Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

Bacim beni de sozunu tutmayanlara eklemissin sagol yani :KK43:( okudum yani az da olsa :))))))))

Saka biyana ( sakaydi cnm bnnm sakin alinma emi :KK16: ) keske haber werseymis ya uzuldum smdi

En azindan okudum ve eksigi tamamlamissiniz bnm okuyamadigimi..sewinmistm ama arkadas hic ses seda vermemis uzuldum cok :KK43:( .

Demem o ki, gunluk ne yasayacagimiz belli olmas bgun bnm eksigim oldu yarin bi baskasinin olabilir kesin okurum kacari yok diyebilen olmas heralde ALLAH bilir izin verirse okunur..

Keske haber wereydi iyiydi ...

Ama goalk bacim lutfen ole kotu dusunme emi adet tam olunca ewet cok daha iyi olur kapiyi acan anahtar diye yazilir fakat Allah bilir umitsizlige kapilmak yok asla :KK16: hepimizde umitliyiz yarinlardan :KK16:

Bu saat oldu daha yaticam yorgunum halsizim...

Nazli esma cnm ve diger tum arkadaslarim Allah yar yardimcimiz olsun insAllah :KK16: hayirli geceler mucks :KK66:

canım biz okumadığı için kızmıyoruz insanlık hali okuyamayabilir bi engel olur okuyamaz.biz okudu mu okumadı mı bilmiyoruz,ona kızdım kendi adıma okuyamayacaksada bir haber verse biz okurduk böyle yapmasına kızıyorum ben,

canım biz okumadığı için kızmıyoruz insanlık hali okuyamayabilir bi engel olur okuyamaz.biz okudu mu okumadı mı bilmiyoruz,ona kızdım kendi adıma okuyamayacaksada bir haber verse biz okurduk böyle yapmasına kızıyorum ben,

evet cnm.ben de kızıyorum .bu saat olmuş haber yok...kaç kisinin emegi sonuçta ....Nete mi giremedi veya bir aksilik olduysa yine kabul ...ama keyfi haber vermiyorsa yazık yani...
Dedik su gün su saate kadar okunup haber verilecek diye...

Bacim beni de sozunu tutmayanlara eklemissin sagol yani :KK43:( okudum yani az da olsa :))))))))

Saka biyana ( sakaydi cnm bnnm sakin alinma emi :KK16: ) keske haber werseymis ya uzuldum smdi

En azindan okudum ve eksigi tamamlamissiniz bnm okuyamadigimi..sewinmistm ama arkadas hic ses seda vermemis uzuldum cok :KK43:( .

Demem o ki, gunluk ne yasayacagimiz belli olmas bgun bnm eksigim oldu yarin bi baskasinin olabilir kesin okurum kacari yok diyebilen olmas heralde ALLAH bilir izin verirse okunur..

Keske haber wereydi iyiydi ...

Ama goalk bacim lutfen ole kotu dusunme emi adet tam olunca ewet cok daha iyi olur kapiyi acan anahtar diye yazilir fakat Allah bilir umitsizlige kapilmak yok asla :KK16: hepimizde umitliyiz yarinlardan :KK16:

Bu saat oldu daha yaticam yorgunum halsizim...

Nazli esma cnm ve diger tum arkadaslarim Allah yar yardimcimiz olsun insAllah :KK16: hayirli geceler mucks :KK66:

Çok saol cnm.Allah razı olsun :KK16::KK16: Cnm sen haber verdin:))) biz 6 kisi kaldık ondan öyle yazmistim :))))) okumak isteyip de okuyamamak ayrı .Allah korusun bir aksilik olsa Kimse okuyamaz ama haber verme imkanı varsa haber vermiyorsa o kötü ..
Rabbim kabul etsin ins...Ben de öpüyorum cnm .Allah'a emanet ol:KK54::KK54::KK54:

sağolun kızlar ben zaten sizinkileri okuycam yani öyle çekip gitmiycem inşallah size faydam olur...

Sen de saol cnm....cok haklisin ..elimizden geleni yaptık ama böyle oldu...

Salati Tuncina okurken hiç böyle olmamıştı.Buna 3 gün süre verdik ...ne yapacağımızı şaşırdık açıkcası....

Şimdiye yeni konuya başlamamız lazımdı...

bu nasıl bir dua istesek biz de okuyabilir miyiz ? bana da okur musunuz ki :KK43: çok lazım:2:

canım liste yapup sırayla okuyoruz listeye gıren arkadaslara.. dualar uzun ve mesguliyet gerektiriyor.. eger kesın okurum ..okuyamayacaksam da bilgilendiririm sizi dıyorsan gelecek listeye seni de ekleriz....

