Her Gün Yeni Bir Kaynana

Valla gitmiyorum gelmiyorum hiç görmüyorum doğal olarak sinirlerim zıplamıyor

ayyyy canım allahını seversen banada bı bılgı versene bu konuda harbıdende eşin ne dıyor nasıl becerdın irtibatı kopartmaya bende nişanlıyım ama şimdiden burnumdan getırıyorlar bende dusunmuyorum gorusmeyı falan ama ısde el mecbur hıc ole bı sansım yok gıbı sen nasıl hallettın bu sorunu

Valla gitmiyorum gelmiyorum hiç görmüyorum doğal olarak sinirlerim zıplamıyor

Ama kinim çok ona geçmicek gibi

Kim bilir ne yaptılar sana???Varya insanı gerçekten sinir ediyorlar...Ama merak ettiğim şu:eşin görüşüyor mu ailesiyle??Bizde bizi yeterince saf yerine koymalarına rağmen eşim hala önlerinde el pençe nerdeyse...Görende bize onlar bakıyor zanneder...Hiç birşeyimizle ilgilenmezler,e gamsız oldukları için de turp gibiler çok şükür hiç hastalıkları yok:nazar:

Ne konu bulmuşsun Merve ardı arkası kesilmiyor:KK71:

eee güzelim merve arkadasımız saolsun milletin derdıni anlamıs haydın anlatın rahatlayın boşalın demış yanı güzel bi konuya parmak basmış millet dertli güzelimmmm :))) daha nolsunnn :KK1:

ben nişanlıyım kayınvalidem çok iyi bir insan evlennce nişanlım kesnlikle ayrı ev olsun diyor ben fark etmez diyordum ama ne olur ne olsun bnde artık ayrı ev olsun diyecem :)

okudukça gerçekten çok şaşırıyorum böyle kaynanalar kaldımı günümüzde diye. kayınvalidemi gidip öpesim geldi bunları okuyunca :KK54: birkez daha şükür ediyorum Allah'a :KK9: benim abimde evli annemle yengemde çok iyi anlaşırlar maşallah :nazar: kayınvalidem benimle arkadaş gibidir herşeyi rahatça konuşabilirim.aklıma ne takılırsa çok rahat,çekinmeden sorarım oda bana aklıma takılan herşeyi rahatlıkla anlatır. eşimle aramızda bişi olsa beni tutar eşimde dalga geçer sen kimin annesisin ya anlamadım der.oda benim bi tane kızım var onuda üzdürmem der. üzülsün,yıpransın diye istemedik biz ailesinden onu der :)

Son düzenleme:
denizgzr cnm:)
aman yaaa bu devride aynı ev mi kaldı kuzum.... ilk başta sevgilinle aynı evde olayımda nere olursa olsun farketmes diye düşnürsün ama kaynanayla bi ömür geçermii..aman aman diyeyem.. benimki 1 mahalle uzakta otururyor amaaa sinir etmeye yetiyor:)
ben anlamıyorumki evlenmeyi bilen adammm mutlaka iyi yada kötü çalışıyor bi kazancı oluyordur nedenn ayrı ev açmaz...

Son düzenleme:
ben hiç bilmediğim bi yere geldim kkimseyi tanımıyordum. kaynanama bastan anne dedım benım bılmedıklerımı bana öğret ben okul okudugum için yemek falan yapmazdım evde yemek te bılmezdım. ondan yardım ıstedım sen ogret dedım buralar nasıldır sen anlat kı yanlısım olmasın dedım ama bos hıç bişey olmadı bana yemek bile göstermedi o yemek yaparken ogrenmek ıcın yanına gıttım bana sen ıcerı gır yerlerı gırgırla falan dedı bende netten aldıgım tarıflerle bi kaç yemek ögrenebıldım nie böle yapıo anlayamıyorum
yanlış yapmışsın ben diyarbakırlıyım nişanlım gil hatayda yaşıyor nişana bir gün kala bizim evdeydik alışverişten sonra nişanlım acıkmış bana değilde yengeme (annesine ) söylemiş
mutfakta yengem yemek hazırlıyordu bende yanına gidip yenge sen zatnet etme ben hazırlarım dedim oda güldü içeri geçti o günden sonra nişanlım bizim eve gelse yada ben onlara gitsem kesinlikle yemeği ben hazırlarım ki nişanlımda bunu çok sevdi ben ordayken yengemi arasa gelinin bana yemek hazırlasın diyor anlayacağın en baştan sen mutfaga girecektn pek bilmesen bile zamanla ögrenirsin yemek yapmak zor değilki bende okuyorum kısmetse bu sene üni bitecek ve yemek konusundada bayağı geliştirdim kendmi

yanlış yapmışsın ben diyarbakırlıyım nişanlım gil hatayda yaşıyor nişana bir gün kala bizim evdeydik alışverişten sonra nişanlım acıkmış bana değilde yengeme (annesine ) söylemiş
mutfakta yengem yemek hazırlıyordu bende yanına gidip yenge sen zatnet etme ben hazırlarım dedim oda güldü içeri geçti o günden sonra nişanlım bizim eve gelse yada ben onlara gitsem kesinlikle yemeği ben hazırlarım ki nişanlımda bunu çok sevdi ben ordayken yengemi arasa gelinin bana yemek hazırlasın diyor anlayacağın en baştan sen mutfaga girecektn pek bilmesen bile zamanla ögrenirsin yemek yapmak zor değilki bende okuyorum kısmetse bu sene üni bitecek ve yemek konusundada bayağı geliştirdim kendmi

