Hep basit KADIN muammelesi görüyorum....

Yok kendiylesorunlucum
Ben fake bir üye değilim.
Mune arayabilir, kazen arayabilir mail atabilir.
Hepsini detaylıca anlatırım. Kendimi ailemi.
Hiç sıkıntı değil.
Psikiyatrm ve raporum da var.
Paylaşırım
Bakalım sonunda benden özür dileyecekler mi

Herkes seni hedef almış Aylin ama ben seni çok iyi anlıyorum. Sen neden kadınlık ve seks üzerine gidiyor ilişkiler diye kaygıdasın. Misal seninle seks düşünen kişiye duygunu acınca adam arazi olmuş. Çünkü his Yok duygu yok maalesef karşıda. senin gibi düşünen insan çok azdır bu ülkede. belki burda rahat ifade ettiğin için öyle imaj çizmiş olabilirsin. Günlük hayatında hadi seviselim diye millete sarkmıyorsundur keşke bunu kavrayabilseler...

Ben bu aylinin fuckbody konusunu ağzım açık okudum, tabi yaşanıyordur böyle şeyler ama ben ilk kez bu kadar yakın tanık oldum
Kendi fikri belki ama içten içe üzüldüm, 25 yaşında bir insan kendine nasıl bunu yapmayı layık görür, yine söylüyorum herkesin kendi hayatı beni ilgilendirmez ama üzüldüm tanımasamda, şimdi de yapmış olmadığına seviniyorum.
Yorumları okumadım , bu işler bana ters, herkesin fikri kendine
Konu sahibinin konusuyla ilgili olarak ta; fb , friends w benefits gibi şeyleri kaldırabilecek olduğu için dışarıdan öyle görünüyordur diyorum, yine söylüyorum yargılamak bana düşmez ama bu tip şeyler insanın fıtratına ters

İsteyen istediği gibi yaşasın...
Herkese saygı duyarım...
Lakin herkes herseyi kaldıramaz...
Bende yurtdışında doğdum orda büyüdüm
Ancak orada bile bazı normlar var...
Hersey o kadar rahat değil...
FB sex bu konularda sürekli konuşanlar hakkında genel bir kanı zaman içinde oluşur zaten...
Bu da senin deyimiyle " basitlik " olarak algilanabilir...
Yalnız anlamadigim şey B bibibibiy
Bu fb olayını konustugun adam seni öyle görmüyor. İstifa edip kimi yoruma göre " kullanmak " dahi istemedi seni... Bak bu düşünmen gereken bir mevzuu...

@heyoheyoheyo Pray.... Pinkcaramel...
Ne desem bilemiyorum. Ama benim şahsi fikrim Aylin kendini müdafaa edebilir. Ona sexten bahsettiği için kızarak aslında farkına varmadan onu egale ediyorsun...
26 yaşında yaşını başını almış bir genç kız var karşımızda... Sırf libidosu yüksek diye...
Sürekli iyi değilim ruh sağlığım iyi değil deyip durmani da manasız buluyorum...

Arkadaşlar ben aylin im başka hesabım da burda yok.
Şu an çalıştığım ve işte olduğum için hemen cevap veremiyorum.

İsteyen bana özelden mesaj atabilir. Sorun değil benim için kimseden gizlim saklım yoktur.
Hata @BaBing e de sorabilirsiniz beni reel de tanır kendisi

Bunun dışında konu saptı bayyaaa. Sapmasak daha iyi olurdu. Kavga etmeyelim lutfen ve polemiğe girmeyelim.

Beni bilen bilir daha önce polemiğe girdiğimi gördünüz mü ?
Konularımda benim gibi düşünmeyenlere hiç saldırdığımı gördünüz mü ?

Bunun dışında @MissCherryBlossom a %100 katılıyorum ve beni anladığı için çok teşekkür ediyorum.

Ağzına sağlık be kadın. Ben yazıcaktımki sen döktürmüşsün.

Birde yok mu şu laflar ifrit oluyorum. Yok sex Türkiye de tabu, yok bilmem ne yok bla bla, yahu valla millet çatır çatır sevişiyo kimsenin kimseden utanması kalmadı, kimin eli kimin cebinde belli değil. Ha farkımız ne Avrupadan bunun böle açık açık konuşulmaması, seni beğendim adamım sevişmeye ne dersin, seni hissetmek istiyorum adamım, toplumun tabusu varmışmışda onu aşamamışda iki kültür arasında kalmış. Ya Allah aşkına buna kültür diyosanız eksik kalsın ya.

Hani zaten millet miğde bulandırıyor, bide aylin derecesinde bi rahatlıkla yaşansa yada Avrupa derecesinde miğdem kaldırmazdı benim.

Ben bi insanın sadece sex benim ihtiyacın sende hoş çocuksun aramızda çekim var hadi sex konuşalım ve sevişelim şeklinde yaklaşımını kendi düşünceme göre korkunç buluyorum. Cinselliğe evet ama bu kadar basitleştirilmesine hayır. Benim için sevişmek sevmekten gelir. İnsan sevmediği bi insanla böle özel bişeyi yaşamamalı.

Kadında çok özel erkekde aralarındaki yaşanan cinsellikde. Sevişmek için evliliği bekle derseniz buna tabu derim. Ama yok herkesle sex konuşulmuyo bilmem ne diye tabu var denmesin.

kendi adıma özür dilemicem, kazenin mune ablanın seninle konuşması onlara hayatını anlatman değil ki mesele, işte ben o anlattığın ya da anlatacağın hayata inanmıyorum,inandırmak zorunda da değilsin ben burda tamamen konuyu sen kendi üstüne çektiğin için düsüncelerimi paylaşıyorum

Prayciğim, hitabım doğrudur umarım.
Bildiğim kadarıyla avukattın, eşinle meslektaştınız, sorunlu bir kayınvaliden vardı. Sonra ayrıldınız, sen de galiba şu an bunun ardında kalanlarla mücadele ediyorsun değil mi?
Bu da banlı olduğun için aktifleştirdiğin ikinci hesabın. Fakat şimdi aylinle isimleriniz neden yan yana?
Nasıl oldu da durum bu hale geldi. Açıklamak istersen buyur, yok dersen de sen bilirsin tabi.

Ben konuyu üstüme çekmedim. Sen bana saldırdın. Zaaflarım olduğunu bile bile.

Ayrıca neden sürekli seks konuştuğumu algıladığınızı anlamadım.
Ben sanatçı bir kişiliğe sahibim fazla duygusal ve romantik bir insanım.

Burda içimi döküyorum ve dertlerimi paylaşıyorum bu yüzden açık seçik konuşuyorum sizler ile.Ama normal hayatımda her zaman seks konuştuğum yok.

Ama bir gerçek te vardır ki konu açıldığında tabiki de seks konuşmaktan gocunmam hiç bir zaman.

Her konuya açığım her konuyu konuşurum.

Ayrıca tekrar dan belirtme gereği duyuyorum ben önüme gelnle yatmıyorum yatmadım.

Bir kere aşık oldum ve sadece o kişi ile birlikte oldum.

+1

KAtılıyorum.
Beni anladığın için çok saol canım benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…