Her gün evimde kalan sevgilim

Neden hepiniz bana kızıyorsunuz bu sitede üzülüyorum bi şey danışmaya çekineceğim artık
Kızıyorum çünkü benimde kız evladım var, Böyle cakallara karşı ezik durmanız babanizin alın terini böyle adamlara yedirme merakınız,aman benden ayrılmasın diye içinde bulunduğunuz durumu yumuşatma cabaniz ,beni üzüyor ve görünen köy klavuz istemiyor bu işin sonunda en zararlı siz çıkacaksınız.Eger yaptığınız şeyin arkasında duruyor, yaptığınız şeyden gurur duyuyorsanız arayın annenizi sizin gönderdiğiniz parayla , tuttuğunuz evde sevgilimi besliyorum,kızmayın parası yok deyin bakalım ne olacak??????

Haklısınız

güzel bir şekilde konuşmuşsunuz. ama karşınızda bir manipülatör var. 'kalmamı istediğini düşünmüştüm' diye bir cevap veren insan iyi niyetinizi suistimal edebilir. Hiç olmadı ailem gelecek ara tatil dönüşü diyin. bir daha uzun süreli kalırsa da alınacaklar var kredi kartını yanına al falan diyin. tabii bunu güzellikle diyin. size baya bi emrivaki yapmış ben erkek kişisine kızdım. Dışarda falan görüşün sizi güzel bi restoranta falan götürsün. Yok yapmıyosa o zaman bende derim ki beleşten yiyip içmeye gelmiş bu kişi.

Ay okurken bile sinir oldum. Aklı mantigi olan size değer veren biri olsaydı zaten ulan ben bu kızın evinde kalıyorum da masrafı zaten çok yemekti şuydu buydu ben ne yapsam acaba flan diye düşünürdü. Bence açıkça söyleyin sonuçta orası sizin eviniz insan evinde rahat olmak ister ve belli ki siz değilsiniz. Ha kırmak istemiyorum derseniz de arkadaşlarla plan yaptık bizde kalacaklar kız kıza flan deyip gönderin evden yahu bu nedir

Adam sizi kullaniyor ve bukadar yeni tanidiginiz biriyle ayni evde kalma cesaretinizde ne bileyim.. babaniz elin oglu yesin diyemi para gonderiyor gozunuzu acin ve artik yurudna donsen iyi olur ben bu sekilde zorlaniyorum ev arkadasligi istemiyorum diyin

Inanamıyorum, ailenize ulaşıp ne dedi peki yüzsüz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…