Her Gün Yeni Bir Kaynana

bazen bütün olumsuzluklara rağmen iyi olursunuz kendinizden ödün verirsiniz saygı gösterirsiniz bakarsınızki sonuç koca bi sıfır o zaman yermisin yemezmisin:KK60::KK60::KK60: haa bazende verirsiniz alırsınız verirsiniz alırsınız bakarsınızki toprak verimli oooh mis mis :KK62:

Tam benlik bir başlık =))

Benim kayınvalidem iyi insandır yalanları kıskançlıkları bencillikleri olmasa daha iyi olur sanırım..Hergün farklı biri bir bakarsın 3 gün konuşmaz bir bakarsın eli ile tatlı yedirir bir bakarsın laf sokar bir bakarsın pis pis bakar nefretle kinle..Anlamış değilim onun yüzünden çok defa severek evlenmeme rağmen pişman oldum evlendiğime..Eşimden Allah razı olsun ama aynı şeyi kayınvalidem için söyleyemiyorum çok canımı yaktı..

Tam benlik bir başlık =))

Benim kayınvalidem iyi insandır yalanları kıskançlıkları bencillikleri olmasa daha iyi olur sanırım..Hergün farklı biri bir bakarsın 3 gün konuşmaz bir bakarsın eli ile tatlı yedirir bir bakarsın laf sokar bir bakarsın pis pis bakar nefretle kinle..Anlamış değilim onun yüzünden çok defa severek evlenmeme rağmen pişman oldum evlendiğime..Eşimden Allah razı olsun ama aynı şeyi kayınvalidem için söyleyemiyorum çok canımı yaktı..

işte benım kaynanamda aynen cok iyi biri ama dısardan bakanlar için :KK47::KK47:sende mı beraber yasıorsun

oof off bız evlı bıle degılız ama her fırsatta kadın bana yapışıyo ya .. istiyoki hep ynnda oliim işini gücünü yapiim fılan gıtmıyorum oda küsüyo kendi kendine :KK53: kıskanıyomudur nedır telde bıle konuşsak oğlunu çağırıyo, buluşsak ay ben eve gıdemıyorum dıyıp benı eve gotur dıye yanına çağrıyo .. haspınalllaaaahh :84:

ben benimkine söyleyecek söz bile bulamıyorum
beni öyle bezdirdiki..........

bilen bilin bugun hep odadaydım az once yemek yemek için içeri gittim yemeği nereme yedım bılemıorum bi afra bi tafra hiç çıkmadın odadan hayırdır dedi bende canın sıkkın dedım nie dedi gene cocuk yapmayı beceremedım dedım....aaa o demek öle dedi bende sen gecen komsuya öle soledın ya onu dıorum dedım..oda hııı yemedın ıcmedın onu mu bırıktırdın içinde dedi...sen olsan bırıktırmezmıydın anne cok uzdun benı dedım amaaaan dedı sustu gıcık kadıııınnnnn

oof off bız evlı bıle degılız ama her fırsatta kadın bana yapışıyo ya .. istiyoki hep ynnda oliim işini gücünü yapiim fılan gıtmıyorum oda küsüyo kendi kendine :KK53: kıskanıyomudur nedır telde bıle konuşsak oğlunu çağırıyo, buluşsak ay ben eve gıdemıyorum dıyıp benı eve gotur dıye yanına çağrıyo .. haspınalllaaaahh :84:
inşallah aynı evde oturmazsınız cunku sımdıden tehlıke sınyallerı verıo kaynanan..kolay gelsinn:KK52:
ben benimkine söyleyecek söz bile bulamıyorum
beni öyle bezdirdiki..........

aynı evdemısınız

bunların hepsi aynı...kıskanç ,alıngan,bir tanede bende var...bende susuyordum şimdi kalmıyorum altta cevabını alıyor..benim hayatıma kocamla ilişkime karşırsa böylede devam eder..kendi kaybeder benim kaybedeceğim bişey yok.

bazen bütün olumsuzluklara rağmen iyi olursunuz kendinizden ödün verirsiniz saygı gösterirsiniz bakarsınızki sonuç koca bi sıfır o zaman yermisin yemezmisin:KK60::KK60::KK60: haa bazende verirsiniz alırsınız verirsiniz alırsınız bakarsınızki toprak verimli oooh mis mis :KK62:

aah ah nerde o verimli topraklar.. bunlar icin en iyisi hep almak hep almak... ekmedikleri yerden bicmek istiyorlar :44::44::44:

kürtaj oldum kese hiç gelişmemiş biraz uzun bekledim ama kısmet umarım bir daha yaşamam

kürtaj oldum kese hiç gelişmemiş biraz uzun bekledim ama kısmet umarım bir daha yaşamam

gecmis olsun canim... cok üzüldüm.. hele simdiler de ben de bebek telasesindeyim, böyle durumlara karsi daha hassasim galiba.. Allhim sana da bana da en kisa zamanda yeniden verir insallah......

