Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

150 taneye niyet ettim 155+155+150 =465 geriye 90 tane kalıyor onu da okuyan olmazsa yıne yetiştiririz:)

Kizlar sagolun Allah razi olsun dun kotu bi ruya gordum ardindanda bugun zaten olumsuz bi olay oldu Allah bilir ama artik cok zora girdi ama sizlerin hep yanindayim insallah sizlerin ki kabul olcak ...

Kizlar sagolun Allah razi olsun dun kotu bi ruya gordum ardindanda bugun zaten olumsuz bi olay oldu Allah bilir ama artik cok zora girdi ama sizlerin hep yanindayim insallah sizlerin ki kabul olcak ...

Cnm Allah yardımcın olsun .Dua edip de birseyler istediğin gibi olmuyorsa.Olmaması hayırlidir cnm..

Sen Rabbim hayırlı ise olsun hayırlı deilse olmasın diye dua etmeye devam et..INS hakkinda hayirlisi olur..

Huysuzmelek de okumustu kendisine bu duayi ben de yardim etmistim.ve söyle demişti dileğim tam olarak olmuyor ama Guzel seyler oluyor demişti..

Rabbim büyük iste kulum vereyim demiş.. Bugün tamaliyoruz ins 4444 tane Olacak cnm.umudunu yitirme o dileğin olmaz baskası olur vakti zamanı gelince ins...

Kızlar 155 taneyi okudum,
Goalk duam kabul olmayacak diye düşünme bunu Allah'tan başka hiç kimse bilemez ilâhiyatçı tanidiklarima sordum öyle 3 günde 7 günde okumak gerekiyo diye bişey yokmuş sadece bitirebileceğin en kısa sürede okumalıymışsın tabi aylarca sürmeyecek ama belli bi süresi yokmuş sen ısrarla dua etmeye devam et.
Ne için niyet ettiysen İnşaallah hayırlısıyla olur

Sagolun canlar ben zaten hep hayirlisi olsun diyorum insallah bugunlerde gecer ve iyiki derim birgun ...

Salatı Tefriciye Duasını gece gündüz demeden okunabilecek en kısa sürede okuyup tamamlanmalıdır. Kesin bir gün bilgisi yoktur. En kısa sürede bitirmek daha uygun olanıdır.Bizlerde en kıza sürede okuyup bitirmeye çalışalım Allahın izniyle.

http://www.forumdas.net/konu/salati-tefriciye-duasi-kac-gunde-okunmali.221357/

canım kızıyorum bak sana boyle denir mi hiç... inancını neden yitiriyorsun ki.... olmuyorsa bin hayır vardır, oluyorsa bir hayır derler... lütfen silkelen....

Umitsiz olma bacim bak sana soyle anlatayim ve diger bacilarima

Oyle bi cikmaza girmistik ki anlatamam, yani benim ewlenmeden onceki kredilerimden sunlardanbunlardan buldular, tabi aileme cekmistim yanliz odeyemediler fln zaman asimini bekledik, neyse buldular 1tanesinden ...

Kocamla birbirimize girioduk , sole bole derken ...

Aileme soledim insAllah oder baban bakalim dediler... ole kalakaldim...kimseye bise diyemiorum elimden dua etmekten baska bise gelmiyor...

Alacagimiz wardi taaa gecen yazdan beri ( derler ya akrabayla dostla is yapma arana para girmesin diye ) aynen ole oldu ne dostluk kaldi ne bise ama kizima mama alacak bez alacak para yok com kotuyduk hersey ustuste gelmisti..

Iyice cikmazdaydik...yardim edenimiz yok borc girtlaga kadar..

Allahima yalwardim her namazimda her sabah namazimda da fetih ve vakia surelerini okudum tefriciyyeme dewam ettim

Ve bankadan aradiklarinda gercegi soledim bu para cok odeyemem dedim inanilmaz derecede indirim yaptilar az bise yatirdik gerisini yatircas .....

Bankayi hallettik sayilir bnm uzerime olan borclari .. simdilik tabi...

