyleri değilde güzel şeyleri okumaya çalış..

ben bugün tekrarlayan sunizit sebebiyle kulak burun boğaza gittim ve bir dolu antibiyotik verdi. Kullanmadan önce evde idrar testi yaptım sonuç negatifi.. Pek Umudum yoktu zaten. Gelecek ay inş. Hayırlısı bakalım Rabbim her şeyin en iyisini bilir... Hamile arkadaşları tebrik ediyorum',bekleyen arkadaşlara hayırlı haberler ve

bu ay benim gibi hamile olmayan arkadaşlar lütfen kendinizi üzmeyin... "her kötü görünen işte bir hayır vardır" Ama. Biz bilemeyiz...

Biz bilmeyiz yaratan bizi bizden daha iyi bilir... Allah kimsenin kucağını evini bebeksiz bırakmasın...

kızlar bahsettiğiniz jel ne daha önce duymadım ne işe yarıyor bu bacınızı da bi aydınlatıverin bi de onu deneyelim olma mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…