Hep basit KADIN muammelesi görüyorum....

senden nefret etmiyorum, seninle ilgili negatif elektrik aldığımı yazıyorum ve yalnız da değilim sanırım
Oo sitenin yarısı beni seviyorsa yarısı da sevmiyor.
Umrumda mı dersen pek değil.
Aslında umrumda. Sadece her neyse işte.
Sağlıklı mıyım dersen o da değil.

Karsimda daha sevgili bile degilken sexten bahseden birisi ister kadin ister erkek olsun benim gözümde basittir net...

Pray yeni hesap açtım dediğin hesabın açılım tarihi 11 temmuz 2016 yani vardı zaten
Yok ben bu hesabı yine böyle kendimi tutamayıp kendimi kadın düşmanı bir ifadeye karşı açacaktım. Tuttum kendimi dedim kızım ban yersin.

Hesabı şimdi aktifleştirdim. Mune bulur zaten.

Bu kadar çok seks, sevişmek falan derseniz normal bence.
Her akşam sevişmek falan.
Bunu istiyorsanız seveceksiniz sevgili bulacaksınız evleneceksiniz falan, yoksa ruhsuz duygusuz sürekli libido yüksek her cinsel çekim duyduğunuz kişiyle sevişmek istiyorsanız o da sizinle istiyorsa bu cinsel objelik olur zaten duygusuzca bir şey olur, çünkü sevişiyorsun geçiyor olay bu.
Bence iki türlü de etkilemek istiyorsunuz, bu konuşmalarınız davranışlarınızı sadece cinselliğe bağlamasın karakterinize de hayranlık duysunlar... O zaman karşınızdaki kişilere karşı daha seçici olacaksınız ya da dediğim gibi sevgi olacak arada sonra yaşayacaksınız... Ya da duygu aramayacaksınız sadece cinsel çekim duyduğunuz birinde.

Valla Aylin sorun bizim toplum.

Gelen cevaplara baksana. Herkes sana cinsellik yasadin, cinsel isteklerin var diye diye zaten basit kadinsin yazmis bunu yazanlar da kadinlar, erkekleri sen dusun. Bizim memlekette kadinin libidosu olmaz, namusu olur, evlenmeden sevisirsen kullanilirsin vs vs vs anla iste.

Ben de senin gibiyim ama tek farkla ben Turkiye'de dogup buyudum, simdi yurtdisinda yasiyorum, hic senin gibi problemlerim yok. Erkekler direkt ciddi iliski dusunduklerini bastan soyluyorlar, kimse beni hafif, basit, yollu vs gormuyor. Yani sorun sende degil, bakan gozlerde, kafada. Istanbul'un havasi suyu guzel ama bu toplum sana bu sekilde davranacak bunu kabul et fazla beklenti icine girme.

Bir üye daha vardı, düzenli olarak konu açardı. Site olarak benimsemiştik onu, kendi çapında idolleşen üyeler oluyor burada ya hani? O da öyle olmuştu. Sevgilisi, hayatı vs. konulardan takip edildiği kadarıyla ilgi çekiciydi. Sonra bir baktık ki sahte çıktı. Yani biraz üzülmüştüm.
Olmayacak şey değil oluyor bazen, bu sefer de aynı durumla mı karşı karşıyayız dersek de, olabilir. Ama Mune onaylamadan evet öyle diyemem şahsen ben.
Ama sahte olmamasını diliyorum şahsen. 2-3 hesapta farklı kişilik profilleri yaratıp buna zaman harcamış birileri beni üzer. Yani kandırılmak vs. umrumda olmaz. Çok yalnız birisidir, belki kötü şeyler yaşamıştır diye düşünürüm. O yüzden böyle bir şey olmamasını diliyorum.

Oo sitenin yarısı beni seviyorsa yarısı da sevmiyor.
Umrumda mı dersen pek değil.
Aslında umrumda. Sadece her neyse işte.
Sağlıklı mıyım dersen o da değil.
konu niye senin üzerinde dönmeye başladı?
bir de bu konuyu niye bu kadar sahiplendin?
B bibibibiy ne bişey diyen yok eden yok.
kaldı ki kendi de kendini pekala ifade edebilir.
onun kendisi hakkında söylemediklerini sen neden söylüyorsun?
vs.vs.:))

Gelen cevaplara baksana. Herkes sana cinsellik yasadin, cinsel isteklerin var diye diye zaten basit kadinsin yazmis bunu yazanlar da kadinlar, erkekleri sen dusun. Bizim memlekette kadinin libidosu olmaz, namusu olur, evlenmeden sevisirsen kullanilirsin vs vs vs anla iste.

Ben de senin gibiyim ama tek farkla ben Turkiye'de dogup buyudum, simdi yurtdisinda yasiyorum, hic senin gibi problemlerim yok. Erkekler direkt ciddi iliski dusunduklerini bastan soyluyorlar, kimse beni hafif, basit, yollu vs gormuyor. Yani sorun sende degil, bakan gozlerde, kafada. Istanbul'un havasi suyu guzel ama bu toplum sana bu sekilde davranacak bunu kabul et fazla beklenti icine girme.
Eşimin arkadaşı geldi fransadan. Kadınlar bizi tek gecelik ilişki için kullanıyor artık. Kimseyle uzun süreli ilişki yasayamiyorrum diye aglanmisti. Feci uçurum var aslında.