Kocamda tam cikmazdayken ne para gelecek ne de alacagimiz paradan ses seda yokken , patronu geldi toplanti icin... zam olmazsa ayrilacakti zaten

Ama Rabbim oyle buyukki hem zam aldi hemde 4 milyar prim werdi dusunebiliomusunuz

Ve yonetici olarak kocam olacakmis Kayseri subede ( amcamlarla birlikte calisio amcam emekli artik yoruldu ewinde oturcak yani )

Yanj demem o ki , Rabbimin kapisini israrla calmak gerekio ... ne kadar sukur etsek az .. dua agzimdan eksik olmuyo hic .... hep iyi seyler dusunuyorum

Yanliz dualarimi cok para icin degil, sadece bizi bu zor durumdan kurtarmasinj diledim hep

Az werip yalwartmasin, cok weripde azdirmasin Rabbim

Wazgecmeyin hic bacilarim noolur emi

sağolun canlarım ben sizin ümidinizi kırmak için söylemiyorum yanlış anlamayın ne olcağını bilemeyiz herşeyin hayırlısı olsun inşallah :)

sağolun canlarım ben sizin ümidinizi kırmak için söylemiyorum yanlış anlamayın ne olcağını bilemeyiz herşeyin hayırlısı olsun inşallah :)

Yok cnm bnm ne yanlis anlamasi ... Herkesin Rabbine yaklasmasi kendi icinde derecelendirilir dileginin olup olmamasi okuyanlarin pozitifligiyle ve icten yakarislariyla degerlendirir kendisi ama olmuyosa wardir bi hikmet ... sabir bitanem sabir..... bu dunya cok acimasiz olmus kotu riyakar insanlarla dolu ... sen asla wazgecme seytana uyma en sewdigi seylerden biri de bu seytanin emi cnm bnm dualarimizdasin sen ve diger arkadaslarimizda

Allah razi olsun cnm ne guzel yazmissin Rabbim bir daha zor gunler gostermesin INS cnm.Borclariniz bitsin INS..Evinizden huzur ,saglik ,bereket olsun INS cnm Rabbim INS herseyin hayirlisini nasip etsin .Amin

Allah razi olsun cnm ne guzel yazmissin Rabbim bir daha zor gunler gostermesin INS cnm.Borclariniz bitsin INS..Evinizden huzur ,saglik ,bereket olsun INS cnm Rabbim INS herseyin hayirlisini nasip etsin .Amin

Amiiiiin bitanem Amiiin icimizde burdaki hickimsenin de zannetmiorum ki zerre kadar kotuluk fesatlik olsun..burda toplandik cnki Rabbim istedi,bana daha cok dua edin de bnde hayirlisini wereyim diye

Bak su saat olmus dua bekliyoruz birbirimizden Rabbim dua ettiriyor bize bu bile bize bi isaret biliyor musunuz..bize kapisini calmamizi istiyor, iste de wereyim diyor... Rabbim sen ne buyuksun

Allah ewlerimizden huzuru bereketi neseyi saadeti sagligi eksik etmesin hayirlisini nasip etsin hepimize insaAllah .... Amiin canlarim Allah hepinizden birbirimizden de razi olsun

Yeni Listemiz Bugün Baslicağız 14.02.2014 16.02.2014. 24.00 Kadar

Herkes Okumaya Basladigini Haber Vericek

Başlarken 21 Kere Estagfirullah El Azim ve Etubu İleyh

1 Defa Euzu Besmele

Niyetimiz:Basta Turkuaz arkadasımızın ve diğer okuyan bütün arkadslarimizin hayırlı niyetlerini,dualarımızı hayirlisiyla kabul et Yarabbi...

Turkuaz icin Okuma Listemiz

nazliesma 744

touch 740

elanur 740

goalk 740

ececimx 740

Turkuaz 740

Herkes Okumayi Bitirdigi bilgisini Haber Vericek

Agzına saglık canım ne guzel yazmıssın... Amın Amın Amın.... duada ısrarcıyız cok sukur rabbim kabul etsin...

hayırlısıyla okuyacagız ınsallah yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…