Hep beraber zayıflayalım

aypare ackerman

Always happy 💕✨️
Pro Üye
19 Şubat 2019
18.256
64.369
kızlar selam. Biliyorsunuz yaza çok az zamanimiz kaldı, eminim kilosundan memnun olmayıp zayıflamak isteyen vardır. Gelin hep beraber zayıflayalim:KK74:
yapılması gerekenler
1)Başlangıç kilolarımızi yazmak .Hepimizin başlangıç kilosunu yazıp ilk sayfaya ekleyeceğim katılıma göre. Her hafta aynı günde tartilip kilomuzu belirtmek.
2)mecburi değil ama ölçü almak. Ölçü almak en güvenilir yol,ödeme bağlı olarak kilo artıp azalsa da ölçümler sabit oluyor
3)her türlü paketli gıda, cikolata kek,cips,bisküvi vs gibi abur cuburu minimuma indirmek. Günde max 2 porsiyon meyve hakkımız var.
4)bol bol su içmek en az 1.5 -2lt
5)diyet seruvenimiz 13 haziranda bitecek yani tamı tamına 2 ayımız var.Katılmak isteyenleri bekliyorum 🌹

13 Nisan
Başlangıç kilosu 68.2
Bel ölçüsü :71.5 cm
Göbek ölçüsü :81.5 cm
Kalça:102 cm
Üst bacak 67 cm

14 Nisan >>>》Hyperborea17
Bel:67cm
Göbek:76
Üst bacak:59
Kalça:98

Boy:160 Kilo:63

13 NİSAN Kg :68.2Bel : 71.5Göbek :81.5Kalça :102Üst B: 67
13 MAYISKg:Bel :Göbek :Kalça :Üst B:
13 HAZİRAN

Son düzenleme:
73ten 68 e nasıl ulaştın canım. Biraz anlatır mısın? Kaç günde ulaştın? Ben de diyetteyim. Ama durmayan adetim var. Adet düzensizliğimden dolayı. Bu sebeple çok zor veriyorum 15 günde 2 kilo anca verdim. (Normalde iyi sayılır ama detoks yapmıştım daha fazla gittiğini okumuştum)

73ten 68 e nasıl ulaştın canım. Biraz anlatır mısın? Kaç günde ulaştın? Ben de diyetteyim. Ama durmayan adetim var. Adet düzensizliğimden dolayı. Bu sebeple çok zor veriyorum 15 günde 2 kilo anca verdim. (Normalde iyi sayılır ama detoks yapmıştım daha fazla gittiğini okumuştum)
1 ayda canım ama şuan durakladı kilo vermem. Şekeri tamamen kestim meyve hariç. 6dan sonra bişey yemedim

sabah yarım kabak rendesine yumurta kırdım yedim. 3 adet patates kızartması(eşim yedi dayanamadım) ve kahve peynir zeytin ( 100)
öğlen büyük bir tabak yoğurtlu sebze yemeği (350)
ara: yarım dilim kek ( 75 )
akşam büyük bir tabak yoğurtlu sebze yemeği (350)

gece de küçük bi kase pul biberli yoğurt yer yatarım (50)
toplam : 925

2lt limonlu su
spor yok

Bu gün pek acıkmadım. Bunu su içerken limonlu su olarak içmeme bağlıyorum. Çalışırken de limonlu içmeye gayret göstereceğim.

Olabilir aslında. Ben de bu gün günlük oluşturmuştum buraya da bildirim yaparım. Bugün haftasonu girebiliyorum ama normalde akşamları sa7dece girebilirim
Hiç farketmez yeterki ilerişim halinde kalalim.
Ben 1 nisanda 4 günlük lahana diyeti yaptım 75ten 73e düştüm sonra diyete devam ettim normal. ve bu güne kadar kilom aynı kaldi. Umarım zincir kırılır 10 gündür veremedim
Ben öyle diyetleri pek sağlıklı bulmuyorum aslında. Hareket su beslenme en güzeli. Zincirin kırılması için biraz değişiklik yapmak gerekiyor mesela yürüyüş evde hareketler vesaire metabolizma hızlansın diye

