Her gün evimde kalan sevgilim

Mutsuzz7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2016
163
52
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 aydır biriyle beraberim ve seviyoruz da birbirimizi mutluyuz. İkimiz de öğrenciyiz. Başlarda arada kalır arada giderdi yurduna şimdi son 1 buçuk aydır hep evde. Ben bunu yapacağını bilsem başta söylerdim aynı evde biriyle hep beraber duramam falan diye bilemedim ki hiç gitmeyeceğini. Ben ondan sıkılmıyorum aslında ama hiç özel alan diye bir şey kalmadı bana. Ayrıca faturalar 2 katı gelmeye başladı bu beni yoruyor. Babamın gönderdiği kira parası dışında kendim çalıştığım ve bursum var. Çalıştığım da bir şey değil 2000 tl civarı burs da öyle. Fatura 2 katına çıktı ve benim birikimim bu şekilde yok olacak gibi. Kendime bir şekilde yetiyordum ama artık biraz zorlanacak gibiyim ister istemez ona da ters yaklaşıyorum biraz anlıyor gibi. Yemek gibi masraflarda da yine %75 ben ödüyorum malzemeler bittikçe alıyorum. Ben bu konuda asla bir şey diyebilecek biri değilim ama çok bunaltıcı olmaya başladı sizce ne yapmalıyım

Profil bilgileriniz doğruysa 28 yaşındaymışsınız. Erkek arkadaşınız kaç yaşında ?

Ablacım canımın içi
Erkekler azıcık maldır

Diyeceksin ki canım şu listedeki market alışverişini yapıp gelir misin
Sürekli marketi pazarı ona yaptıracaksın
Param yok derse ben yetişemiyorum ama iki kişilik masrafa, hani kira ve faturalar bende ya dersin

Haa bana göre sürekli sende kalması zaten yanlış
Mutfak masrafını karşılasa bile haftada 1-2 gün gelmeli

Ama oh ne ala yaa
Cinsel ihtiyaçları karşılansın, yemeği yapılsın, temiz düzenli evin sefasını sürsün, beş kuruş harcamadan

Kendini kullandırma
Pişman olursun

Ayrilin gitsin. Bencil biri kendisinin dusunmesi maddi destek olmasi lazim sizin soylemenizle yapsa ne olur ki zaten soyliyemiyorsunuzda. Parazit gibi yapismis.
Aslına 2 kere söyledi ama daha burada yaşamaya başlamadan önce gülerek bari kiraya da dahil olayım gibi. Ama ben bu kadar hiç gitmeyeceğini bilemedim

Baban eşşek gibi çalışıp para göndersin üstüne siz de çalışın bu arsız yüzsüzü besleyin ailecek.
Derhal ailem geliyor bende kalacaklar deyip evden şutla yola çıkıyorlar gitmen lazım de hemen gitsin o gider gitmez ayrıl.
Aynı evde ayrılma ne olur ne olmaz bunun gibi sülükler rahatı bozulmasın diye her şeyi yapabilir

Haklsınız teşekkür ederim

Ben de üzülüyorum ama haklısınız

3 ay birini tam anlamıyla tanımak için çok erken. Biran evvel bir bahane bulup evden ayrılmasını sağlayın ya da param yetmiyor destek ol deyin. Yaptıgı hos değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…