Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

valla bana yaparmış gibi geldi ben senden korktum biz senle hiç karşılaşmayalım sen beni sever gibi yapar döversin falan :18: :KK22:

sonra senin ağzımı burnunu sevmek zorunda kalırım :KK54: :KK16:

aaa alelade tehdit var burda sayın site forum internet devlet vatan millet sakarya yöneticileri lütfen bir el atın tehdit ediliyorum koruma istiyorum :2: hayır seni duyanda benim dövüş sporlarıyla ilgilendiğimi sanacak:KK22: epi topu voleybol oynuyorum yüzüyorum o kadarık valla bak. tamam bi ara taekwondo ile uğraşmış oılabilirim ama asla kötü amaçlara yönelik kullanmadım kullanmam :KK37::KK37:

aaa alelade tehdit var burda sayın site forum internet devlet vatan millet sakarya yöneticileri lütfen bir el atın tehdit ediliyorum koruma istiyorum :2: hayır seni duyanda benim dövüş sporlarıyla ilgilendiğimi sanacak:KK22: epi topu voleybol oynuyorum yüzüyorum o kadarık valla bak. tamam bi ara taekwondo ile uğraşmış oılabilirim ama asla kötü amaçlara yönelik kullanmadım kullanmam :KK37::KK37:
kuzum o topa vurmak ne pamuğu top yapıp ta mı voleybol oynuyorsun .:KK70: :KK9: deliye bak güç ister o biraz tabi beni dövmek değil topa vurmak sen sinirlenince vur topa vur topa :KK70: benim kendime hayrım yok sana zararım hiç olmaz :KK17: :KK30:
kıbrıstayım ben

wwoww çok sertti bu uzak kalmışsın kuzm bize evli misin? :26: bekar mı :26:

kuzum o topa vurmak ne pamuğu top yapıp ta mı voleybol oynuyorsun .:KK70: :KK9: deliye bak güç ister o biraz tabi beni dövmek değil topa vurmak sen sinirlenince vur topa vur topa :KK70: benim kendime hayrım yok sana zararım hiç olmaz :KK17: :KK30:

topa vurunca gidiyor sinir stress valla birde üstüne yorgunluk hayır idmandan maçtan sonra gelsen dövsen gıkım çıkmaz yeminle elimi kolumu kaldıramam.. :KK15:

evliyim :KK70:
yoksa ne işim var burda yaa
yaşanmaz burda

pek sevmedim kıbrısı ben

bursada teyzem var ha osmangazide :KK70: :KK52: en azından osmangazi diye hatırlıyorum :KK60:

:KK31: kız şunu koymuşsn ya ben ona üzgn canı sıkkın diye bakıyorum :KK19:

osmangazide orhangazide var hangisi olduğunu öğrende gel benim bursada olduğum bi vakit görüşelim :KK3: ay sen bakma benim ifadelere yeniyim ben dedim ya aklıma ne eserse koyuyorum öylesine ifade yavaş yavaş öğrenicem hepsinin anlamını :KK35:

daha bugün geldik olay çıkardık bakarmsın sayfalarca yazıyoruz :26: kovucaklar bizi valla basıcaklar depüğü totomuza :KK55:

osmangazide orhangazide var hangisi olduğunu öğrende gel benim bursada olduğum bi vakit görüşelim :KK3: Ay sen bakma benim ifadelere yeniyim ben dedim ya aklıma ne eserse koyuyorum öylesine ifade yavaş yavaş öğrenicem hepsinin anlamını :KK35:

ya bi anlamı yok zaten ifaderin ruh haline göre koy bana göre öyleydi ondan dediydim :KK9: Kız orhangaziyi biliyorum köy ordada akraba çok var osmangazi bursa merkezdeler teyzemler görüşürüz bi ara kısmet olursa :KK53:

daha bugün geldik olay çıkardık bakarmsın sayfalarca yazıyoruz :26: kovucaklar bizi valla basıcaklar depüğü totomuza :KK55:

Yandan halimem yandan
Seviyom seni candan
Seviyosan candan
Boşan gel kocandan

BEN BAKARIM SANA :KK16:

sen böyle boşan gel boşan gel dersen şutlarlar tabi bizi burdan :KK5: sonra adaşım olmadan olmazki muhabbette ne güzel sarmıştı offf off bak gördünmü üzüldüm şimdi :KK43::KK43::KK58::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:tey tey tey

ya bi anlamı yok zaten ifaderin ruh haline göre koy bana göre öyleydi ondan dediydim :KK9: Kız orhangaziyi biliyorum köy ordada akraba çok var osmangazi bursa merkezdeler teyzemler görüşürüz bi ara kısmet olursa :KK53:

inşallah inşallah :KK4: kaç gel buralara şutlanmadan önce :KK53:

X