Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

kızlar 555 taneyi bitirmek üzereyim az kaldı tekrar giremeyebilirim okudu diye yazarsanız sevinirim

Tmm cnm çok saol. Allah razı olsun.Rabbim kabul etsin ins

cnm okumaya başladığın zaman haber verirsen iyi olur.listeyi gördüm okuyorum dersen
iyi olur cnm

okuyacagım demiş ama ses yok ( 24:00 e kadar gelmezse 4 e bolup yetiştirmeye calısırız canım dördümüz buradayız ..
touch, goalk+, nazliesma+, elanur84+

tmm cnm bekleyelim belki bitirip haber vercektir:)

Kızlar yeni listeyi yarın sabah müsait olan hazirlayabilir...

Huysuz Melek çıktı listeden.7 kisiyiz...

okuyacagım demiş ama ses yok ( 24:00 e kadar gelmezse 4 e bolup yetiştirmeye calısırız canım dördümüz buradayız ..
touch, goalk+, nazliesma+, elanur84+

Cnm okuyalim derseniz okuyalim.bu seferde fazla mı olur?

İns okumustur.biter INS demisti...Rabbim Kabul etsin INS hepimizin dualarini ...

Cnm okuyalim derseniz okuyalim.bu seferde fazla mı olur?

İns okumustur.biter INS demisti...Rabbim Kabul etsin INS hepimizin dualarini ...

evet canım ben de emın degılım ya okuduysa buraya yazmadıysa dıye en kotu ıhtımal okuyamadım derse o zaman mı tamamlayalım acaba :s Alalh nıyetımızı bılıyor yanı

evet canım ben de emın degılım ya okuduysa buraya yazmadıysa dıye en kotu ıhtımal okuyamadım derse o zaman mı tamamlayalım acaba :s Alalh nıyetımızı bılıyor yanı

evet cnm Artik duruma gore bakariz...eger freware den ses gelmezse okuyup tamamlariz yarin ve yeni listemizi hazirlariz INS napalim..Rabbim INS kabul eder dualarimizi . hadi iyi geceler

:) iyi geceler canım ben de yorgunluk ve uykusuzluktan perişanım ama beklıyodum.. öyleyse ben de uyuyayım :))

okuyan canlar hepiniizn agzına saglık Allah razı olsun.. Rabbımhakımızdan hayırlısını versın ınsallah...
yarın gorusmek uzere.. ıyı geceler

bu nasıl bir dua istesek biz de okuyabilir miyiz ? bana da okur musunuz ki çok lazım:2:

evet cnm Artik duruma gore bakariz...eger freware den ses gelmezse okuyup tamamlariz yarin ve yeni listemizi hazirlariz INS napalim..Rabbim INS kabul eder dualarimizi . hadi iyi geceler

cnm yanlız benim bildiğim 3 günde okunması lazımdı toplu olanlarda yani üç gün dolduğuna göre eğer arkadaş okumadıysa bozuldu o durum

nazliesma 559 tane (709 okundu)

touch 555 tane (555 okundu)

elanur84 555 tane (705 okundu)

ececimx 555 tane ( 555 okudu heralde :)

goalk 555 tane (555 tane okudu)

Turkuaz 555 tane ( 555 tane okudu)

Huysuzmelek 555 tane(255 tane okudu)

freeware .555.tane

kızlar yarın a kadar bekleyelim freware okumazsa yada bir haber vermezse bölüşüp okuruz.bu arada böyle yapanları listeden çıkaralım diyorum ben kendi adıma.okuyamayabilir insan ama haber vermeliyiz bu durumda burda bölüşüp okunur şimdi okudu mu okumadı mı bilmiyoruz okusak fazla olucak okumasak eksikalacak ?????????????

cnm yanlış anlamayın ama benim bildiğim toplu okunanlar 3 günde bitmek gerekiyo ve malesef benim dileğim için olan bozuldu arkadaş okumadıysa ki okumadığını düşünüyorum bu durumda yani bu yarın bölüşsek olmadı neyse okuyanların canı sağolsun zaten benim dileğimin olacağıda yoktu bi ümitdedim buda cuk oturdu benim için okuyan arkadaşlara okuyup listeden ayrılıcam Allah a emanet olun

canım benim onun orasını ALLAH C.C. bilir kabul edende o etmeyende o. olmadı benim dileğim diye düşünme kitaplarda 3-4 gün diyo ama onun orasını ALLH bilir.

Cnm sakin oyle dusunme.Sen kabul olcagini dusun INS Kabul olur ve de hamile topigindeki arkadslar 7 gunde okuyorlar..

Cnm dilegin hayirliysa olur INS..hayirli deilse olmasin.

Dileğinin kabulü bu duaya bağlı deilki.illa bu duayı okuyunca kabul olacak kesindiye bir şey yok...

Sözünü tutan 6 kisiyiz.Hem okurken herkesin niyeti diye niyetlenirsek diğer okuduklarından da nasiplenirsin cnm

sağolun kızlar ben zaten sizinkileri okuycam yani öyle çekip gitmiycem inşallah size faydam olur...

Bacim beni de sozunu tutmayanlara eklemissin sagol yani ( okudum yani az da olsa :))))))))

Saka biyana ( sakaydi cnm bnnm sakin alinma emi ) keske haber werseymis ya uzuldum smdi

En azindan okudum ve eksigi tamamlamissiniz bnm okuyamadigimi..sewinmistm ama arkadas hic ses seda vermemis uzuldum cok ( .

Demem o ki, gunluk ne yasayacagimiz belli olmas bgun bnm eksigim oldu yarin bi baskasinin olabilir kesin okurum kacari yok diyebilen olmas heralde ALLAH bilir izin verirse okunur..

Keske haber wereydi iyiydi ...

Ama goalk bacim lutfen ole kotu dusunme emi adet tam olunca ewet cok daha iyi olur kapiyi acan anahtar diye yazilir fakat Allah bilir umitsizlige kapilmak yok asla hepimizde umitliyiz yarinlardan

Bu saat oldu daha yaticam yorgunum halsizim...

Nazli esma cnm ve diger tum arkadaslarim Allah yar yardimcimiz olsun insAllah hayirli geceler mucks

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…