Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

hangi topikte :18::18::18::18: Valla yazdım oku geçmişi bak gör günahımı alıyosun abla :18:

şafak topicinde hee tamam gördümm hadi gözünaydın o kadar bugünü bekliyordunn

sen annenle hala barışmadın mı?

Büşra hoşgeldin aramıza çalışıyor muusn okuyor muusn?

adım büşra neşe 21 yalında esmer 158cm boyunda kahve rengi gözlüyüm :) sevdiceğimin adı muhammet 1.74 boyunda ela gözlü buğday tenli :) bizimde boy farkımız var cetvel kadar olmasakta o daha zayıf olduğu için boyundan uzun gösterişyor o yüzden görünürde cetvel farkımız var gibi

hımm olabilir rutininden şaştıysan eğer bakımda oda etkiler

kızz senin gibi cici bi kızdan beklemem zaten böyle bişey

yok canım sorun değilde kötü biriyle mi karıştırdın anlamadım şimdi :26: oda mı büşraydı :18:

teşekkür ederim canım benim :) cici oldum cicicici :)

kız bende büşrayım ya diycektim ki sana yuh ya çalışıp çalışmadığımı bilmiyor hala

Yok canım barışmadık hala küsüs çocuk gibi bi daha asla barışamayız onun artık öyle bi kızı yok benim artık annem yok burdaki arkadşlardan özür diliyorum beni yanlış anlamasınlar ama öyle

okuyorum ben. turizm öğretmenliği 4. sınıf. bu yıl bitiyor nasipse okul. sen okuyormusun çalışıyormusun? bu arada isim ne senin??

senle karışmayalım biz :) diğer bayanlar NEŞE diyebilirler bana :) çift isimli olmanın faydaları part 52365441126 :)

büşracımmm konuştuyduk bunu,bu adar tepkili yaklaşma annene canım ,istememiştir o da böyle olsun canım benim..hem teyzende psikolojisi bozuk diye annenin yanında ol canım sende olmazsan annen kimle konuşucak kimden destek alacak bitanem

okuyorum ben. Turizm öğretmenliği 4. Sınıf. Bu yıl bitiyor nasipse okul. Sen okuyormusun çalışıyormusun? Bu arada isim ne senin??

burcu 22 yaşındayımm..hem okuyorum hem çalışıyorum ben açıköğretm kamu yönetimi 3 sınıf öğrencisiyim .sözleşme finansal yönetim departmanında yardımcıyım

bak şimdi benimki hem kalıplı hem uzun hem dolgun ben hem kısa hem zayıf hem tıfıl bizim kadar olamazsın

Eki Görüntüle 503624 ahanda böyle bişeyiz

senle karışmayalım biz :) diğer bayanlar NEŞE diyebilirler bana :) çift isimli olmanın faydaları part 52365441126 :)
olsun ikimizde ufacı ktefecik içi dolu turşucuk bil bakalım ne

benim vicdanım çok rahat

burcu 22 yaşındayımm..hem okuyorum hem çalışıyorum ben açıköğretm kamu yönetimi 3 sınıf öğrencisiyim .sözleşme finansal yönetim departmanında yardımcıyım

ne güzel :) memnun oldum tanıştığıma :) finansal yönetim diye bir ders bizdede var sanırım bu ıl alacağız artık yardımcı olursun bana :)
bak şimdi benimki hem kalıplı hem uzun hem dolgun ben hem kısa hem zayıf hem tıfıl bizim kadar olamazsın

Eki Görüntüle 503624 ahanda böyle bişeyiz

allah seni ne etmesin emi kız güldüm hemde baya baya baya güldüm şekerim ben sporcuyum omuzlar geniş kalıp var bende ama bnimkide tersine zayıf birşey o yüzden bizde değişik görünüyoruz birde o biraz daha çocuk yüzlü gerçi sizin benzetime bakınca biz iyiymişiz diyorumda :)

evet bencede iyisiniz iyi... Aaaa aklıma ne geldi kız sen çocuğu döversinde heee yoksa dövüyo musun

Son düzenleme:
bak yaa hiç benim gibi cicicicicicicici bi kız yaparmı öyle şeyler :)

valla bana yaparmış gibi geldi ben senden korktum biz senle hiç karşılaşmayalım sen beni sever gibi yapar döversin falan :18:

sonra senin ağzımı burnunu sevmek zorunda kalırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…