Yöresel Tarif Hemşerim memleket nire ? Yöresel Yemekler, Yöresel Tatlar Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz Yöresel Yemek tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
İlki sezeryan, ikisinin arasında 1 sene var o yüzden doktorum riske atamam bunu da sezeryanla alırım diyor, seçim hakkım yok yani ama hayırlısı ya acısızı yok ki bünün kabullendim
Yok canim onun icin demedim, muhim olan saglicakla kurtulunda bi sekilde geciyor sukur.

Yok canim onun icin demedim, muhim olan saglicakla kurtulunda bi sekilde geciyor sukur.
Anladım canım planlı tarih olunca sordun da bende ilkinde biraz zor toparlanmıştım, normalle de bir şansımı denemek istiyordum nasip değilmiş, O yüzden öyle açıklama geldi, içimi dökme gibi oldu

Anladım canım planlı tarih olunca sordun da bende ilkinde biraz zor toparlanmıştım, normalle de bir şansımı denemek istiyordum nasip değilmiş, O yüzden öyle açıklama geldi, içimi dökme gibi oldu
Her dogum seklinin bi kotu tarafi var illaki.. ben ikisindende korkuyodum :)) geciyo gidiyo ama sanki ben dogurmadim gibi.. cocuklarima bakiyorum bazen evin icinde iyiki olmuslar diyorum.. rabbim her isteyene cifter cifter basip etsin

Kızla bugün pazardan balik aldim ama bugun yarin yapamicam. Daha sonra yapayim diyorum. Dondurucuya nasil atayim temizleyip yıkayıp mi, yoksa direk oldugu gibi mi. Annem temizlemeden atiyor, cikarinca temizliyor. Bende bazen temizlenmis balik fazla geldiyse atiyorum kalani buzluga, bisey olmuyo. Sizce nasil atiyim. Temizlemeden at deeyiverin useniyorum suanda

Temizlemeden at o halde bak annende atıyormuş:)

Ikiside olur:)) temizleyip atinca acil yapacaginda bi sudan gecirip koyarsin tencereye bence:)) ama ikiside olur yani

Simdiden hayirli dogumlar canim.. saglikla kucagina al insallah.

Ikiside olur:)) temizleyip atinca acil yapacaginda bi sudan gecirip koyarsin tencereye bence:)) ama ikiside olur yani
Hafta içi yaparım muhtemelen, normalde aldığım gun yaparim ama bugün yarin yemek var. cok güzel göründü baliklar gozume pazarda uygundu birde aldim. Acikcasi hic istavrit temizlemedim ben, hatta balik temizlemedim. Normalde balikcidan alir temizletirim. Napcam bilmiyom

Youtubeta vardir izleyebilirsin :) balik sevmem ama hamsi vs cok guzel temuzlerim. Anam herufun sever cocuklarina yaparsin diye ogretmisti:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…