Her gün evimde kalan sevgilim

O yurtta kızın adı unutulmuştur, bereket tanrıçası diye bahsediyorlardır, menba çeşmesi de diyen çıkıyodur.

Yahu yok anam yok.
Beslemek istiyorsa kedi köpek sahiplensin.
Bunu niye besliyor.
En azindan hayvan sadık olur

Market alışverişi için ''canım evde eksik malzemeler var gelirken ''x, x alır mısın'' (liste hazırla) diyebilirsin.
Faturalar için ''canım ben diğer faturayı ödedim sen de bunu öder misin'' diyeceksin bu kadar basit. Bunları söyledikten sonra kırılıyorsa zaten amacı seni kullanmak ki kullanıyor her ilişkide alma-verme dengesi olmalı ama siz de bu yok daha ağzınızı açıp bir şey isteyemiyorsunuz. Adam çok mu iyi sevişiyor da besliyorsun anlamadım ?

Kesinlikle yolla, sevginden faydalanıyor. sevdiğin için ona da hayır diyemeyeceğini bildiği için böyle davranıyor, sevdiğine de inanmıyorum insan çalışır katkıda bulunur. halini görüyor sonuçta durumunu biliyor.. Yolla bunu yapışır kalır yoksa. ekmek elden su gölden ohhh ne güzel dünyaa beee

Bence çocuk henüz çıtır.
Konuyu açan kişinin yaşı 28.
Çocuk da ilk senesinde kazanmış olsa.
Yaşına da 19-20 desek normal.
Dün elinde legoriyla gezen çocuğu evine alırsan boyle bir senaryo gerçekleşebilir.
Acaba böyle bir durum mu var

.

Kız çocukları okusun anne babalar okutsun diyoruz ama bazı kafasızlar bunu haketmiyor. Bu ekonomide bu kira şartlarında anan baban sana güvenip aman dişimizi sıkarız okuturuz aman huzuru rahatı yerinde olsun diye yurtlardan alıp ev açsın sen gel pipi derdine düş.
o anan baban et yemiyordur sana para yollamak için ama sen evcilik oyna.senin gibiler ana babanın güvenini haketmiyor

Aslına 2 kere söyledi ama daha burada yaşamaya başlamadan önce gülerek bari kiraya da dahil olayım gibi. Ama ben bu kadar hiç gitmeyeceğini bilemedim
Sen artık biraz yurda/evine mi gitsen diyemiyormusunuz?
Bize anlattığınız gibi anlatın ona da birbirimize alan yaratalım,bunaltmayalım diye.
Ayrıca insan hiç mi düşünmez yani bu evde kalıyorum fatura,masraf vs ödeyeyim üzerime düşeni diye.

o herif tünemiş resmen

Sevgili değil bu sevgili olsa faturalara yardım eder evin masrafına destek olur sizi zor durumda bırakmaz. Ama bu seni kullanan bi parazit. Sapla samanı karıştırma aşk böyle bir şey değil.

Ya zaten eve fatura kâğıt olarak gelince büyük ihtimalle şok olacağım yine o da görecek
Allah korusun bi de hamilelik çıkar başına gençsin hata yaparsın annene babana yazık canım benim
Ailem geliyor de postala sonra da yol ver seviyorsan da biraz mesafe koy aranıza öyle gelip gitme kalma için üç ay çok erken neler var hayatta

Aslına 2 kere söyledi ama daha burada yaşamaya başlamadan önce gülerek bari kiraya da dahil olayım gibi. Ama ben bu kadar hiç gitmeyeceğini bilemedim
Adamin hatasi cok da siz de hem istemem deyip hem de pasif agresif davranislar sergilemeyin. Acik acik dersiniz neyse sakince belirtin. Yoksa hakli konumdaj haksiz konuma dusersiniz.

Yok hiç korkmuyorum inanın ama anlaşıyoruz aramız iyi. Zaten beğeniliyorum aksine ben hep çelişkideyim acaba yanlış kişi mi diye

Erkek arkadaşınızın hsv2 ve hpv rahatsızlığınızdan haberi var mı ? Gerekli korunma önlemlerini kullanıyor ve tedaviye devam ediyor musunuz ?
İlişki yaşamıyorum ayrıca doktor bile bir şey yok sende diyor her gidişimde hiçbir şeyim kalmadı

Yok hiç korkmuyorum inanın ama anlaşıyoruz aramız iyi. Zaten beğeniliyorum aksine ben hep çelişkideyim acaba yanlış kişi mi diye
Anlaşırsınız tabi, veledin yediği önünde yemediği ardında. Minderini altından az çekin bakalım napıyo size o minnoş sevgiliniz görürsünüz.

nerde o eski günler... kızlar erkekleri punduna getirip kaz gibi yolardı bizim zamanımızda şimdi her şey tersine döndü erkekler bi yüzsüzleşti bi feminenleşti çok garip gerçekten. yavrum yanlış yoldasın, çocuğa açık açık diyeceksin iyi serdin postu ama ben de paşa kızı değilim bütçem zorlanıyor ne yapmayı düşünüyorsun bu konuda diyeceksin herhalde aynı evde kala kala bu kadar samimi konuşacak yakınlığa da ermişsindir. ben bi şey diyemem ne demek ezik olma allah aşkına ya... öfff var ya şimdiye çocuktan tiksinmen lazımdı zaten yapışmış sırtına orda asalak gibi yaşıyor. dişlerini göster..

hem hiç bilemezsin kim bilir arkadaşlarına neler anlatıyor valla biz ünide çok gördük böyle, sen seviyor sanarsın koynunda kucağında yatarsın çocuk arkadaşlarına ballandıra ballandıra her şeyini anlatır hatta sıraya girerler şu oğlan bi ayrılsa da biz de sebeplensek diye...

babacığının gönderdiği parayı, kendi emeğini bu sürüngen için harcama hatta açık açık param bitti de koparabildiğini kopar öyle postala.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…