Her gün evimde kalan sevgilim

Ben karşıyım kullanmaya,kullanılmaya . Her iki cins içinde geçerli bu.
Arkadaş niye ananızın babanızın alın terni millete yediriyorsunuz yazık günah değil mi. Siz bide çalışıyormuşsunuz kendi emeğinizi de yiyor asalak 🤦

Sen söylemeden yapmıyorsa zaten iyi biri değil bir an önce kurtulmaya bak 😬

Aslına 2 kere söyledi ama daha burada yaşamaya başlamadan önce gülerek bari kiraya da dahil olayım gibi. Ama ben bu kadar hiç gitmeyeceğini bilemedim
Istese direk maddi destek olur dalgaya vurarak soylemez. Uc ay da ayni evde yasamak icin bence erken zaten bir bahaneyle gonderin sonrada ayrilin

24 yaşındayım 23 o da
Ya hala ara tatil gelme gitme diyorsunuz. Cık, sizden olmaz. Siz kendinizi kullandırmak istiyorsunuz açık açık.

Şimdiye on kere sogumaniz lazımdı. Üzgünüm, sizin onu sevdiginiz kadar düşündüğünüz kadar o asalak sizi sevip düşünmüyor.

Bizden ne istiyorsunuz?
Bir sey diyemiyorum demissiniz
Faturaları önüne koyup param bitti bu ay sen öde diyebilirsiniz neden demiyorsunuz? Ya da alisveris listesi yapin bunlari al diyin ayrica sevgilisiniz diye illa hayatinizin bu kadar icine girmesine gerek yok.
Ben nereden bilebilirim böyle bir şeye döneceğini işin. Arada kalabilir normal bu ama hiç gitmemeye başladı

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3 aydır biriyle beraberim ve seviyoruz da birbirimizi mutluyuz. İkimiz de öğrenciyiz. Başlarda arada kalır arada giderdi yurduna şimdi son 1 buçuk aydır hep evde. Ben bunu yapacağını bilsem başta söylerdim aynı evde biriyle hep beraber duramam falan diye bilemedim ki hiç gitmeyeceğini. Ben ondan sıkılmıyorum aslında ama hiç özel alan diye bir şey kalmadı bana. Ayrıca faturalar 2 katı gelmeye başladı bu beni yoruyor. Babamın gönderdiği kira parası dışında kendim çalıştığım ve bursum var. Çalıştığım da bir şey değil 2000 tl civarı burs da öyle. Fatura 2 katına çıktı ve benim birikimim bu şekilde yok olacak gibi. Kendime bir şekilde yetiyordum ama artık biraz zorlanacak gibiyim ister istemez ona da ters yaklaşıyorum biraz anlıyor gibi. Yemek gibi masraflarda da yine %75 ben ödüyorum malzemeler bittikçe alıyorum. Ben bu konuda asla bir şey diyebilecek biri değilim ama çok bunaltıcı olmaya başladı sizce ne yapmalıyım
Eve asalak almışsınız farkında değilsiniz,sevgili yalan adam kusura bakmayın enayi bulmuş yan gelip yatıyor.Sizde babanızın size gönderdiği ( adam ne şartlarda gönderiyor kim bilir) paraları elin sırtlanına yediriyorsunuz aferin Azıcık akıllı olun aciyin anaya babaya elin adamlarının uğruna harcatmayin kendinizi.Ask sevgi böyle birşey değil Sizin ilişkinin adı başka ama neyse. ........

Bunu demek de çok ayıp geliyor yapamıyorum kendisi görüyor ne bittiğini evde kendi düşünmüyorsa galiba kerizim
kendine böyle deme özel olacak aam cinsel anlamda senden bir talebi var mı? yaşınız çok genc ailen seni okumak için gönderdi sevgilin olsun evet ama pişman olacagın seyler yapma lütfen ekonomi çok kötü her bir kurusta ailenin emeğivar. Çok taviz vermişsin saf ve iyi niyetlisin

kendine böyle deme özel olacak aam cinsel anlamda senden bir talebi var mı? yaşınız çok genc ailen seni okumak için gönderdi sevgilin olsun evet ama pişman olacagın seyler yapma lütfen ekonomi çok kötü her bir kurusta ailenin emeğivar. Çok taviz vermişsin saf ve iyi niyetlisin
Yani büyük bi talebi yok ama arada küçük şeyler oluyor

Ya hala ara tatil gelme gitme diyorsunuz. Cık, sizden olmaz. Siz kendinizi kullandırmak istiyorsunuz açık açık.

Şimdiye on kere sogumaniz lazımdı. Üzgünüm, sizin onu sevdiginiz kadar düşündüğünüz kadar o asalak sizi sevip düşünmüyor.
bencede evden ayrılıp yurda basvurun kesin çözüm

Ay ne kadar düşüncesiz insan ya. Ben üniversite okurken yurtta kaliyordum, eşim çalışıyordu evde kalıyordu. İki haftada bı hafta sonu falan kalmaya giderdim. ne zaman gitsem mutlaka bı markete uğrar öyle giderdim. Kahvaltılık abur cubur biseyler alırdım. Sonradan ben de eve çıktım bir sene evde tek kaldım arada bana gelirdi evin eksiğini geldiğini bilirdi alışverişsiz gelmezdi. Sizinkinin yaptigi normal değil yani Allah bilir arkadaşlarıyla dışarda yemek yese ısmarlamak için bir ton ısrar ediyodur. Verin eline alışveriş listesini her hafta alsın bütün eksikleri. Hayatım gidemedim hayatım unutmuşum deyin sürekli

Yurtta arkadaşlarına ne hava basıyodur beleşe yiyip içip sevişiyorum diye, ne lafınız dönüyordur şimdi var ya off. Kira faturaya karşılık market alışverişi isteyin, mırın kırın ederse postalayın dşk kokulu yurduna.
Evet ama bu şekilde direkt o zaman sen de market alışverişini öde demek yerine daha uygun bir dil bulamadığım için buraya sormak istedim

X