Her şeyi 2 bacak arasına bağlayan kocam

Belki düzelir diye çocuk yapılır mı,siz çocuğunuzdan kısıcaksınız o yine ailem diyecek aklınız varsa bu adama çocuk yapmazsınız yine üzülen siz olursunuz
konu sahibi seviyorum ayrılmak istemiyorum dediği için öyle düşündüm madem bosanmıycak cocuk da dusunebilirki zaten esi varikosel ameliyatı olmus bebek biraz uzun surer

Ben bu kadar sıkmazdım.
Gider ne almam gerekse ertelemeden alırdım.
Ne yememden, ne gezmememden geri kalırdım
Ha kpss kursunada gitmek için kurs araştırmamda ayrı bi durum olurdu

Bizde bir laf vardır. Kurt yicene ben yiyim. (Bu başka tabirdede ben biraz indirim dedim o havasını )

Canın senden akıl alacak değilim.yaşamayan bilmez,bilemez.ben aynen senin dediğin gibi yaptım.kocam öleyken çalışmaya devam ettim.nasıl olsa ben çalışıyorum diye babaya anneye para yağdırmaya başladı.benim parama güvendi.açıldıda açıldı.sinir hastası oldum.boşanmaya kalktık hiç yoktan.en son çareyi işten ayrılmakla buldum.çnkü ben çalışmayınca mecbur kendi borçlarımızı anca ödeyebiliyordu.bende rahat ettim.kadına okuma iş güç sahibi olma demiyoruz.elinde bilezik tabiki olsun.ama kocası bu şekildeyken kadının parasınada göz diker.vermicem diyemezsin.aman bi akıl sizde var zaten.kendi aklınızı kendinize saklayın lütfen.ben çözümü bu şekilde buldum rahatım.he ilerde başka şeyler olur gider çalışırım çünkü mesleğim var.ama bu sartlarda çalışıp kendimi heder edemem.selametle canıms

Ben çalıştığımda aileme vercem.Sana da söylemicem tıpkı Senin gibi.
O:Sen kadınsın veremezsin.Ama ben erkeğim vereceğim.

Bunu diyen kişi gerçek mi? Sen çalışınca para veremezsin ne demek. O veriyor ya.

Öylemi.Careyi isi birakmak yerine kocani degistirmeyi basarabilirdin.mesela en kotu care borca koyabilirdin kendi geleceginiz icin.hayat senin hayatin.beni zerre ilgilendirmiyor zaten.ama konu sahibinin farkindaysan calismadigi halde esi car cur ediyor parayi.
Çozumunuz cok ironi.Kolayci kadin akliyla hareket etmissiniz.sahsen kendi adima sorunluluk bilmeyen bir esle evli kalmaz yoluma bakarsim.buda benim icin bosanma nedenidir.ama bu benim fikrim benim dogrum.
Size mutluluklar

He canım sen öle yap. Herkesin doğrusu kendine.sanada mutluluklar

Hahaha ben de ayni sekilde iki sene sustum, bekarlik arkadaslarim gorse inanmazdi susabilecegime, sizin gibi saygimdan sevgimden yuttum ama anlayan kim, hatta bir oncekinden daha fazlasini yapa yapa tak ettirdi, bir cinnet bir gider her seyi yoluna koydu

Neden bosanmadinizki ? Ha su noktada hakli olabilirsiniz kimisi koca bagimlisidir bosanacagina isinden gucunden , kendinden vazgecer

Her yıl bir cinnete ceyrek kala muamelesi istiyor ama,ara ara diş göstericen dün gece yine istedi gösterdim,sabahtan öğlene 4 kere arayıp sen, seviyorum biliyorsun değil mi,nidalarıyla,hamurları bu yönde,maalesef.

Siz atansanız ya da başka bi işe girseniz bile değişen bir şey olmayacak ki.Evin ihtiyaçlarını faturaları falan siz ödersiniz o da daha da rahata erer ailesine daha da çok verir.
Adam borç batağında yüzüyor hala ölene kadar aileme para vericem diyor.
Her ailede böyle bi enayi olur ve herkes onu yolmaya çalışır bu ailede de çok net enayi olan eşiniz.
Ayrıca sizin ben de aileme vereceğim düşünceniz de bana pek doğru gelmedi.
Yani zor durumdalarsa elbette yardım edilir ya da hediyeler alınır vs.ama sürekli bi yardım içinde olmak sürekli vermek ne derece doğru durumları iyiyse eğer?Çünkü siz de bi ailesiniz ve çocuğunuz olacak vs.
Cidden nasıl geçiniyorsunuz bu kadar borç harç içinde.Benim bi yere ufacık borcum olsa gece uyuyamam.
Boşanmayı düşünmüyorsanız tek tavsiyem adama bol bol masraf yaptırın kıyafet kitap eve bol bol yiyecek alın bari siz harcayın yoksa birileri harcıyor mutlaka.

Her yıl bir cinnete ceyrek kala muamelesi istiyor ama,ara ara diş göstericen dün gece yine istedi gösterdim,sabahtan öğlene 4 kere arayıp sen, seviyorum biliyorsun değil mi,nidalarıyla,hamurları bu yönde,maalesef.
Aynen aynen benimkisi de öyle, ah bu erkekler, insani cileden cikarmadan yola gelseler ya

Buna çok benzer bir konu daha vardı geçmiş zamanda, Oradaki koca da: -ben ölene kadar vereceğim onlara para, sende gıkını çıkartmayacaksın, karışamazsın minvalinde şeyler söyleyip ihtiyaç sahibi olmayan ailesine para veriyordu düzenli. Hatun bunun üzerine evi terk etti ve ailesinin yanına döndü. Bir süre sonra kocası bir şeyler tam oturmamıştı, kafam karışıktı değerini bilemedim affet bir daha para da vermeyeceğim, görüşmeyeceğim de onlarla (artık aralarında neler geçtiyse hatun gidince) lütfen dön diye aradı. Neyse kadın döndü ve dediği gibi oldu eşinin, rahata erdiler olanlar sonucunda.

sende calışınca bunlarda para cok diye dahada ustunuze cökecekler ,hazırlıklı ol..ben olsam utanırdım elın kızı laf eder dıye nasıl bukadar rahat olabılıyorlar anlamıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…