Hep basit KADIN muammelesi görüyorum....

Prayciğim, hitabım doğrudur umarım.
Bildiğim kadarıyla avukattın, eşinle meslektaştınız, sorunlu bir kayınvaliden vardı. Sonra ayrıldınız, sen de galiba şu an bunun ardında kalanlarla mücadele ediyorsun değil mi?
Bu da banlı olduğun için aktifleştirdiğin ikinci hesabın. Fakat şimdi aylinle isimleriniz neden yan yana?
Nasıl oldu da durum bu hale geldi. Açıklamak istersen buyur, yok dersen de sen bilirsin tabi.
Kendisiylesorunlucum
Ben aylinle hiç buluşmadım ki.
Bir sanalda arkadaşız.
Bunu kim nereden çıkardı bilmiyorum.

Neden insanların bana saldırdığını da anlamıyorum. Aok sen bana hakaret etmedin. Ettin demedim ki zaten.
Sadece beni tetikledin.

Arkadaslar pray zaten kabul ediyor psikolojik sorunlari oldugunu. Uzerine gitmekle durumu daha da kotulestiriyorsunuz.

Daha sakin bir zamanda ozelden konusabilirsiniz ama toplu yapmayalim sunu.

Ayrıca neden sürekli seks konuştuğumu algıladığınızı anlamadım.
Ben sanatçı bir kişiliğe sahibim fazla duygusal ve romantik bir insanım.

Burda içimi döküyorum ve dertlerimi paylaşıyorum bu yüzden açık seçik konuşuyorum sizler ile.Ama normal hayatımda her zaman seks konuştuğum yok.

Ama bir gerçek te vardır ki konu açıldığında tabiki de seks konuşmaktan gocunmam hiç bir zaman.

Her konuya açığım her konuyu konuşurum.

Ayrıca tekrar dan belirtme gereği duyuyorum ben önüme gelnle yatmıyorum yatmadım.

Bir kere aşık oldum ve sadece o kişi ile birlikte oldum.
tam olarak sorunun nedir B bibibibiy ?
karıştırıyorsun tam ifade edemiyorsun.
seks konuşmam diyorsun konu açılınca konuşurum diyorsun.
konuşuyorsan en yakınlarınla konuşuyorsundur.
seni hafif kadın gören kim anlamadım ki ben.
nasıl bir ortamdasın sen?
herkes seni konuşturup konuşturup dalga mı geçiyor nedir yani?

Kendisiylesorunlucum
Bir sanalda arkadaşız.

Neden insanların bana saldırdığını da anlamıyorum. Aok sen bana hakaret etmedin. Ettin demedim ki zaten.
Sadece beni tetikledin.
Hayır yani şimdi neden aynı kişiymişsiniz gibi şüpheler belirdi?
Yani diyorsun ki buradan arkadaşız, konularına da yazdığım için böyle oldu diyorsun doğru mudur?

Aylin, siz daha önce sadece cinsellik amaçlı bir ilişki yaşama isteği duyduğunuzu belirten bir konu açmadınız mı?
Hatta bu adamla sevişecek gün ayarlamaya çalışıyordunuz..
Sonra neden beni seks objesi olarak görüyorlar diye sormaya hakkınız pek yok gibi.
Basit ya da zor kadın?bu sıfatı ben belirleyemem. Ama 'hoş' bir durum değil.

Evlilik dışı cinsel ilişkiye karşı olmasam bile şu tarz ilişkileri kaldıramaz kendime yakıştırmazdım.

Benim arkadaşım benim seni çok seviyorum :KK200: bana gel pazar görüşelim konuşalım

Kendisiylesorunlucum
Bir sanalda arkadaşız.

Sadece beni tetikledin.

ben kendi adıma konu sahibinin üstteki mesajından çıkardım reelde görüştüğünüzü, üstüne sen de hararetlice çok güzel seksi kendine baktırıyo diyince...kaldı ki banane görüşedebilirsiniz

konuyu baştan okuyanlar için çok iyi anlattım kendimi diye düşünüyorum

Neyse ya benim devreler yandı
Son yorumum da fuckbuddy olayını bile makul görüyorsan sana basit kadın gözüyle bakanlara hiç takılma derim.

Kendisiylesorunlucum
Bir sanalda arkadaşız.

Sadece beni tetikledin.
ee yakınen görüşmüyormusunuz siz?
aylin öyle yazmıştı??

offf kimse benim mesajlarımı okumuyor.
herkese herkese saldırıyor.

yapmayın etmeyin en azından benim konularımda kavga etmeyin.

benim biri ile kavga ettiğimi gördünüz mü hiç ? polemiğe girdiğimi gördünüz mü hiç ?
bana saldıranlara bile cvp vermem sorun çıkmasın diye.

lütfen rica ediyorum yapmayın kavga etmeyin saldırmayın birbirinize.

ben gidiyorum.

ben kendi adıma konu sahibinin üstteki mesajından çıkardım reelde görüştüğünüzü, üstüne sen de hararetlice çok güzel seksi kendine baktırıyo diyince...kaldı ki banane görüşedebilirsiniz

:KK70: bak yine yandı devrelerim

İyi de konu sahibesi önüme gelene yazılıyorum dememiş ki. Hoşlandığım beğendiğim biri olunca ben de kur yaparım, herkes kur yapar bence bu basitlik değil.

Yani eğer dediğin gibi olsaydı
Kur yapmak ve etkilendiği adama yürüme gibi
Yaptığın basitlik diyen en son üye bile olamazdım.
O anlatıyor sen başka ben başka anlıyoruz demek ki.
Artık hangimiz doğru anlıyor bilemiyorum.

ee yakınen görüşmüyormusunuz siz?
aylin öyle yazmıştı??

ben öyle birşey demedim nerede dedim.
kendisi benim sosyal medya da görmüştür sadece fotoğraflarımı yani.

burda sadece babing le görüştüm yuz yuze pray ile mesajlaşıyoruz sadece.

arkadaş kimsenin kimseye saldırdığı yok, tövbe Yarabbim yaa amma demagoji yapıldı, bir üyeyle ilgili duygularımı dile getirdim konuyu başka üyelere getirince dayanamadım hoşuma gitmedi ve bunu dile getirdim merak eden açar baştan okur yahu, saldırıpta ana avrat sövdük sanki haa

Pazar bana gel görüşelim demediniz mi ? Canım arkadaşım falan. Geçen gün başka bir konuda pray o taraflara gelicem sana da uğrayayım gibisinden yazmıştı. Pray ile sizin ifadeleriniz tutmuyor.

Benim arkadaşım benim seni çok seviyorum :KK200: bana gel pazar görüşelim konuşalım

te burda dedin adamı hasta etmeyin yahu göz var okuyoruz

Pazar bana gel görüşelim demediniz mi ? Canım arkadaşım falan. Geçen gün başka bir konuda pray o taraflara gelicem sana da uğrayayım gibisinden yazmıştı. Pray ile sizin ifadeleriniz tutmuyor.

ilk görüşmeyi ayarlamaya çalışıyoruz.

E görüşmüyorlarmış bak. Bana gel demiş ama daha görüşmedik diyor Aylin. Gel de ilginç deme şimdi.

Sadece sevişmek istiyorsanız duygu aramayacak obje gibi görülme kısmını fazla dert edinmeyeceksiniz.
Ediyorsanız da severek yapacaksınız. Bu kadar basit...
Ama dediğim gibi bence cinsel çekim duyduğunuz birinden aynı zamanda karakter olarak bana hayranlık duysun, normal zamanda da saygı duysun beklentisindesiniz anladığım kadarıyla.

X