Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
İlk günlerki gibi ağır değil çok şükür canım .
kahvaltı falan yapabılıyorum artık . Akşam yemegı olarakda çorbayla idare ediyorum .
Gunaydin kizlar..

Canim ben 9 ay bulanti yasamis olarak diyitumki:) nane sakizi iyi geliyor.. birde limonu bile soyup meyve gibi yiyodum birde limonu kokluyodum o da ferahlik veriyodu bana. Iyi bi yani oldu hamilelik boyunca hasta olmadim hic usutme vs. Zaten hamileligim bastan sonra kadar arizali gecti o ayri

İlk günlerki gibi ağır değil çok şükür canım .
kahvaltı falan yapabılıyorum artık . Akşam yemegı olarakda çorbayla idare ediyorum .
Gunaydin kizlar..

Canim ben 9 ay bulanti yasamis olarak diyitumki:) nane sakizi iyi geliyor.. birde limonu bile soyup meyve gibi yiyodum birde limonu kokluyodum o da ferahlik veriyodu bana. Iyi bi yani oldu hamilelik boyunca hasta olmadim hic usutme vs. Zaten hamileligim bastan sonra kadar arizali gecti o ayri

Gunaydin kizlar..

Limon çok yıyorum bende birde turşu ikisi bulantıma çok iyi geliyor.
Normalde de çok limon yerdım . Allaha şükür grip bile zor olurum . İnşallah yınne öyle olur . Çünkü griplerim biraz ağır geçiyor . :110:

X