Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

kızlar ben koşu bandımla yeniden buluşmaya gideyim hazır kendimi iyi hissediyorkene :) kendinize cicicicicicicicicicici bakın :) seviliyorsunuz. tanıştığıma çok çok memnun oldum sonra görüşürüz

sen böyle boşan gel boşan gel dersen şutlarlar tabi bizi burdan sonra adaşım olmadan olmazki muhabbette ne güzel sarmıştı offf off bak gördünmü üzüldüm şimdi tey tey tey

hemen gönderdin beni ne meraklıymışsın beni göndermeye bide halay çekiyor gidicem diye onlar benim kalbimin ne kadar temiz olduğunu biliyolar bi kerem hıhhh

Çalışırken de başka alternatiflere bakılmıyo ki kuzum yaa bakalım kısmet ne diyim gün geçiriyorum işte..

Akrabaların,ailen arkanda en azından canım,bizler ne yaşadığını tam bilemiyoruz ama bu kadarıyla bile mutsuz olduğunu görebiliyoruz..

Hoşgeldinn Neşe'cim ben Gülin

bak şimdi benimki hem kalıplı hem uzun hem dolgun ben hem kısa hem zayıf hem tıfıl bizim kadar olamazsın

Eki Görüntüle 503624 ahanda böyle bişeyiz

Fotoğrafa koptummm

kızlar nerelerde oturuyosunuz ? :44orayı atlamışız?)

Ben Çorlu'da yaşıyorummm sen nerde oturuosun bakalım kuzucuk?

İnşallah hep böyle iyi olursunuz canım. Aman ailesine dikkat :)

Nasıl bu kadar uzak olabilirsiniz ki ? NE geçti bu kadar canım aranızda ya ?

Haklısın çalışırken başını kaldıramaz insan. Belli bir yaştan sonra iş değiştirmeleri daha zor oluyor o bakımdan demiştim ama daha önünde seneler var senin canım.

Evet çok şükür hepsi arkamda. Bizimki bana soruyor bu kararında akrabaların da hem fikirler mi diye, tüm sülalem benim arkamda dedim. Birkaç defa soruyor onlar da mı öyle düşünüyor diye... Onun yanında olacaklarını felan mı sandı naptı ?
Ya canım belki ilerde daha da zorlanacağım ama şuandaki halimden daha iyidir heralde. İnsanız ya kimsenin kimseyi aşağılamaya hakkı yok.

günaydın kızlar:)
neler kaynatmışsınız öyle...
büşralar ikiniz de hoş geldiniz kızlar:)))))))))

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin.............................
Günaydınnn herkesee

Eski hatunlar geri gelmişş Hoşgeldiniz bayanlar

Veee yeni biri katılmış aramıza sen de Hoşgeldin Gözde'cim

Nasılsınız canlar?

merhaba gülincim.ben iyiyim sen nasılsın tatlım???

İNŞALLAH CANIMM.bir tek bu zaten .ama şimdi bişey demiorum konu açıldığında tekrardan sölücem emin olsıun diye.

zennubecim hoşgeldin nasılsın?

Maşallah sana böyle devam et çalışmaya, kendi ayaklarının üzerinde dur...
aynen öyle valla 5 yıldır ssk ödeniyor o konuda şanslıyım hayata baya erken atıldım
Fotoğrafa koptummm

Ben Çorlu'da yaşıyorummm sen nerde oturuosun bakalım kuzucuk?
istanbulluyum ben abla şehir çocuğuyum ben
Nasıl bu kadar uzak olabilirsiniz ki ? NE geçti bu kadar canım aranızda ya ?
neler geçmediki detaya girersem yeni konu açmış olurum baya bi uzun hikayem var aslında annem babam ayrı ben annemle konuşmuytorum bu kadar kısa ve net
günaydın kızlar:)
neler kaynatmışsınız öyle...
büşralar ikiniz de hoş geldiniz kızlar:)))))))))
hoş bulduk canımmm sende hoş geldinnn

esencim annesi biraz garip,

yemek yerken bile iğneleyici laflar söylermiş.dokundururmuş.

işte hala sen evlenmedin diyormuş senin yaşındakiler çocuk sahibi oldular diyormuş

babsı daha iyi yaklaşıyor bu duruma evlenip napıcak bzim gibi mi olsun diyormyş:)

annesi biraz sabırısız kadın sanırım..

iyi
arkandan çok dedikodunu yapar o zaman

ya benim annem biraz garip bi insan bayramda ilk babama değil anneme gelememizi ister gitmezsen aylarca konuşmaz küser onda kalmamızı istemez ama sonra darılınca biz ona gitmeyince kendi kıyametleri koparırr gelmiyorlar diye yemek yeriz ananeniz dediniz böyle böyle dedi beni istemiyorlar orda sizin yedikleriniz gözlerine batıyor diyor ki ananem deden öyle insan değiller annem maaşımı almama yakın can ciğeri kuzu sarması maaşım bitsin param yok anne nasıl alıyım dediğimdede zaten sizin paranız bana hiç olmadı der... bu sadece olayların detaya girilmemeiş hali hepisnin bi detayı var

İNŞALLAH CANIMM.bir tek bu zaten .ama şimdi bişey demiorum konu açıldığında tekrardan sölücem emin olsıun diye.

zennubecim hoşgeldin nasılsın?

Söylemekten ziyade ne kadar ailesine düşkün, hayatının neresinde tek başına hareket edebiliyor mu bunları gözlemlemen lazım. Tabiki ilk başta hemen bilemezsin ama hani bu açıdan bakarsan olaya birşeyler hissedebilirsin. Bunları niye şimdiden söylüyorum ; duygusal boyuta daha fazla girmeden bunları bilirsen daha iyi olur. Sonuçta sen bu kişiyle anlaşırsan ilerde evlilik niyeti ile de görüşüyorsun değil mi ?
Ben oturup konuşma yapmıştım ailesi ile ilgili, en çok korktuğum şey de kendi ailesinin ön plana çıkmasıydı. Daha evlenmeden bunları biliyordum. Kendisine de özellikle üzerine basa basa söylemiştim ama boşunaymış. Hissetiğim birkaç şey de oldu ama insan duygularına da yenik düşebiliyor bir de şu noktada kader demekten başka birşey kalmıyor aslında.
O yüzden baştan gözünü dört açacaksın duygusal anlamda ilerlemeden :)

Canım Allah yardımcın olsun tabi canım her insan aynı olgunlukta olacak değil. Olgunluğun da yaşla bir ilgisi olduğunu sanmıyorum. Sadece yaş ilerledikçe tecrübeleniyorsun , hayattan ders çıkarmayan için de tecrübenin de bir önemi olmuyor.
Biraz siz baba tarafında göründüğünüz için size cephe alıyor anneniz belli...
Kaç kardeşiniz bilmiyorum ama herkese tavrı böyle ise ondan dolayıdır diye aklıma geliyor.
Benim kayınvalide de çocuklarıma zararlı olur mu olmaz mı diye düşünmeden sürekli kapris yapardı. Sürekli yanlarında olsun isterdi. Kafalarının etlerini yerdi ama çocukları inan çok sabırlıydı. Ama psikolojileri de normal değil hiçbirinin...
O yüzden kendine zarar gelmeyecek şekilde idare edeceksin yapacak birşey yok. Zaten beraber yaşamıyorsunuz sanırım. Babanla mı yaşıyorsun ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…