Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

kızlar ben 100 tane daha okudum biraz dinleneyim 50 daha okuycam
KALAN EKSİĞİMİZ 150 TANE :) BİTİRENLER LÜTFEN YARDIM EDİN 150 TANEYİDE BİTİRELİM :)[/QUOT
E]

Ben kendiminkileri okudum bitti şükürler olsun..559 tane

şimdi kalan 150 taneyi okuyucam ins:KK16:

Eksik kalmadı :KK16:

canım benim teşekkür ederiz ben aldığım 50'yi bitirdim 150'yide sen okursan eksiği bitiriyoruz ağzına yüreğine sağlık canım :)

nazliesma 559 tane (559 okundu)

touch 555 tane (500 okundu)

elanur84 555 tane (705 okundu)

ececimx 555 tane

goalk 555 tane

Turkuaz 555 tane

Huysuzmelek 555 tane(255 tane okudu)

freeware .555.tane

HADİ KIZLAR BİTİRİYORUZ AZ KALDI :)

nazliesma 559 tane (559 okundu)

touch 555 tane (555 okundu)

elanur84 555 tane (705 okundu)

ececimx 555 tane

goalk 555 tane

Turkuaz 555 tane

Huysuzmelek 555 tane(255 tane okudu)

freeware .555.tane

kızlar gizli saklı işte okudum tamamladım... yetiştiremezsek aksam yardım edecegım ınsallah

Kizlar INS okumuslardir .Haber gelmedi.

Freeware okuyucam demisti.INS okumustur..

Ececimx ve Turkuaz dan hic haber yok.verdigimiz sayiyi gorduler mi acaba???

Cnm Rabbim Kabul etsin INS.Agzina yuregine saglik :KK16: nasil sevindim biliyormusun cnm.Bir de haberin olmadiysa diye uzuldum..keske haber verseydim diye :KK54:

INS tamamlariz ve yarin yeni listeye baslariz:21::21::21:

Haberim vardı canim keşke ben girip haber verseydim okuyorum diye :KK17:
:KK16: Çok şükür bitirdim kaç gündür agrilarim vardı bugün okudum çoğunu diğer kızlardan haber varmı

goalktan bile haber yok onun dileği için okunuyo arkadaşlar böyle yaparsanız bu listenin sonu gelmez :KK43: yani aman aman bitmeyecek bir sayı değil ki bu eğer bitiremiyosanız yardım edelim

goalktan bile haber yok onun dileği için okunuyo arkadaşlar böyle yaparsanız bu listenin sonu gelmez :KK43: yani aman aman bitmeyecek bir sayı değil ki bu eğer bitiremiyosanız yardım edelim

cnm goalk 400 lerdeyim yazmisti .okuyordur mutlaka..HErkes haber verirse daha iyi olur...

Son düzenleme:
Haberim vardı canim keşke ben girip haber verseydim okuyorum diye :KK17:
:KK16: Çok şükür bitirdim kaç gündür agrilarim vardı bugün okudum çoğunu diğer kızlardan haber varmı

Cnm cok gecmis olsun.Rabbim sifa versin INS..2 arkadastan haber gelmedi cnm sadece:KK16:Bekliyoruz bakalim INS haber gelir...:KK54:

kızlar 555 taneyi bitirmek üzereyim az kaldı tekrar giremeyebilirim okudu diye yazarsanız sevinirim

X