Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

Amin .Cnm cok saol.:13: Guzel haberler duydum ya cok sukur. mutlu olmana sevindim cnm.Mutlulugun daim olsun ins cnm.MasallahDua ediyorum cnm aklima geldikce.Rabbim hakkinizda hayirlisini nasip eder ins.Rabbim hayirli mutlu evlilik nasip eder ins.

Amin .Cnm cok saol.:13: Guzel haberler duydum ya cok sukur. mutlu olmana sevindim cnm.Mutlulugun daim olsun ins cnm.MasallahDua ediyorum cnm aklima geldikce.Rabbim hakkinizda hayirlisini nasip eder ins.Rabbim hayirli mutlu evlilik nasip eder ins.

mutluyum onla ama kafam çok karışık canım ya :26::26: .Dün telefonda konuştuk bir an evel nişanı yapalım diyo ama ben napacağımı bilmiyorum

mutluyum onla ama kafam çok karışık canım ya :26::26: .Dün telefonda konuştuk bir an evel nişanı yapalım diyo ama ben napacağımı bilmiyorum

Cnm hakkinda hayirlisi olur ins. once soz kesilir.bence once soz keselim de aranizda yuzuk takin sonra nisan yaparsiniz daha iyi olur..Cnm bir de sen gurbete gitmeye hazirmisin.ilerde senin icin cok sorun olurmu.Bazi kizlar gurbete gitmek istemez.bazisi da gider.Kafana takilan butun konulari iyice dusun cnm.Rabbim yardimcin olsun ins.Aceleye gelmez ins.Hayirlisi olur herseyin icine sinerek evlenirsin ins

canım gurbet olması şöyle sorun;evlenirsek ankaraya gidicem,ankarada çalıştığım kurumdan biriyle görüşmüştüm geçen sene oaçıdan istemiyorum yoksa sorun değil.kafamın karışması birilerinden olumlu yada olumsuz düşünmemi sağlayacak sözler duymaya ihtiyacım var ama kimse hiçbişey demiyo Korkuyorum ama seviyorumda bu nasıl bi duygu karmaşası .Bana güven diyo çok güzel mutlu günlerimiz olacak diyo işallah öyle olur ,ama kötü ihtimalleride düşünüyorum hakkımızda hayıtlısı olur umarım NOLURR DUALARINIZDA YER VERİN BANA ....

ayrıca nişan için geldiğimizde nikahta yapalım ki eş durumundan tayinin çıksın diyo 2 ay'ı bulur zaten tayinimin çıkması .birbirimizi tam tanımıyotuz o yüzden böyle düşünüyorum heralde ama o bana nası bu kadar güvenebiliyo .Hakkımda hayırlı neyse umarım o olur .Eğer hayırsızsa rabbim tez vakitte bi engel koysun yok hayırlıysa en tez vakitte :) yuvamızı kurmatı nasip etsin

Amin cnm.Belki de boylesi daha hayirli olur.Bazen uzatmak da iyi olmuyor.uzadikca gereksiz yere puruzler cikabilliyor.Rabbim hayirlisini nasip eder ins cnm sen
gonlunu ferah tut Hayirli ise olsun hayirli deilse olmasin ins:13:

Son düzenleme:
Amin cnm.Belki de boylesi daha hayirli olur.Bazen uzatmak da iyi olmuyor.uzadikca gereksiz yere puruzler cikabilliyor.Rabbim hayirlisini nasip eder ins cnm sen
gonlunu ferah tut Hayirli ise olsun hayirli deilse olmasin ins:13:

canım benim iyi dileklerin için teşekkür ederim bende hayırlıysa olsun hayırsızsa olmasın diyorum ALLAH'ta umarım hayırlı olanı nasip eder.Darısı bütün bekarların başına olsun işallah .Haftasonu gelebilecek mi bilmiyorum umarım gelirler ben artık ona bağlı olduğumu gösteren onunda bana bağlı olduğunu gösteren bi yüzük taşımak istiyorum parmağımda .Gelişmeleri hep sizle paylaşıyorum inanın ki akrabalarımın çoğunun haberi yok sizler bana çoğu zaman akrabadan arkadaştan ötesiniz HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM KIZLARRRRR

kızlar biz bu ara nazara geliyoruz heralde dün bayağı bi tartıştık o kadar üzüldüm o kadar ağladım ki sabah kalktığımda gözlerim şişmişti .Nedense birbirimizi yanlış anlamamız ,akşam kabus gibi rüyalar gördüm ,İTİRAF EDEYİM BEN BU ÇOCUĞU ÇOK SEVİYORUM ONU KAYBEDİCEM DİYE ÇOK ÜZÜLDÜM(aşık mı oldum naptım ben )sabah mesaj attım ve barıştık çok şükür .Buara herkes bizi konuşuyo nazara geldik heralde nazar için ne okuyayım kızlar,ONU SEVİYORUM BEN

hiç moralini bozma olmazsa da bi hayır vardır dersin bırak elalemin ne diyeceğini en hayırlısı olsun inşallah hakkında çok fazla düşünme

Allah razı olsun canım

merhaba cımcıme arkadasım kusura bakma canım arkadasım duanı daha yenı okuyabıldım allahım kabul eylesın canım amiiin :)

kumeyl duasını okudum rabbım dualarımı kabul eyledı asım işe gırdsı allah razı olsun kızlar bana yardımcı oldugunuz ıcın beni bu duayla tanıstıran arkadasımızdan allah razı olsun :)

Kızlar bende katılabilirmiyim aranıza.. Çok satfa var tek tek okuyamadım.. Yeni listeniz varmı? Hangi dua kaçtane okunuyor kaç günde??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…