Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
Youtubeta vardir izleyebilirsin :) balik sevmem ama hamsi vs cok guzel temuzlerim. Anam herufun sever cocuklarina yaparsin diye ogretmisti:))
Ben karadenizliyim balığın icinde büyüdüm. Temizlemeyi biliyorum annem hep gosterirdi. Ama bugün kadar hazira kondum. Alir baliği yogururum bile, Accik icim almiyor parmak parmak delmeyi baliklari
Ayrica bali sevilmez mi gecende demistin sevmiyorum diye. Bence sans ver biraz uc ogun yerim ben ya

Ay ne guzel yaa: ) bende hic o isik yok keske olsa.. zaten etcil degilim ben hic. Et aramam tavuk ehh.. balik yemem.. sucuk salam sosis o da yok:)) bolca ot vercenbana

Aynı fikirdeyim. Babam bizi her hafta sonu pikniğe getirirdi. Evlenince o günleri aramiyor değilim. Eşim pek sevmiyor mangal işini, pikniği
hayırlı akşamlar :)
Benimki de çok sevmez ama ailece gidersek o yapar ama bugün bendeydi mangal işi :) malum tek el sarili yine odunu falan o buldu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…