hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

C
belgincim severim seni:)inş sende kalacaksın hep dua ediyorum sana sedaya adrenalin diyorum adını bilmiyorum bende ve burda isteyenler için inş hepinizin olur en kısa zamanda:)sda kürtaj oldu haberin var mı[/QUOTE]
CaNim benim adim fatma insallah senin duan kabul olsun bizlere benim vaktim gelmemis bak gecen ay kimyasal oldu tutunamadi bu ay asilamam yapilamadi demekki vaktim gelmemis henuz insallah onumuzdeki ay bi problem olma

Gunaydin tatlim Allah a sukur iyiyiz siz nasilsiniz
idare ederim hiçbir belirti yok bende bazı topıklerde mide bulantısı sağlıklı yazıyor kafam karıştı bende yok bulantı erken mı bilmiyorm herkeste oluyormu ki ya sadece enerjim yok çabuk yoruluyorum ve kasığım ağrıyor yarın ilk dr randevum var inş iyi şeyler söyler

benim hiç mide bulantım olmadı...aşermedimde...sağlıklı bir bebeğimde oldu şimdi 9 yaşında...Bünyeye göre değişir...Kendine sıkıntı yapma olumlu düşün...

benim hiç mide bulantım olmadı...aşermedimde...sağlıklı bir bebeğimde oldu şimdi 9 yaşında...Bünyeye göre değişir...Kendine sıkıntı yapma olumlu düşün...
tmm cnm sğl insanın bikez ağzı yanınca hep korku endişe oluyor elde değil inş bende görürüm kucağımda

Canim bulantin olmasi şart degil.benim annemin hic bulantisi olmamis.kuz kardesiminde olmadi.hadi bakalim yarin insallah guzel haberlerini aliriz

Canim bulantin olmasi şart degil.benim annemin hic bulantisi olmamis.kuz kardesiminde olmadi.hadi bakalim yarin insallah guzel haberlerini aliriz
inş canım aslında gitmeyecektim haftaya kadar ama içim rahat değil inş rahatlar kötü şeyler söylemez dua edin olur mu haber veririm çıkınca

Yokkkk cnm bende de hic olmadi bulanti sanslisin iste sevinn

Hanimlar benim için baslanacaksa esimle cocugumla birlikte Saglik,huzur,mutluluk istiyorum rabbimden.
Allah razi olsun hepimizin dualarini kabul etsin insallah

Hanimlar benim için baslanacaksa esimle cocugumla birlikte Saglik,huzur,mutluluk istiyorum rabbimden.
Allah razi olsun hepimizin dualarini kabul etsin insallah
Tamam cnm miske ozel mesaj attim ama donus olmadi onunkileri dagitalim kimler burda ben okuyamam evim kalabalik belki yarin aksam ama yarina kadar bitmesse kalanlari ben okuyp bitircem aksamina yeni listeni yaparim

canim gittim 5 haftalik kese 7 mm dedi iyimi sence boyu iki hafta sonra gel dedi
Canim cok guzel.son adet tarihine gore 6hafta olman lazim ama erken yumurtlayanlara gore.sen demekki bir hafta gec yumurtladin.sirada bebisi gormek var kalp atislarini gormek var insallah.kontrole ne zaman cagirdi

Tamam cnm miske ozel mesaj attim ama donus olmadi onunkileri dagitalim kimler burda ben okuyamam evim kalabalik belki yarin aksam ama yarina kadar bitmesse kalanlari ben okuyp bitircem aksamina yeni listeni yaparim
Ben birinin mazereti olur diye 2 tane okudum istersen dahada okuyabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…