hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

oglak_kadini oglak_kadini arkadaşım ben 2 hafta yokum izne ayrılıyom. ınternette yok evimde nasıl yapalım. çıkart istersen beni lesteden yada 1 haftada 1 kişi okuyoz ben 6 tane iki haftalık berreeden sonraki iki kişi için ( kitapseverim kitapseverim ve @BabamIn_KIzIyIm )alayım nasıl dersin. ne yapalım.

T
oglak_kadini oglak_kadini arkadaşım ben 2 hafta yokum izne ayrılıyom. ınternette yok evimde nasıl yapalım. çıkart istersen beni lesteden yada 1 haftada 1 kişi okuyoz ben 6 tane iki haftalık berreeden sonraki iki kişi için ( kitapseverim kitapseverim ve @BabamIn_KIzIyIm )alayım nasıl dersin. ne yapalım.
Tamam cnm sen iki hafta siradaki arkadaslara 3er tane oku listeden cikmana gerek yok

T

Tamam cnm sen iki hafta siradaki arkadaslara 3er tane oku listeden cikmana gerek yok
hay allah razı olsun ben okurum beni okudu dersin. hatta birazdan okurum 6 yasini allaha emanet olun. net bulursam gittiğim yerde hemen bağlanmaya çalışırım.

Tamam cnm rahat ol iznini gule gule kullan bende o kaddar yogunum ki nasil yetistiricem bilmiom baska okumalarim da var hafta sonu kv kp gorumcem enistem iki yegen bendeler Allah yardimcim olsun bu gece odaya kapancam okuyabildigim kadar okuycam
hay allah razı olsun ben okurum beni okudu dersin. hatta birazdan okurum 6 yasini allaha emanet olun. net bulursam gittiğim yerde hemen bağlanmaya çalışırım.

Tamam cnm rahat ol iznini gule gule kullan bende o kaddar yogunum ki nasil yetistiricem bilmiom baska okumalarim da var hafta sonu kv kp gorumcem enistem iki yegen bendeler Allah yardimcim olsun bu gece odaya kapancam okuyabildigim kadar okuycam
latifleride unutma tatlım.

latifleride unutma tatlım.
Unutmadim ama hic vaktim yok hatta gitmeden mutlu umutlu ile babamin kiziyimin latiflerini baska birine versen cok iyi olur benim icin yuk onlqr sirtimda su anda bu aksam yemek yapicam yarin gelcekler laz boregi sarma yapicam alisverisim var cok yogun pazartesi yine ayni tempoda devam ederiz

Unutmadim ama hic vaktim yok hatta gitmeden mutlu umutlu ile babamin kiziyimin latiflerini baska birine versen cok iyi olur benim icin yuk onlqr sirtimda su anda bu aksam yemek yapicam yarin gelcekler laz boregi sarma yapicam alisverisim var cok yogun pazartesi yine ayni tempoda devam ederiz
ben okurum ozaman canım 1000 taneydi ikisinin top 2000 okurum.

canım benim için okunan ya-latifleri ben senin adına da 1.000 adet okudum. bilgin olsun. sıkıntı yapma.

mutlu-umutlu içinde senin adına olan 1.000 adet ya-latif okudum canım.

Son düzenleme:
Ayyyy gercektenmi.bazi insanlar kismet nasip acarlar.bu topinge mine sayesinde geldim hamileyim dedi neler okudun dedim hergun yasin okuyorum dedi kendimi burda buldum.bende cok kismet acarim klomen kullananlarda iki kisiyle tanistim mineyle seda ikiside hamile kaldi.bakarsin bende senin kismetini acarim.adin ne buarada benim belgin
Insallahhh cnm ben de fatma b

üzülme canım nooolur bak benım de bu ay asılamam ıptal oldu hem şimdi senın donmus yumurtan da vardır onlar yapılır bıcdahakıne aynı sıkıntıları cekmessın bende cok agladım yhaaaa anlıorum senı ama ne yapalım daha vaktı gelmedı[/QUOTE]
Memnun oldum fatmacim

Ben de belgincim cok memnun oldum
Insallahhh cnm ben de fatma b

üzülme canım nooolur bak benım de bu ay asılamam ıptal oldu hem şimdi senın donmus yumurtan da vardır onlar yapılır bıcdahakıne aynı sıkıntıları cekmessın bende cok agladım yhaaaa anlıorum senı ama ne yapalım daha vaktı gelmedı
Memnun oldum fatmacim[/QUOTE]

canım benim için okunan ya-latifleri ben senin adına da 1.000 adet okudum. bilgin olsun. sıkıntı yapma.

mutlu-umutlu içinde senin adına olan 1.000 adet ya-latif okudum canım.
Ayyy Allah razi olsun cok fena dert etmistim nasil yetistirecegim diye su telasim bi gecsin fazla fazla okurum insallah

X