Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

evet şimdi söylediğin şeylere tek tek cvp veriyim benimle değil teyzemler dahil ananem dedem ve hiç kimseyle anlaşamıyor bide erkek kardeşim var hele onunla hiç anlaşamıyor ondan dayak yiyecek diye hep korkuyor çünkü sınırlarının ötesinde cümleler sarf ediyor bi bayanın ağzına yakışmayacak küfürlerle hitap ediyor benim babamın ne annesi var nede ababası babam annemi çok sevdi hatta babamın bi dükkanı vardı onu yıllardır çalışıp çabayıp açtı para biriktirerek ve annemin üzerine yaptı elele gezerlerdi kimse inanmazdı ayrılacaklarına ama ne oldu annem bi kavgada ufak bi kavgada evi terk edip gitti sonra ne oldu dükkan üzerineydi kapadı dükkanı sattı içindekileri aldı parayı gtti annesinin eivine tamam yüklü bi miktarda para kalmadı 10000 tl falan kaldı ama hazıra dağ dayanmaz yedi gitti o parayıda benimde kardeşiminde piskolojisi iyi değil zaten mert sayesinde ayakta duruyorum babam sayesinde onun desteği ile

iyi
arkandan çok dedikodunu yapar o zaman

kulağımı kapatır duymam ki canım ..kim yapmıyorki dedikodu canım?

iyi anlaşırsak kafa yapımız uyarsa ilerye dönük düşünülüyor .
ama şimdi biraz zamanın geçmesi lazım ki ben bunları göreyim .en azından konuşmasından da olsa anlaşılır bir şekilde.hani bazı konulara girmek istemiyorum o konu açsın konuşalım istiyorum öbür türlü erkekler evlilik meraklısı diye adlandırıyorlar bende bu duurmda olmak istemiyorum onun gözünde açıkcası.
kader kısmete ben çok inanıyorum gerçekten öyle

ne oluyor kız bilmediğim evlilik planları mı var yoksam valla aramam sormam birdaha seni silerim telefon rehberinden numaranı

bitanem ya kıyamam sana

ne oluyor kız bilmediğim evlilik planları mı var yoksam valla aramam sormam birdaha seni silerim telefon rehberinden numaranı

yok kız daha çok yeniyiz...hayırlısı ne ise o olsun hakımıza canım ..akşameyinmsjlaşalım tatlım

Çok enteresan olmuş. Annene birden ne oldu ki öyle çekti gitti ?
Canım artık büyümüşsünüz, kendinizi kurtarmışsınız öyle bak olaya. Psikolojim bozuldu diye de düşünme. Daha iyi nasıl olurum onun yollarına bak. Baban da iyiymiş bak ne güzel. Babanın desteği olması da güzel birşey hayatta...

aynen öyle iyisimi biz geyiğe dönek bak bu askerleri bekleye bekleye tohuma kaçtım ya

çok mu yeni yani eskiyle bi bağlantısı yok dimi bu yepis yeni daha kutusu yeni açıldı hala jelatiniyle kullanıyosun dimi

yok yok aman olmasın kuuzm artık .hayatıma yeni sayfa açtım:)

2 haftadır konuşuyoruz pazar günü görüştük herşey çokkkkkkkk güzeldiii:)

yok yok aman olmasın kuuzm artık .hayatıma yeni sayfa açtım:)

2 haftadır konuşuyoruz pazar günü görüştük herşey çokkkkkkkk güzeldiii:)

aman kutusunu sen açtın yani kız güle güle günlerde kullan sıkı tut valla kaskosuda yok bunların çalınır alırlar elinden

aman kutusunu sen açtın yani kız güle güle günlerde kullan sıkı tut valla kaskosuda yok bunların çalınır alırlar elinden

hehe ne alemmkızsın sen büşüm ya

yok bırakmam bitanem sıkı sıkı bağlıyız brbirimize biz

Kizlarrr gozlerim acidi yazdiklarinizi okurken.. Oku oku bitmiyor masallah.. Yarim yamalak okudum zaten..
Yeni arkadaslar katilmis aramiza!! Hosgeldiniz kizlar.. Sefalar getirdiniz..
Renklenmis topikimiz:)

Kizlarrr gozlerim acidi yazdiklarinizi okurken.. Oku oku bitmiyor masallah.. Yarim yamalak okudum zaten..

aynen öyle excitycm sen nasıl olsun toprlandın mı biraz daha canım

Ben birkaç görüşmeden sonra fire vermişti. Ben onun için görüşmeye gitmiştim başka bir şehre o beni bırakıp ailesine gitti. O zaman bırakacaktım aslında ama içimde birşey bırakma dedi. İşte bu da kader oluyor.
Yani zamanla da görürsün ama belki ilk görüşmelerden bile hissettirir kendini..
Evlilik meraklısı derken hani aman sen benim gözümde tamamsın direk seninle evlenecem tarzında bir hava tabiki oluşturma !
Ama seninle ancak o niyetle görüşüyorum kısmet olursa eğer istersem tabiki havası estirmede hiçbir sakınca yok hatta daha iyi. Yani sonuçta gönül eğlendirmiyorsun değil mi ?

hehe ne alemmkızsın sen büşüm ya

yok bırakmam bitanem sıkı sıkı bağlıyız brbirimize biz
aferin kızımaaaa alkışş en büyük sensinn benim bizim aşklarımız

ben tanımıyorum seni senide tanıyalım birazcık büşra ben asker yareneyim sevgilim çok kıskanç bakkala bile gidemiyorum ben böyleyim böyleyimmm :118:

Amaaaan giderse gider kalan sağlar bizimdir

Aynen ben de okuyamadım hızlarına yetişilmiyor bu yeni gençliğin

Amaaaan giderse gider kalan sağlar bizimdir

Aynen ben de okuyamadım hızlarına yetişilmiyor bu yeni gençliğin

abla bi futbol takımı gibi olamayız be sonra biz kızlar top niyetine gelen vurur o sahada giden vurur sağlam ayakla basmak lazım başlarkende bi zaman sonra sapıtılıyor istemsizce nedense :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…