Yenge derken???????Amcanın oğlu ilemi nişanlısın???

denizgzr cnm:)
aman yaaa bu devride aynı ev mi kaldı kuzum.... ilk başta sevgilinle aynı evde olayımda nere olursa olsun farketmes diye düşnürsün ama kaynanayla bi ömür geçermii..aman aman diyeyem.. benimki 1 mahalle uzakta otururyor amaaa sinir etmeye yetiyor:)
ben anlamıyorumki evlenmeyi bilen adammm mutlaka iyi yada kötü çalışıyor bi kazancı oluyordur nedenn ayrı ev açmaz...

çalışıyor kazancıda iyi çok şükür simdi bile evi o geçindiriyor ben kayınananmı seviyorum iyi bir insan benm ayrı ev istememin sebebi rahat olmak ve sadece nişanlımla yanlız olmak çükü evleneceğimiz zaman muhtemeln 2 3 yıl nişanlı kalmış olacağız o günlerin acısını çıkarmak gerek :)

çalışıyor kazancıda iyi çok şükür simdi bile evi o geçindiriyor ben kayınananmı seviyorum iyi bir insan benm ayrı ev istememin sebebi rahat olmak ve sadece nişanlımla yanlız olmak çükü evleneceğimiz zaman muhtemeln 2 3 yıl nişanlı kalmış olacağız o günlerin acısını çıkarmak gerek :)

kaynanan istedigi kdr iyi olsun cnm ama sen yinede maddii durumunuz el veriyorsa ayrı eve çıkın gel büyük sözüü dinle:)

evet ama görücü usulü değil kesinlikle amacamın oğlu ile nişanlı olduğumu öğrenen genelde hemen görücü usulü sanıyor

Canım karışmak gibi olmasın ama seçimini yargılamak bana düşmez tabii ki ama,ilerisi için kan bağın olan birisi ile hemde bu çok yakının amcanın oğlu ise,tehlikelere hazır mısın???Çocuklarınız sağlıklı olmayabilir,bunun bilincinde misin??:KK50:

birde aklıma geldi bu işin görümce boyutu var :)
görümcem sürekli benim yanımda der ki; keşke benim kayınvalidem annem gibi mükemmel biri olsa ama nerdeee sen şanslısın annem çok iyi hiçbişeyine karışmaz seni çok seviyor
beni sevmediğini ikimizde biliyoruz ne gerek var yalan söylemeye diyesi geliyor insanın amaaa ooofff sus sus sus bıktım yaa

Canım karışmak gibi olmasın ama seçimini yargılamak bana düşmez tabii ki ama,ilerisi için kan bağın olan birisi ile hemde bu çok yakının amcanın oğlu ise,tehlikelere hazır mısın???Çocuklarınız sağlıklı olmayabilir,bunun bilincinde misin??:KK50:

herseyin bilincindeyim ailemde bu yüzden karşı çıktı ama seviyorum ben onu oda ben seviyor hatta ben en başta onada sordum istersen önce hastaneye faln gidelim diye ama o benm için sorun yok dedi kararım değişmeyecek onun için nişanlandık yoksa bende oluşabilecek şeylerin farkındayım :KK43: artık ALLAh bize neyi uygun görürse onu yaşayacağız cnm inşallah bir sorun çıkmaz

konu kaynanatörler olunca konu coşmuş...

Annem 7 kişinin kaynanası. ondan hiç bu tarz birşey görmedim. hayretler içine okuyorum

söylediklerinizden sonra ilerde başıma ne gelir korkar oldum.
bir artısı da var artık gardımı aldım kılıcımı kuşandım. Beklemedeyim :KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
"Her gün yeni kaynana" konusunu görünce kampanya var sandım.Eskisini ver, yenisini al, ya da her güne yeni bir oje misali her güne yeni bir kaynana.
Okudum da %99'u aynıymış, kampanya da yokmuş, al birini vur ötekisineymiş.
Poff canım sıkıldı.

"Her gün yeni kaynana" konusunu görünce kampanya var sandım.Eskisini ver, yenisini al, ya da her güne yeni bir oje misali her güne yeni bir kaynana.
Okudum da %99'u aynıymış, kampanya da yokmuş, al birini vur ötekisineymiş.
Poff canım sıkıldı.

Kampanya var canım:ÇARŞIDAM ALDIM 1 TANE EVE GELDİM 1000 TANE şeklinde:KK52:

Kampanya var canım:ÇARŞIDAM ALDIM 1 TANE EVE GELDİM 1000 TANE şeklinde

:KK66::KK66::KK66: kızlar harıkasınız ya :)))

X