hep beraber Yasin-i Şerif okuyoruz

adrenalin nasılsın canım ne zaman gideceksin dr
ıyıyım cnm burnumun tıkanıklıgı devam edıo ama atesım agrım kalmadı yarın 8:40 da randevu aldım baklım kan verırım ıkı saat sonra yaklasık öğreneırım kesın sonucu ınsallah guzel olur yukselmıs olur ınsallah adet olmadım daha

ıyıyım cnm burnumun tıkanıklıgı devam edıo ama atesım agrım kalmadı yarın 8:40 da randevu aldım baklım kan verırım ıkı saat sonra yaklasık öğreneırım kesın sonucu ınsallah guzel olur yukselmıs olur ınsallah adet olmadım daha
inş canım dua ettim sana akşam allah kabul etsin inşşş

canım sende kasık ağrısı oldu mu bata 10 gün var kasık ağrısı var bende neden acaba

eger düzenli gırip bıldırımde bulunacaksan bır sonrakı lısteye alıcam senı arkadasım
BEN HER GÜN 1 TANE OKURUM. AMA KİME OKUCAĞIMIZI BANA SÖYLE NAMAZDAN SONRA OKUYAYIM. ALLAH TÜM DERTLERİMİZE DERMAN OLSUN.
ERKEK KARDEŞİM KASIM TERCİHLERİNDE ATANSIN . AMİN.
EŞİM İDDAA VE SİGARAYI BIRAKSIN. AMİN.
ANNEM İYİLEŞSİN. ESKİSİ GİBİ KENDİ İŞİNİ KENDİ GÖRSÜN. AMİN
RABBİM BANADA HAYIRLI, SAĞLIKLI BİR BEBİŞ VERSİN. AMİN

BEN HER GÜN 1 TANE OKURUM. AMA KİME OKUCAĞIMIZI BANA SÖYLE NAMAZDAN SONRA OKUYAYIM. ALLAH TÜM DERTLERİMİZE DERMAN OLSUN.
ERKEK KARDEŞİM KASIM TERCİHLERİNDE ATANSIN . AMİN.
EŞİM İDDAA VE SİGARAYI BIRAKSIN. AMİN.
ANNEM İYİLEŞSİN. ESKİSİ GİBİ KENDİ İŞİNİ KENDİ GÖRSÜN. AMİN
RABBİM BANADA HAYIRLI, SAĞLIKLI BİR BEBİŞ VERSİN. AMİN
aminnn canım ınsallah canım sayı verıcem sana ıkı tane dıyelım sen ıkı taneyı okuyunca buraya okudum yazıcaksın zaten en fazla 3 dusecek cunku sayımız arttı bıraz bu lıste pazartesıye bıter ama mazeretı olan olursa onun yerıne okursun canım

aminnn canım ınsallah canım sayı verıcem sana ıkı tane dıyelım sen ıkı taneyı okuyunca buraya okudum yazıcaksın zaten en fazla 3 dusecek cunku sayımız arttı bıraz bu lıste pazartesıye bıter ama mazeretı olan olursa onun yerıne okursun canım
TAMAM CANIM HERGÜN 2 TANE OKURUM. ALLAH KABUL ETSİN

X