Her güne yeni bir Esmaül Hüsnayla başlayalım inşallah

El-Mü'min: Gönüllerde iman ışığı uyandıran, kendine sığınanları koruyup rahatlatan. Günde zikir sayısı : 137 – Kötü hastalıklara düşmemek için okunur.Her gün sabah namazının ardından 167 defa Ya Mü’min ismini zikreden sıkıntıya düşmez. Dili, yalan ve küfürden uzaklaşır. Riyadan, zinadan, kibirden, hasetten, kötü ahlaktan uzak olur. Her gün 1132 defa Ya Mü’min ismini zikreden hastalıklardan ve sıkıntılardan kurtulur. 43 gün, 5 vakit namazların ardından, 136 defa Ya Mü’min ismini zikreden arzusuna kavuşur. Her gün okumayı adet haline getiren muhtaçlık hissetmez, kimseye muhtaç olmaz, düşman şerrinden muhafaza olur, dili kötü söz söylemez.

El-Müheymin: Her şeyi gören, her şeyden haberdar olan demektir.Günde zikir sayısı : 145 – İnsanların düşüncelerini anlar korunur.Ya Müheymin zikrine devam eden unutkanlıktan kurtulur. Bu zikre bir Ulema ile devam eden gizli sırlara vakıf olur. Yatsı
namazının ardından 145 defa okuyup konuşmadan, sağ tarafına yatıp uyuyana rüyasında olacak hadiselerden haber verilir. Günde 100 defa tenha bir yerde okuyanın kalbi nurlanır. Günde 145 defa okuyan bela, musibet ve düşman şerrinden korunur. İlim ve imanı artar. Yazıp üzerinde taşıyanın rızkı ve malı artar. Allah’ın himayesinde olur.
1. @eflalim
2. eilenn
3. F frenzy80
4. @whitewolf
5. Yagmurun_kizi
6. FallenAngel
7. D Debusi
8. C cansu_tr
9. S synulox
10. G guzbahar
11. dnzderya
12. damla_22
13. L LiLyaNa_
14. pembesu33
15. cetingulsum ( ekledim ama çıkmak istersen söyle canım )
hayırlı sabahlar hayırlı günler olur inşallah bu gecenin sabahında günahlarınızda arınmış oluruz inşallah şimdiden Regaib Kandiliniz mübarek olsun Rabbim dualarımızı tövbelerimizi kabul eder inşaAllah

günaydın herkesin kandili mübarek olsunn
okudum canımmmmm

okudum canım

okudum Allah kabul etsn

okudum canım

bugün kaç defa okuyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…