sabah yarım kabak rendesine yumurta kırdım yedim. 3 adet patates kızartması(eşim yedi dayanamadım) ve kahve peynir zeytin ( 100)
öğlen büyük bir tabak yoğurtlu sebze yemeği (350)
ara: yarım dilim kek ( 75 )
akşam büyük bir tabak yoğurtlu sebze yemeği (350)

gece de küçük bi kase pul biberli yoğurt yer yatarım (50)
toplam : 925

2lt limonlu su
spor yok

Bu gün pek acıkmadım. Bunu su içerken limonlu su olarak içmeme bağlıyorum. Çalışırken de limonlu içmeye gayret göstereceğim.
Afiyet olsun. 900 kalori olmasının özel bir sebebi var mı? ? Limonlu su bence de çok toktutuyor bide içine çubuk tarçın atmaya deneyin

Hiç farketmez yeterki ilerişim halinde kalalim.

Ben öyle diyetleri pek sağlıklı bulmuyorum aslında. Hareket su beslenme en güzeli. Zincirin kırılması için biraz değişiklik yapmak gerekiyor mesela yürüyüş evde hareketler vesaire metabolizma hızlansın diye
Sağlıklı değil zaten sanırım çok midemi bulandırdı 4.günde bıraktım.

kızlar selam. Biliyorsunuz yaza çok az zamanimiz kaldı, eminim kilosundan memnun olmayıp zayıflamak isteyen vardır. Gelin hep beraber zayıflayalim:KK74:
yapılması gerekenler
1)Başlangıç kilolarımızi yazmak .Hepimizin başlangıç kilosunu yazıp ilk sayfaya ekleyeceğim katılıma göre. Her hafta aynı günde tartilip kilomuzu belirtmek.
2)mecburi değil ama ölçü almak. Ölçü almak en güvenilir yol,ödeme bağlı olarak kilo artıp azalsa da ölçümler sabit oluyor
3)her türlü paketli gıda, cikolata kek,cips,bisküvi vs gibi abur cuburu minimuma indirmek. Günde max 2 porsiyon meyve hakkımız var.
4)bol bol su içmek en az 1.5 -2lt
5)diyet seruvenimiz 13 haziranda bitecek yani tamı tamına 2 ayımız var.Katılmak isteyenleri bekliyorum 🌹

13 Nisan
Başlangıç kilosu 68.2
Bel ölçüsü :71.5 cm
Göbek ölçüsü :81.5 cm
Kalça:102 cm
Üst bacak 67 cm

13 NİSAN Kg :68.2Bel : 71.5Göbek :81.5Kalça :102Üst B: 67
13 MAYISKg:Bel :Göbek :Kalça :Üst B:
13 HAZİRAN
Canım boyun kaç?

Sağlıklı değil zaten sanırım çok midemi bulandırdı 4.günde bıraktım.
Bir de şunu da diyeyim. Mesela diyelim ki günlük 2000 kalori ihtiyacınız var ama siz gittiniz 1000 kalori aldınız. Yarı yarıya düşürmek çok sağlıksız bu sefer de vucut kendini kıtlık moduna alıyor. KKalori az geldiği için onu depoluyor ki böyle az devam ederse vucut yetersiz kalmasın. Ama eğer 1200 1300 kalori alıp, günlük hareket eklerseniz, zaten 1200 kalori nin 200 kalorisini yakmış oluyorsunuz. İsterseniz bide bunu deneyin. Çünkü 10 kaşık kuru fasulye bile 250 kalori, bir dilim kek 100 kalori hem de o kek sizi 1 saat sonra tekrar aciktircak

Afiyet olsun. 900 kalori olmasının özel bir sebebi var mı? ? Limonlu su bence de çok toktutuyor bide içine çubuk tarçın atmaya deneyin
Tamam çubuk tarçın da denerim. Günlük ihtiyaç 1900 kalori civarı bir kadının günlük kalori ihtiyacı. 900 civarı alırsam günlük 1000 kalori almamış olurum. 7bin kalori 1 kiloymuş. Haftada 1 kilo yani. Tabi bu 900 kalori her şey yemek değil sağlıklı şeyler sadece. Bi yerde okudum. Kalori hesaplayarak zayıflama diyeti. Deneyeceğim bakalım. Sen dün yazmamışsın ne yedin içtin

X