Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

valla bana yaparmış gibi geldi ben senden korktum biz senle hiç karşılaşmayalım sen beni sever gibi yapar döversin falan :18:

sonra senin ağzımı burnunu sevmek zorunda kalırım

aaa alelade tehdit var burda sayın site forum internet devlet vatan millet sakarya yöneticileri lütfen bir el atın tehdit ediliyorum koruma istiyorum :2: hayır seni duyanda benim dövüş sporlarıyla ilgilendiğimi sanacak epi topu voleybol oynuyorum yüzüyorum o kadarık valla bak. tamam bi ara taekwondo ile uğraşmış oılabilirim ama asla kötü amaçlara yönelik kullanmadım kullanmam

kuzum o topa vurmak ne pamuğu top yapıp ta mı voleybol oynuyorsun . deliye bak güç ister o biraz tabi beni dövmek değil topa vurmak sen sinirlenince vur topa vur topa benim kendime hayrım yok sana zararım hiç olmaz
kıbrıstayım ben

wwoww çok sertti bu uzak kalmışsın kuzm bize evli misin? :26: bekar mı :26:

topa vurunca gidiyor sinir stress valla birde üstüne yorgunluk hayır idmandan maçtan sonra gelsen dövsen gıkım çıkmaz yeminle elimi kolumu kaldıramam..

topa vurunca gidiyor sinir stress valla birde üstüne yorgunluk hayır idmandan maçtan sonra gelsen dövsen gıkım çıkmaz yeminle elimi kolumu kaldıramam..

bide sözde kas yapıyor kızımız boşuna kızım fos çıkışta görüşelim ozman seninle

evliyim
yoksa ne işim var burda yaa
yaşanmaz burda

pek sevmedim kıbrısı ben

bursada teyzem var ha osmangazide en azından osmangazi diye hatırlıyorum

kız şunu koymuşsn ya ben ona üzgn canı sıkkın diye bakıyorum

osmangazide orhangazide var hangisi olduğunu öğrende gel benim bursada olduğum bi vakit görüşelim ay sen bakma benim ifadelere yeniyim ben dedim ya aklıma ne eserse koyuyorum öylesine ifade yavaş yavaş öğrenicem hepsinin anlamını

daha bugün geldik olay çıkardık bakarmsın sayfalarca yazıyoruz :26: kovucaklar bizi valla basıcaklar depüğü totomuza

ya bi anlamı yok zaten ifaderin ruh haline göre koy bana göre öyleydi ondan dediydim Kız orhangaziyi biliyorum köy ordada akraba çok var osmangazi bursa merkezdeler teyzemler görüşürüz bi ara kısmet olursa

daha bugün geldik olay çıkardık bakarmsın sayfalarca yazıyoruz :26: kovucaklar bizi valla basıcaklar depüğü totomuza

Yandan halimem yandan
Seviyom seni candan
Seviyosan candan
Boşan gel kocandan

BEN BAKARIM SANA

sen böyle boşan gel boşan gel dersen şutlarlar tabi bizi burdan sonra adaşım olmadan olmazki muhabbette ne güzel sarmıştı offf off bak gördünmü üzüldüm şimdi tey tey tey

ya bi anlamı yok zaten ifaderin ruh haline göre koy bana göre öyleydi ondan dediydim Kız orhangaziyi biliyorum köy ordada akraba çok var osmangazi bursa merkezdeler teyzemler görüşürüz bi ara kısmet olursa

inşallah inşallah kaç gel buralara şutlanmadan önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…