Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

Hanımlar esmaları eklemeyi unuttum haftasonu esmalarını ekleyim mi pazartesi mi devam edelim

C cansu_tr pazartesi başlasak benim için iyi olur.

Perşembe gün kini okudum

Cumayı tamamlayamadım bugün tamamlarım.

Bebeğim iki üç gündür huysuz , yorgun ve uykusuzum

C cansu_tr pazartesi başlasak benim için iyi olur.

Perşembe gün kini okudum

Cumayı tamamlayamadım bugün tamamlarım.

Bebeğim iki üç gündür huysuz , yorgun ve uykusuzum
kimse gelmediği için eklemedim zaten canım pazartesi eklerim inşallah Rabbim dualarını kabul eder inşallah hayırlı günler

El-Mütekebbir: Büyüklükte eşi benzeri olmayan. Günde zikir sayısı : 662 – İzzete ve refaha nail olmak için okunur.Ya Mütekebbir ismini her gün okuyan konuştuğu zaman karşısındakileri tesiri altında bırakır. Okuyanın hayır ve bereketi çoğalır. Her gün sabah namazının ardından 664 defa Ya Mütekebbir ismini zikreden itibarlı olur. Karşısındakiler ona itaat eder, sözü geçen bir kişi olur. Her gün müşteri saatinde 262 defa okuyanın bereketi artar. Kötü davranışları olan ve sürekli haram işleyen kişinin üzerine 262 defa okunursa o kişi davranışlarını düzeltir.

10 Gün Subhanallahil Hayyi’l-Kayyûm ( Recep ayının ilk 10 günkü zikri bugün Recep ayının 4. günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Recep Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
Allahümme barik lena fi Recebe ve Şaban. Ve belliğna Ramazan.
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

1. Nego
2. eilenn
3. F frenzy80
4. BEYAZ KURT
5. Yagmurun_kizi
6. FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya
12. damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33
15. cetingulsum
16. @miskamber hanımlar hayırlı sabahlar hayırlı haftalar ben bunları 3 gündür çekmeye çalışıyorum belki aranızda bilmeyen vardır diye paylaştım bundan sonraki günlerde de nasip ederse paylaşacağım

Canım recep ayı duaları çok güzel olmuş eline sağlık. Dualarımi aldim.
Ben haber veremeyebilirim. Günlük takip edip okuyacağım tüm zikirlerimi.

Bu arada kızlar dua kardeslerim ben negatif sonuç aldım. Bebek sayfasını kapatmaya çalışıyorum. Rabbim yardım etsin.kalbim çok acıyor ... ama eşime söz vermiştim bu son diye. Nasıl yapacam bilmiyorum nasıl dayanacagim

Allah kabul etsin şimdiden canım benim

Rabbim sabır ve dayanma gücü versin sana. Benim babannemin de 7 sene olmamış bebeği sonra pes peşe kaç tane doğum yapmış. Rabbim herseyi vakti zamanı geldiğinde verir kuluna. Sen sıkıntı stres yapma bunlarda olmamasına büyük etken bilirsin. İnşallah Rabbim tez zamanda istediğin yavruna kavuşturur seni.

Bu 7 sene doğuramama olayını ben de duydum. Halk arasında Geyik doğurganlığı derler. Geyikler 7 senede bir doğururmuş ya. Rabbim bizi o kadar bekletmesin yine de Ben bir tanesini yapayım, hiç korunmayacağım, 3 tane istiyorum çünkü

okudum canımm

Aynen öylemış. Benim bir komşumun çocuğu olmuyordu ona demişler. Bende ondan duymuştum.
Rabbim annelik duygusunu isteyen herkese yaşatsın. Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…