cnm yanlış anlamayın ama benim bildiğim toplu okunanlar 3 günde bitmek gerekiyo ve malesef benim dileğim için olan bozuldu arkadaş okumadıysa ki okumadığını düşünüyorum bu durumda yani bu yarın bölüşsek olmadı neyse okuyanların canı sağolsun zaten benim dileğimin olacağıda yoktu bi ümitdedim buda cuk oturdu benim için okuyan arkadaşlara okuyup listeden ayrılıcam Allah a emanet olun

goalk canım benım hiç olammıs bu yazdıgın ümitsiz olma lutfen ümitsizsen biz neden okuyoruz ? kendı hevesini de bizimkini de kırma boyle soyleyerek canım benım... sonucta bız de 3 gün dıye niyetlendik ama elimizde olmayan nedenlerden dolayı 4. gune tasındı... Allah bunu bilmezmi ki sen boyle dusunuyorsun ... O ol deyince oldurur.. lütfen bır duaya baglama... duada ısrarcı olmak lazım

sağolun kızlar ben zaten sizinkileri okuycam yani öyle çekip gitmiycem inşallah size faydam olur...

canım gelecek listeleri sözünde durabılecek arakdaslarla yaparız....

evet cnm.ben de kızıyorum .bu saat olmuş haber yok...kaç kisinin emegi sonuçta ....Nete mi giremedi veya bir aksilik olduysa yine kabul ...ama keyfi haber vermiyorsa yazık yani...
Dedik su gün su saate kadar okunup haber verilecek diye...

Ben de tepkiliyim boyle haber vermeyen arkadaslara... ben calısıyorum gun boyu dısardayım.. buyuk sehırde yasıyorum trafiği vs de var.. eve gelınce yorgun argın okumaya calısıyorum... Buradan da okunamamıslara yardım ettım her zaman... Lütfen biraz daha duyarlı olalım...

Bendr dua istiyorum Kizlar hergun bi taraflarimin agrimasinin kesilmesi keza psikolojimin daha duzgun olmasi esimle muhabbetimizin artmasi ve iyi bir kul olmak icin bu arada vereceginiz gorevlere acigim siz soyleyin bilmiyosamda ogrenir okurum ...

canım liste yapup sırayla okuyoruz listeye gıren arkadaslara.. dualar uzun ve mesguliyet gerektiriyor.. eger kesın okurum ..okuyamayacaksam da bilgilendiririm sizi dıyorsan gelecek listeye seni de ekleriz....

goalk canım benım hiç olammıs bu yazdıgın ümitsiz olma lutfen ümitsizsen biz neden okuyoruz ? kendı hevesini de bizimkini de kırma boyle soyleyerek canım benım... sonucta bız de 3 gün dıye niyetlendik ama elimizde olmayan nedenlerden dolayı 4. gune tasındı... Allah bunu bilmezmi ki sen boyle dusunuyorsun ... O ol deyince oldurur.. lütfen bır duaya baglama... duada ısrarcı olmak lazım

canım gelecek listeleri sözünde durabılecek arakdaslarla yaparız....

Ben de tepkiliyim boyle haber vermeyen arkadaslara... ben calısıyorum gun boyu dısardayım.. buyuk sehırde yasıyorum trafiği vs de var.. eve gelınce yorgun argın okumaya calısıyorum... Buradan da okunamamıslara yardım ettım her zaman... Lütfen biraz daha duyarlı olalım...

Cnm ben Turkuaz için liste hazirlicam ins bugün .Yeni kisi almayalım.6 kisi devam edelim....

Bendr dua istiyorum Kizlar hergun bi taraflarimin agrimasinin kesilmesi keza psikolojimin daha duzgun olmasi esimle muhabbetimizin artmasi ve iyi bir kul olmak icin bu arada vereceginiz gorevlere acigim siz soyleyin bilmiyosamda ogrenir okurum ...

Cnm Rabbim şifa versin ins.Esinle birlikte huzur mutluluk versin ins Rabbim..:KK16:

Biz yeni listeye başlıcaz cnm ins.Şuan karar aldık yeni kisi almicaz cnm...liste uzayında yetişemiyoruz.kusurumuza bakma cnm..

Yeni Listemiz Yarin Baslicak 14.02.2014 16.02.2014. 24.00 Kadar

Turkuaz icin Okuma Listemiz

nazliesma 744

touch 740

elanur 740

goalk 740

ececimx 740

Turkuaz 740

Herkes Okumaya Basladigini Haber Vericek

Başlarken 21 Kere Estagfirullah El Azim ve Etubu İleyh

1 Defa Euzu Besmele

Niyetimiz:Basta Turkuaz arkadasımızın ve diğer okuyan bütün arkadslarimizin hayırlı niyetlerini,dualarımızı hayirlisiyla kabul et Yarabbi...

nazliesma 744

touch 740

elanur 740

goalk 740

ececimx 740

Turkuaz 740

Herkes Okumayi Bitirdigi bilgisini Haber Vericek

arkadaşlar sizden ricam lütfen okuyamayacaksak yada okumamıza engel olan bişey olduysa burdaki arkadaşlara haber verin en azından biz burda paylaşıp okuyalım böyle bi durumda

Herkes Okumaya Basladigini Haber Vericek

Başlarken 21 Kere Estagfirullah El Azim ve Etubu İleyh

1 Defa Euzu Besmele

Niyetimiz:Basta Turkuaz arkadasımızın ve diğer okuyan bütün arkadslarimizin hayırlı niyetlerini,dualarımızı hayirlisiyla kabul et Yarabbi...

nazliesma 744

touch 740

elanur 740

goalk 740

ececimx 740

Turkuaz 740

Herkes Okumayi Bitirdigi bilgisini Haber Vericek

X