Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

okudum cnmmmm

OKUDUM CNM

El-Halık: Yoktan var eden, yaratan, varlıkların hallerini belirleyen. Günde zikir sayısı : 731 – İşlerde üzüntüden ve sıkıntıdan kurtulmak için okunur. Ya Halık ismini zikredenin kalbi nurlanır. Her işte başarılı olur. Bela ve kötülüklerden korunur. İyileşmesi zor akıl hastalığı olanlar bu ismi yazıp taşımaları halinde faydasını görürler. Çözülmesi zor olan bir işi olan kişi; kıbleye yönelip 5115 defa Ya Halık ismini zikredip, işinin çözülmesi için dua ederse işi hallolur.

10 Gün Subhanallahil Hayyi’l-Kayyûm ( Recep ayının ilk 10 günkü zikri bugün Recep ayının 5. günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Recep Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
Allahümme barik lena fi Recebe ve Şaban. Ve belliğna Ramazan.
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

1. Nego
2. eilenn
3. F frenzy80
4. BEYAZ KURT
5. Yagmurun_kizi
6. FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya
12. damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33
15.
cetingulsum
16. SUHAN

Esmamı okudum canım

Canım dün kini okudum

Cuma günkini okuyamadım yazamadım dün

El-Bari: Her şeyi kusursuz ve mütenasip yaratan. Günde Zikir Sayısı : 214 – İşinde Başarılı olur, şöhret bulur.Ya Bari’ ismini 7gün 100defa okuyan selamete erer ve afetlerden korunur. Günde 210 defa şems saatinde okuyan; düşmanlarını yener, feraha erer ve zihni, aklı gelişir. En az bir sene okumaya devam eden şifa verir. Şifacı olur. Ağır işler kolaylaşır. Ya Bari’ ismini 45360 defa abdestli ve kıbleye yönelerek okuyan; ardından isteği doğrultusunda dua ederse isteği gerçekleşir, duası kabul görür. Başı ağrıyan kişi El Bari’ ismini gümüşe yazıp başında taşırsa baş ağrısından kurtulur.

10 Gün Subhanallahil Hayyi’l-Kayyûm ( Recep ayının ilk 10 günkü zikri bugün Recep ayının 6. günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Recep Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
Allahümme barik lena fi Recebe ve Şaban. Ve belliğna Ramazan.
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

1. Nego
2. eilenn
3. F frenzy80
4. BEYAZ KURT
5. Yagmurun_kizi
6. FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya
12. damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33
15. cetingulsum
16. SUHAN

günaydın cnm

dün okumuştum yazmayı atladımmm

okudum

okudummmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…