hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

Merhaba arkadaşlar..Hala berrede sanırım..Ya aslında ayıp oluyo yani günlerdir bekliyoruz..Bi haber vermek bu kadar zor olmamalı günlerce bekletiliyo böyle..Bide oglak_kadini canım listeye kimseyi eklemezmisin ben sölemeyi unutmuşum 14. kişiyiz diye hatırlıyodum artmış.Bitsin ben ayrılıcam yani ben gidene kadar canım..

Son düzenleme:
yaa cok rıca ettıler aldım lısteye yok daha kımse eklenmıycek bende bırakmak ıstıyorum bır ıkı gunde okunup bıldırım yapılabılecek bırsey bır hafta beklıyor olmuyor kaç kere dagıtmak zorunda kaldım bılmıom ben de senınle aynı dusuncedeyım yanı

Sorun değil canım alabilirsin tabikide ama haber verim dedim ben..Yani böyle birlikte okumanın mantığı kalmıyo ki herkes okur zaten kendine yavas yavas..Ama ben başlamışken listeyi bitiriim ayıp olmasın diye bekliyorum canım..

bende canım başlamısken bırakmak ıstemıyorum ayıplıgından degıl ALLAH nıyetımı kabul etmez bırakırsam dıye korkuyorum

Iki tane kalemeronun kaliyor onu okuyunca bitiyor belgin ben okurum demistin okurmusun yoksa ben aksam okuycam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…