tşk ederim canım Allah gönlüne göre versin umarım en kısa zamanda hamile haberleriniz gelir

Ben mi anlayamadım kusura bakmayın kayınvalidenizin dediğinde ne var da konuşmadınız

Asıl o sizinle konuşmamalı resmen öl der gibi mezar var demişsiniz falında Kadın ne güzel dizi izleriz demiş. siz olmaz demişsiniz. olumsuz kelimeler sizde yani

Sırf size değil lafım yanlış anlamayın.

Biraz empati. Kendi annenize mezar görseniz der misiniz

onunla dizi izlemek demek benim sabaha kadar başımın ağrıması demek.
onun niyeti dizi falan değil çan çan çan bana aynı şeyleri (hayat hikayesini) anlatması demek.
100 defa dinledim.
o anlattı içini döktü ben kime ne anlatayım.onumu dinlicem hiç işimmm olmmazzz.

ayrıca falda mezar derken hiçç aklımdan bile geçmedi öyle öl demekmiş falan.ayrıca o falı o oğluna kapadı.
onun niyetıne kapattım dedi.
hem falda mezar görmek illakı o bakılan kişinin ölecegı anlamına gelmiyorki.
bir mezar ziyareti yapmak yada bir cenaze haberı almak gibi....

evet olumsuz kelimeler bende.
önce ondaydı şimdi bende..... sırayla bu işler.....

yok yemedım...geceden odada kalan püskevitler vardı onlardan yedımm:nazar:ya dun gece misafrlğe gıttık balkonlarında sallanan kapılardan vardı ayagımı attım kapıya öle ayagımı sallıodum

kaynana:cek ayagını ordan
gelin:nie anne
kaynana:sana cek dıorum
oğlan:anne ne yapıosun sen iyice sacmaladım falal filannnn
kaynana ve oğlu laf yarıştırdıktan sonra oğlu carsıya gıder.....
kaynana:bi daha sana karısmam hele bak bi cek dedık demedık laf bırakmadı
gelin:anne oğlunun huyunu bılıosun bıle bbıle yapıosun
kaynana :yok yok aman amn ne halınız varsa gorun der
ve gece eve gelınce oğlum iyi geceler der gelıne yok nıe e gelın oglunu kıskırtıyo ya ondan aman demezsen deme cok ta lazım

Kaç yaşındasınız siz merak ettim gerçekten.

arkadaslar hafta sonu bir gezdımkı sormayın.
c.tesi işten geldım evde yoktu.
c.tesi akşamı eşimle dışarıya yemeğe gittik.
geldiğimde kaynanam evde yoktu.
sonra ben yattım uyudum.
görmedim onu.
geceden eşime beni yarın pikniğe cagırdılar demiş.
sabah kalktım yok pikniğe gitmiş.
bende yenı evlı arkadaslarımzıı kahvaltıya cagırıdm.
sonrada dışarıya gezmeye gittik.
akşam geldik eve evdeydi busefer.
sonra yattım uyudum...
yanı 2gün görmedim nerdeyse onu.
hayat cennet gibi geldi bana :KK64::63:

aynen tehlike sinyalleri çalıyor senın için
:KK52::KK52:
kaççç kurtar kendiniii...

Ben mi anlayamadım kusura bakmayın kayınvalidenizin dediğinde ne var da konuşmadınız

Asıl o sizinle konuşmamalı resmen öl der gibi mezar var demişsiniz falında Kadın ne güzel dizi izleriz demiş. siz olmaz demişsiniz. olumsuz kelimeler sizde yani

Sırf size değil lafım yanlış anlamayın.

Biraz empati. Kendi annenize mezar görseniz der misiniz

ayrıca siz sadece bu yorumuma bakarak yorum yapmışsın
önceki konularımı bilmiyorsunuz ki.

bişeyler yaşamışımki bu şekılde düşünüyorum.

sadece tek bir alıntıya bakmayın yorum yazarken bir bütün düşünün....

X