Her gün evimde kalan sevgilim

Açıkça söyleyin yoksa ilerde arkadaşlarınıda getirmeye başlar. (Kötü niyet değil, takılmak için normal)
Ayrıca maddi olarak destek olmaması menfaatçi olduğunuda gösterir. Seni sevse sen söylemeden destek olur.
Bir an önce konuş gelmesin sık sık.
Anahtarı varsa elinden al.

Çok haklısınız ama galiba pek parası yok

Evet ama bu şekilde direkt o zaman sen de market alışverişini öde demek yerine daha uygun bir dil bulamadığım için buraya sormak istedim
O sormaya bile tenezzül etmiyorsa siz direkt söyleyeceksiniz, şiir mi yazacaksınız bi de parazite?

3 aydır tanıyorsunuz ve 1 buçuk aydır sizin evinizde kalıyor. 1 buçuk aydır tanıdığınız insanı hangi cesaretle evinize alabiliyorsunuz hayret ediyorum. Erkeklerin dönüşümüne kızıyoruz da bazı kadınlar da resmen buna zemin hazırlıyor. Neden kendinizi kullandiriyorsunuz? Ben böyle parazit birini erkek olarak bile göremem sanırım. Neyini seviyorsunuz? 3 ayda neyin vazgeçilmezliği bu?

Parası yoksa gitsin yurtta kalsın yani hem sürekli sizde kalıp hem elini cebine atmamak normal bir erkek davranışı değil. Normali siz davet etseniz bile parası yoksa gelmemek icin bahane uydurmasidir. Eline uç beş kuruş geçtikçe de haftada 1 ya da 2 haftada bir gelir güzel vakit geçirir gider. Böylesi hiç normal değil yani. Siz atın listeyi market alışverişi isteyin bahanelerle. Eğer alamayacaksa zaten doğal olarak kendisi yurtta kalmaya başlar

Bunu demek de çok ayıp geliyor yapamıyorum kendisi görüyor ne bittiğini evde kendi düşünmüyorsa galiba kerizim
Bu zamanda ayıp olmaz, sizde öğrencisiniz babanız sizin için para gönderiyor el alemin oğlu yan gelip yatsın kızının giderlerini iki katına çıkarsın diye değil, kusura bakma x ben kendime zor yetiyorum babam da parayı ağaçtan toplamıyor yurtta kalmaya devam et arada tatlı tatlı görüşelim deyin, erkekleri kırmaktan çekinmeyin korkmayın çoğuna bir şey olmuyor.

aynen eve gelirken et, patates vb şeyler al de mesela

O sormaya bile tenezzül etmiyorsa siz direkt söyleyeceksiniz, şiir mi yazacaksınız bi de parazite?

Teşekkür ederim böyle yapacağım

Teşekkür ederim söylenebilecek şekilde yazmışsınız

Bu adam olsa olsa böyle bi kaç ayını geçirebileceğin sevgili olur . Bunu da sana yamanarak yapıyor, bir kadının parasını imkanlarını umarsızca kullanan biri sana ilerde koca olmaz sana eşi gözüyle bakmaz. Yurtta yapamıyor diyelim, sana maddi manevi destek olurdu “adam “ olsaydı. Akıllı kızmışsın ki uyanmaya başlamışsın. Şutla boşver bundan ne köy olur ne kasaba. Buna yapacağın masrafla gider her ay 20/30 euro para at kenara at .

Burda bir arkadaşımız vardı, memur olmasına rağmen öyle bi batağa girdi ki sevgili besleyeyim derken aklınız hayaliniz durur. Siz bi de öğrencisiniz. Battığınız gün ama söylersem gider diye korktuğunuz bu velet zaten çıkıp gidecek kendine yeni kapı bulacak.

Yani büyük bi talebi yok ama arada küçük şeyler oluyor

Erkek arkadaşınızın hsv2 ve hpv rahatsızlığınızdan haberi var mı ? Gerekli korunma önlemlerini kullanıyor ve tedaviye devam ediyor musunuz ?

Teşekkür ederim söylenebilecek şekilde yazmışsınız
Kırarım ayıp olur diye düşünmeyin sakın, yazık günah siz çalışıyorsunuz babanız da holding sahibi, Türkiye’nin sayılı milyarderlerinden değilse eğer gönderdiği parayı alın teriyle kazanıp dişinden tırnağından arttırarak gönderiyor, ne kendinizin ne babanızın alın terini elin 3 aylık adamına yedirmeyin, 3 ayda bu ne rahatlık parası yoksa gitsin çalışsın ki derdi sizin üzerinizden geçinmek buna emin olun, aşk meşk hikaye.

hadi parayı da geçiyorum bir kadının kendine özel alanı olmalı yani ne bileyim, üç aydır tanıdğım adamla dipdibe olmak istemem 7/24. bi kaşımı alacağım belki yani ne bileyim özel bir eşyam olacak ortalıkta. ilk zamanlar bu kadar yüzgöz olmak işin büyüsünü bozar gibi.

Parasi yoksa ona gore davransin. siz calisiyorsunuz girsin bir ise calissin madem. Uc ayda bu kadar nasil sevip bu hale geliyorsunuz anlamiyorum. Kiramam soyleyemem ayip karsinizdaki kisi sizi bir gram dusunmuyor gozunuz gormuyor mu? Kendinizi kullandirmaya ne kadar heveslisiniz. Bence cozum soyleyip maddi destek saglamak degil bu parazitten ayrilmak. Dusuncesiz bir insanla nereye kadar surer ki bir iliski herseyi siz mi soyleceksiniz.

Annemler her an gelebilir hangi gün gelecekleri söylemedi yedek anahtarım annemlerde korkuyorum deyip kapıdan gönder bundan daha mantıklısı yok.. onda yedek anahtarin varsa geri alamazsanda kapi kilidini degistir.. rahati buldu tabi yerinden ayrilmak istemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…