Hep basit KADIN muammelesi görüyorum....

+ 1

İlave olarak Aylin, hani yazmışsın ya üç dil biliyorum bilmem kaç ülke gezdim ben bebeyimmm diye. Hah işte ufkun o kadar geniş olsa tutup bunu dert etmezsin zaten. Ummmurunda bile olmaz ki milletin lafı. Senin libidosal bir sıkıntın var sevişsen geçer sanki.

Ha bir de sexy değil seksi yahu. Her kelime Türkçe ama seks neden İngilizce ?
Havalı oluyr şekerim :halay:

doğal seksi kadınlar basit görünmez, bir kot tişörtle, doğal makyajla buram buram seksidir mesela, seks konuşmak da yakışır bu kadınlara, vaovv olursun. ama biraz zorlama bir seksapel varsa (zamanında seksi şempanze vardı bilmem bilir misin, onun gibi işte) evet basit durur, sakil durur, yakışmaz.
bence tarzını bir gözden geçirmelisin, giyimin, tavrın, konuşmaların yapay görünen bişey var mı... baktın yok o zaman senin kuruntundur.
bi de şu sevişme olayına girersek, sen ya sevgili yap kendine ya da güvenilir kişilerle kısa süreli ilişkiler yaşa, friends with benefits olayları sana göre değil, aşık olmaya meğillisin, kendini bir anda kafanı yastığa gömmüş ağlarken bulursun.

Valla "Ay bana güldü kesin vericek" diyen erkeklerin olduğu bir ülke burası. "İstemiyorum dedi kesin naz yapıyor hehe" diyenleri de yanına ekleyince, iki güleryüz, hoşsohbet, kendine güvenli kadın görünce neler düşünmezler hesap et.

Ama senin konunda şöyle bir farklılık gözlemliyorum. Rahatım, bağımsızım, güçlüyüm vs. diyorsun. Bu nedenle de çekinmiyorsun etrafındakilerden evet. Ama birazcık mahrem olarak kalsa, kendine saklasan, hayatına girecek olan adama ya da adamlara saklasan daha iyi olacak.

Geçen konunda da yazılmıştı mesela, sadece cinsellik olan bir birlikteliği yürütemez gibi görünüyorsun diye. Sonradan bir şeyler hissetmişsin, üstelik daha birlikte olmadan, adam da arazi olmuş.

Diğer ilişkinin ne biçim bittiğini biliyoruz. Adamın ne pislik çıktığını da biliyoruz. Güven sorunu yaşaman çok normal. Ama bu süreci daha sakin yaşamaya çalış. Geçer gider, daha çok gençsin, karşına seveceğin ve sevilebileceğin biri çıkar. Bunu dert etme bence. Çok rahatsız oluyorsan biraz filtreleyebilirsin hareketlerini, konuşmalarını.

Fransada sevişmek cinsellik normal ve alelade olabilir.

Ama türkiyede sürekli sevisiyoruuum sevisecegiiim ahanda sevismek uzereyiiiim. Diye bahsedersen en basitinden kadınlar hile eh ama got ötede sevis derler.

Konusurken de konu nasıl sekse gelir mesela? Normal konulardan bahsedemiycek arada bir bu konulardan bahsedecek kadar vizyonsuz oldugunu sanmiyorum aylin.

Hayatında özel bir yeri olmayan insanlarla konuşman seni midern über entellektüel yapmaz. Hatta genel kanı konsomatrislik yap da rahatla be artık olur.

Burada görüyorum çünkü bazıları sürekli seksten bahsederek marjinal oldugunu zannediyorlar ne acı. Sen de bu hataya düşme.

Yobaz biri degilim ya da kapalı fikirli de degilim, ama dışarıdan çok çiğ duruyor be ablacım bu seks muhabbetleri.

Sorunum aslında erkeklerin geneli.
Neden onların gözünde basit bir kızmış gibi görünüyorum ?

Sex i sevdiğim için mi ? Sex tenkonuşmaktan çekinmediğim için mi ?
Her akşam sevişmek istediğim için mi ?

Sanırım erkeklerin geneli her akşam sevişmek istediğini bilmiyodur ya da herkesle seks konuşmuyosundur

Türkiyede senin düşüncene yakın erkek bulamazsın maalesef kendisi öyle olsa arkadaşı akıl verir :kahve:

Seksi olabilirsin ama o seksiliği ne derece taşıdıgın önemli yani böyle fingirdek fingirdek dolaşan bir tipsen basit görünürsün yok gayet oturaklı nerde napıcagımı biliyorum diyosan o zamn sana kmse bast gözyle bakmaz ki zaten basit kadın ne demekki? Çok aşağalayacı bir kelime.

Aylin senin beynin seyinde galiba.. konunun basinda kendini ovmussunde ovmussun.. ove ove bitirememissin.. sonra bir sevismek konusuna takili kalmissin.. her satirinda sevismek sevismek sevismek :işsiz::işsiz::işsiz: eskortmusun nesin kizim sen ? :ukala: sonrada erkekler beni basit zannediyor eeee normal yani surekli cinsellik konusursan.. :ukala: birde ayooool bende uc dil biliyorum ne var bunda yani.. :sinirli:

Doğal görünenlerdenim bir arkadaş yazmış cevap vereyim.
Moda tasarımcı olduğum için giyinmeyi bilerdenim.

Örneğin hiç makyaj yapmam, sadece rimmel ve blush sürerim.
Giyinmeyi iyi bilirim, aynı zamanda moda danışmanlığı da yapıyorum.

Bir çoğunuz mesajımı anlamamışsınız... Benim sitemim aslında insanlar neden bu kadar duygusuzlaştı...

Ben duygularımı kaybetmek istemiyorum ve sanki kaybediyor gibiyim yavaş yavaş.
Ayrıca ben önüme gelenle sevişmedim.
Sadece eski sevgilim ile birlikte oldum. ilişkimiz de 4 yıl sürmüştü.

aylin bana,özgüven ile bencillik hatta narsizim arasındaki farkı kavrayamamış, güzellik ile seksilik kendini bilmek ile kendini ifşa etmek arasında bir yerde sıkışıp kalmış, ne istediğini biliyor gibi görünen ama aslında tüm hislerini cinselliği ile örtmeye çalışan elinde bir şey olmadığı için sadece kendini överek ayakta durabilen bir kadın imajı verdi.

X