Bir üye daha vardı, düzenli olarak konu açardı. Site olarak benimsemiştik onu, kendi çapında idolleşen üyeler oluyor burada ya hani? O da öyle olmuştu. Sevgilisi, hayatı vs. konulardan takip edildiği kadarıyla ilgi çekiciydi. Sonra bir baktık ki sahte çıktı. Yani biraz üzülmüştüm.
Olmayacak şey değil oluyor bazen, bu sefer de aynı durumla mı karşı karşıyayız dersek de, olabilir. Ama Mune onaylamadan evet öyle diyemem şahsen ben.
Ama sahte olmamasını diliyorum şahsen. 2-3 hesapta farklı kişilik profilleri yaratıp buna zaman harcamış birileri beni üzer. Yani kandırılmak vs. umrumda olmaz. Çok yalnız birisidir, belki kötü şeyler yaşamıştır diye düşünürüm. O yüzden böyle bir şey olmamasını diliyorum.
Mervoshhu mu diyorsun ? bir o vardı
Bir de başka kızın fotolarını benim diye tanıtan bir kız vardı 17 yasında
Deşifre olunca anlatmıştı hatta

Site yöneticileri beni ararsa onlarla konuşurum da. Benim için sıkıntı yok. Kendimi uzun uzun amlatırım.

Ben sadece yalnız ve takıntılıyım. Biraz da boşverdim.
Açıkçası umrumda da değil. Boşverdim yanş

Ya öğlen arası yemekteydim ama telefondan okudum tüm mesajları.

Gelen cevaplara baksana. Herkes sana cinsellik yasadin, cinsel isteklerin var diye diye zaten basit kadinsin yazmis bunu yazanlar da kadinlar, erkekleri sen dusun.

Ama ben buna hiç katılmıyorum.
Cinsellik yaşadığı yada cinsel istekleri olduğu için değil
Çok kaba olacak ama başka kelime ile ifade edemicem
Arandığı ve bunu yansıttığı için öyle düşünülüyor.

Bu kısmı sana cevap olarak değil genel olarak yazacağım :)

Yine kadınlık yada erkeklik bir durum değil bu.
Bir erkek düşünün
Sürekli kur yapan, gözleriyle sevişen,
3 kelime konuşuyorsan 2 si bel altı olan..
Ne düşünülür. Sizi bilmiyorum ama ben direk yav**k bu der geçerim.
Basit gelir.
Basit olarak değerlendirdiğin bir şeye de değer vermezsin.

konu niye senin üzerinde dönmeye başladı?
bir de bu konuyu niye bu kadar sahiplendin?
B bibibibiy ne bişey diyen yok eden yok.
kaldı ki kendi de kendini pekala ifade edebilir.
onun kendisi hakkında söylemediklerini sen neden söylüyorsun?
vs.vs.:))
E bana yazıyorlar. Napayım ben cevap vermezsem duramam.

Ama ben buna hiç katılmıyorum.
Cinsellik yaşadığı yada cinsel istekleri olduğu için değil
Çok kaba olacak ama başka kelime ile ifade edemicem
Arandığı ve bunu yansıttığı için öyle düşünülüyor.

Bu kısımı sana cevap olarak değil genel olarak yazacağım :)

Yine kadınlık yada erkeklik bir durum değil bu.
Bir erkek düşünün
Sürekli kur yapan, gözleriyle sevişen,
3 kelime konuşuyorsan 2 si bel altı olan..
Ne düşünülür. Sizi bilmiyorum ama ben direk yav**k bu der geçerim.
Basit gelir.
Basit olarak değerlendirdiğin bir şeye de değer vermezsin.

İyi de konu sahibesi önüme gelene yazılıyorum dememiş ki. Hoşlandığım beğendiğim biri olunca ben de kur yaparım, herkes kur yapar bence bu basitlik değil.

Kullanıcı adı merve bilmem ne değildi, isim vermek de istemiyorum ama sanırım aynı kişiden bahsediyoruz.
Deşifre oluncaki halleri beni üzmüştü. Ya arkadaşlar öyleyse bile çok üzerine gitmeyelim.
Sonuçta bir forum sitesinde farklı bir kişiliğe bürünerek ne elde edecek ki bir insan? Yani demek ki amacı olmadan bir şey yapmış, demek ki bir sıkıntı var.
Ne bileyim ya ben böyle düşünüyorum nedense...

Kullanıcı adı merve bilmem ne değildi, isim vermek de istemiyorum ama sanırım aynı kişiden bahsediyoruz.
Deşifre olunca ki halleri beni üzmüştü. Ya arkadaşlar öyleyse bile çok üzerine gitmeyelim.
Sonuçta bir forum sitesinde farklı bir kişiliğe bürünerek ne elde edecek ki bir insan? Yani demek ki amacı olmadan bir şey yapmış, demek ki bir sıkıntı var.
Ne bileyim ya ben böyle düşünüyorum nedense...
O deşifre oldugu hallerdeki anına ben de çok üzülmüştüm ne yalan diyeyim, böyle de bir manyağım :KK70:

breakingbadd' i diyorsunuz 17 yaşındaki. Onu biz deşifre etmiştik epey olaylı bir konuydu o. Aylin' in sahte olmadığını biliyorum yani sanmıyorum pray ve aylin aynı kişi olsun.

X