Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

Okudum cansucum .

mmmm ne güzel hamileler için cok faydalı bı zikir okudum cnm :)

Okudum

CUMA DUALARI:
Cuma Günü ” YA VELİYYÜ YA ALLAH” esmasını (1000) defa zikreden kişi her istediğine kavuşur.
Cuma günü “LA İLAHE İLLALAHÜ’L MELİKÜ’L HAKKU’L- MÜBİN” (200) defa zikreden Kişi Allah’tan ne isterse verilir.
Cuma günü Sabah’. YA-RAKİB esması (312) defa zikrederek isteğini Allah’a bildirirsen isteğin kabul olur.

El-Gaffar: Günahları örten ve mağfiret eden, dilediğini günah işlemekten alı koyan.Günde Zikir Sayısı : 1281 – Bağışlanmak ve günahlardan korunmak için okunur.Ya Gaffar zikrine devam eden günahlarından, hata ve isyanlarından mağfiret bulur. Affolunur. Hasımlarının gözünde görünmez olur. Kavga ve savaş durumunda düşmanları tarafından görülemez. Gaffar ismini zikreden Allah’dan merhamet istemiş olur. Günde 1200 defa okuyan maddi ve manevi halini düzeltir. Gizli şeylerin esrarına vakıf olur. Sinirlenip her şeye parlayan kişiler bu ismi okursa öfkeleri yatışır. Kurşun levha üzerine yazıp üzerinde taşıyan zalimlerin şerrinden korunur.

10 Gün Subhanallahil Hayyi’l-Kayyûm ( Recep ayının ilk 10 günkü zikri bugün Recep ayının 8.günü herkes çekmek zorunda değil ama ben ekleyeceğim belki aranızda bilmeyen vardır ...)

Recep Ayı Girdiğinde Yapılacak Duâ (3 aylar bitene kadar eklemeyi düşünüyorum inşallah )
Üç aylar girince Receb ayından başlayarak Ramazan ayının sonuna kadar şu dua okunmalıdır;
Allahümme barik lena fi Recebe ve Şaban. Ve belliğna Ramazan.
(Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bizim için mübarek kıl ve bizi Ramazan ayına ulaştır) Amin

1. Nego
2. eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
5. Yagmurun_kizi
6. FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya
12. damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33
15. cetingulsum
16. SUHAN

17. Ausencia hanımlar liste biraz uzadı ama ben paylaşıyorum belki birinin okumasına vesile olurum günlerden Mübarek Cuma, aylardan Mübarek Recep ayı olunca durduramıyorum kendimi hepinize hayırlı cumalar bol dualı geçer inşallah... hepinizi seviyorum Rabbim hepinizin yar ve yardımcısı olsun inşallah

Günaydın hanımlar çok sıkıntılı bir akşam gece geçirdim Allah rızası için dua edermisiniz bana Rabbim bu sıkıntılardan kör kuyulardan çıkarsın beni , insanların zalimliğini kendi acizliğimi bir kere daha gördüm.

bende öyle bi gece geçirdim kaç saat uyuduğumu bile bilmiyorum Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…